Yetiş Zeynep Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Exxen

Keremcem ile Aslı Bekiroğlu’nun yeni dizisi Yetiş Zeynep çok yakında Exxen’de ekranlarda olacak. Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekimleri devam eden Yetiş Zeynep dizisinin yönetmeni ise Kerem Çakıroğlu olacak. Keremcem Yetiş Zeynep dizisinde 6 çocuklu bir babayı hayat verirken ise Keremcem’in eşine ise güzel oyuncu ve şarkıcı Ece Dizdar hayat verecek.

Yetiş Zeynep Oyuncuları

  • Keremcem
  • Aslı Bekiroğlu
  • Ece Dizdar
  • Berke Acar
  • Elif Atalay
  • Su Çeper
  • Mehmet Aybars Kaya
  • Artun Can Salman
  • Emir Salman

yetis zeynep dizisi afisi

Yetiş Zeynep Oyuncu Kadrosu

Keremcem – Engin

Son olarak Kime Bilmez dizisinde izlediğimizKeremcem Dürük 28 Aralık 1977 Muğla doğumludur ve 44 yaşının içindedir. Ege Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler eğitimi alan Keremcem sektöre kendi bestesi Elimde Değil ile girdi ve sesi ile izleyiciyi büyüledi. Başarılı şarkıcılığı ile sektörde tutunana daha sonra da oyunculuk eğitimleri alan ve sevenlerinin isteği ile oyunculuğa başlayan Keremcem ilk başrol deneyimini Aslı İle Kerem dizisinde yaşadı. Özellikle O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği Ateş karakteri ile çok sevilen Keremcem  Seda Güven ile evlenmiş ancak kısa sürede ikili ayrılmıştır.

Yetiş Zeynep dizisinde Engin çocukların babasıdır. Sinir ve beyin cerrahı olan Engin 6 çocuğu için her zaman en iyisinin ister. 

keremcem Yetis Zeynep dizisi

Aslı Bekiroğlu – Zeynep

Benim Tatlı Yalanım dizisinde hayat verdiği Suna karakteri ile çok sevilen Aslı Bekiroğlu ilk dijital dizisi Yetiş Zeynep ile Exxen ekranlarında olacak. 16 Kasım 1995 de İstanbul da dünyaya gele Aslı Bekiroğlu 26 yaşının içindedir. İtalyan Lisesinden sonra Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik eğitimi alan Aslı Bekiroğu daha sonra da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Arp ve Solfej eğitimi almıştır. Aslı Bekiroğlu özellikle Gülümse Yeter ve Adı Mutlulukta dizisinde yer alan Aslı Bekiroğlu 1.62 cm botunda ve 52 kg ağırlığındadır. Aslı Bekiroğlu 2 yıldır Can Koçkan ile sevgilidir. Aslı Bekiroğlu Keremcem ile Yetiş Zeynep dizisinde iki sevgili olarak yer alacak

Yetiş Zeynep dizisinde Zeynep 6 çocuğa bakan bir tatlı bir dadıdır. Burslu okul kazanayım derken paralı üniversiteye girmiştir moda tasarım eğitimi almaktadır. 

asli bekiroglu yetis zeynep dizisi

Ece Dizdar (Beril)

Daha önce Alef isimli dijital dizi de yer alan Ece Dizdar şimdi de Yetiş Zeynep isimli Exxen dizisinde yer alacak. 23 Kasım 1981 de  İstanbul’da doğan Ece Dizdar En Son Babalar Duyar dizisi ile ismini duyurmuştur. Belçika’da müzikal Oyunculuğu, ses ve dans eğitimi alan Ece Dizdar Güneşi Beklerken ve Beş Kardeş gibi dizilerden sonra 2019 da Hekimoğlu dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Aslı Bekiroğlu’nun oyuncu Emir Çubukçu ile aşk yaşadığı iddia edilmiştir. Ece Dizdar 1.67 metre boyunda ve 56 kg ağırlığındadır. Ece Dizdar Yetiş Zeynep dizisinde Keremcem ile partner olacak ve karı kocaya hayat verecek.

