Hercai Miran’ın Annesi Dilşah Kimdir? Ebru Aykaç Kim?

Cuma akşamlarından pazar akşamlarına alınan Hercai dizisinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Daha önce kadrosuna Zeynep karakteri ile Dilara Yeşilbayrak ve Füsun karakteri ile Ayşegül Günay dahil olmuştu. Şimdi de diziye ünlü oyuncu Aysun Metiner Dilşah  karakteri ile dahil olacak. Peki kimdir Dilşah

Hercai Dilşah Kimdir?

Hercai dizisinde Miran Aslanbey yıllarca annesi Dilşah’ın öldüğünü bilmekteydi ancak dizinin senaryosu ilerledikçe Dilşah’ın da gerçekte ölmedi ve yaşadığı ortaya çıkacak; Hercai dizisinde izleyici artık ilk sezon ki duyduğu her şeyden şüphe etmeye başladı kim kimin annesi kim Aslanbey kim Şadaoğlu herkes karıştırdı. Miran’ın öldü sanılan annesi Dilşah yaşıyor ve Hercai dizisinin 53. bölümünde Dilşah karakteri diziye dahil olacak; muhtemelen dizi de Hazar Şadoğlu ile yeniden aşk yaşayacak.

aysun metiner 2021 de Hercai dizisinde Dilşah karakterine hayat verecek

Aysun Metiner Kimdir?

1972 de İstanbul da dünyaya gelen Aysun Metiner 49 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi tiyatro eğitimi alan Aysun Metiner Çoban Yıldızı dizisinde hayat verdiği Sırma karakteri ile tanınmıştır. Daha önce Bir Litre Gözyaşı dizisinde de Şebnem karakteri ile yer alan Aysun Metiner Hercai  dizisinde de Miran’ın annesine hayat verecek. Kurtlar Sofrası, Sıdıka, Asmalı Konak Aysun Metiner’in yer aldığı efsane dizilerdendir.  Aysun Metiner 1.67 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

Bir çok kişi bilmese de Aysun Metiner Gençliğim Eyvah dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış ve Çavi’nin annesine hayat vermiştir.

ebru aykac hercai dizisi

Aysun Metiner ile birlikte Ebru Aykaç’da Hercai dizisi kadrosuna dahil olacak. Şimdi de Ebru Aykaç’ı tanıyalım.

Ebru Aykaç Kimdir?

Son olarak Çatı Katı Aşk dizisinde Gülruz karakteri ile izlediğimiz Ebru Aykaç şimdi de Hercai dizisi kadrosuna dahil oldu. Daha önce Elimi Bırakma dizisinde hayat verdiği Serap karakteri ile çok sevilen Ebru AYKAÇ 1975 yılında Manisa da dünyaya gelmiştir.

46 yaşında olan Ebru Aykaç daha önce Güneşi Beklerken ve Kırlangıç Fırtınası gibi önemli dizilerde yer almıştır. Oyuncu Nihat İtmeç ile evli olan Ebru Aykaç’ın bir kızı vardır. 176 cm boyunda ve 65 kg olan Ebru Aykaç Hercai  dizisi ile de yükselişini sürdürmeyi hedeflemektedir. Hercai Miranin Annesi Dilsah