Masumlar Aparmanı Gülru Kimdir? Naci’nin Eşi (Pervin Bağdat)

Masumlar Aparmanı dizisi izleyiciyi bir sevindiriyor bir üzüyor. Tüm Türkiye’ye Safiye’nin mutluluğuna odaklanmışken senaristten beklenen darbe geldi. İzleyici tam Safiye Naci’sine kavuştu derken çıkıp gelen Gülru dizi de kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak.

Masumlar Aparman dizsinin 22 aralıkta ekranlara gelen 12. bölümünde herkes birbirine affetti. İnci babasını, Memduh da damadını affetti Haluk’u eve döndü diğer taraftan Handa sonunda Gülben’in yönlendirmesi ile Naci’yi dinledi ve Naci’yi affetti. Tam Safiye kafasında annesini susturdu ve Naci ile kendine bir şans verdi derken o şans Naci’nin eski eşi Gülru tarafından sekteye uğradı. Peki Masumlar Aparmanı dizisinde neler olacak. Naci’nin eski eşi Gülru her şeyi bozacak mı?

Masumlar Aparmanı Gülru Kimdir?

Masumlar Aparmanı dizisinde Gülru karakterine ünlü oyuncu Pervin Bağdat hayat verecek. Gülru Naci’nin Safiye’den vazgeçtikten sonra tanıştığı sırf Safiye’yi unutmak için bir şans vererek evlendiği ancak asla Safiye’yi unutamadığı bunun içinde Gülru’dan ayrıldığı eşidir.

Masumlar Aparmani Gulru

Pervin Bağdat Kimdir?

1981 doğumlu olan Pervin Bağdat, Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Bizim Evin Halleri dizisi ile oyunculuğa başlayan Pervin Bağdat Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev almış sevilen bir tiyatro oyuncusudur. 2019 da Kayseri Aslan’ı filminde de yer alan

Pervin Bağdat Kaç Yaşında?

Pervin Bağdat Masumlar Apartmanı dizisinde oynadığı sırada 40 yaşındaydı. Pervin Bağdat son olarak 7Yüz isimli dijital Blue TV dizisinde de yer almıştır. Masumlar Aparmani Gulru ve naci

Yorum yaz