Yetiş Zeynep dizisinde Beril çocukların annesidir. Başarılı bir tasarımcı ve heykeltıraştır. 

ece dizdar 2021

Berke Acar (Deniz)

Çocuk oyuncu Berke Acar son olarak Ege’nin Hamsisi Mert karakteri ile yer almıştı. 26 Kasım 2002 doğumlu olan Berke Acar 19 yaşının içindedir. Yeşil Deniz dizisinde de Ersin karakterine hayat veren Berke Acar daha önce de Siyah İnci dizisinde kısa bir süre yer almıştır.

Yetiş Zeynep dizisinde Deniz Beril ve Engin’in büyük oğludur. Özel bir lise de eğitim almaktadır. Farklı bir çocuktur. Zeynep’e aşık olacaktır. 

berke acar Yetis Zeynep dizisi

Elif Atalay (Güneş)

Tiyatro oyuncusu Elif Atalay Yetiş Zeynep dizisi kadrosunda yer alacak ve dizi de Keremcem’in büyük kızına hayat verecek. Gecenin Kraliçesi dizisi ile ilk kez bir dizi de yer alan Elif Atalay Yasemin Özbudun ajansa kayıtlı olarak çalışmaktadır. Tahmini 16 yaşındadır.

Yetiş Zeynep dizisinde Güneş lise öğrencisidir. Kardeşlerine ablalık yapmaktan çok arkadaşları ile gezme peşindedir. 

elif atalay oyuncu

Su Çeper (Yağmur)

Yetiş Zeynep dizisinde ailenin küçük kızlarından birine de çocuk oyuncu Su Çeper hayat verecek. Hande Aytar Ajansın oyuncusu olan Su Çeper 10 ağustos 2011 doğumludur ve 10 yaşının içindedir.

Yetiş Zeynep dizisinde Yağmur çocuklardan üstün zekalı olandır. Çok kitap okur 178 IQ seviyesi vardır. 

su ceper cocuk oyuncu

Mehmet Aybars Kaya (Mert)

Mehmet Aybars Kaya 2012 Kocaeli Gebze doğumludur ve Yusuf Güney Gün ajansın oyuncusudur. 9 yaşında olan Mehmet Aybars Kaya daha önce Mucize Doktor dizisinde de konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Yetiş Zeynep dizisinde Mert evin küçüğü ve tatlısıdır ablası Yağmur ile uğraşmayı sever. Sosyal medya fenomeni olmak istemektedir. 

mehmet aybars kaya

Artun Can Salman (Rüzgar)

Artun Can Salman Spotify’ın reklamında yer almış çocuk oyuncudur. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Artun Can Salman extreme sporlarına aşıktır.

Yetiş Zeynep dizisinde Rüzgar karakterine Artun Can Salman hayat verecek. 

artun can salman cocuk oyuncu

Emir Salman (Toprak)

Turkcell , Fıratpen , Kinder , Toyota reklam filmlerinde oynayan çocuk oyuncu Emir Salman 2009 doğumludur ve 12 yaşının içindedir. , Piyano ve bateri çalmayı çık sevmektedir.

Emir Salman Yetiş Zeynep dizisinde Toprak karakterine hayat verecek. emir salman cocuk oyuncu

Gizem Erdem (Mübeccel)

Craft Atölyenin oyuncusu olan Gizem Erdem Bilkent konservatuvarı Oyunculuk bölümü mezunudur. Ağır Roman ve Beş kardeş yer aldığı önemli dizilerdir.

Mübeccel evin her şeyine koşan yardımcısıdır. 

gizem erdem muptezel yetis zeynep dizisi

Emre Bey

9 Mayıs 1997 de İstanbul da dünyaya gelen Emre Bey 24 yaşının içindedir. 2019 da Elimi Bırakma dizisinde Arda karakteri ile yer alan ve çok sevilen Emre Bey son olarak Sol Yanım dizisinde Burak karakteri ile yer almıştır. Emre Bey 1.78. metre boyunda, 70 kilo ağırlığındadır ve oyunculuk eğitimini Craft Oyunculuk Atölyesinde almıştır. Emre Bey Adı Efsane de Kıvan ve  Aşk Zamanı dizisinde Can karakteri ile yer almıştır. emre bey 2021 oyuncu

Mithiril (Pati)

Sevimli bir köpektir; sosyal medyada ünlüdür bir köpektir.

Pati çocukların köpeğidir. 

Mithiril kopek