Yıldız De Bana Jürileri Ve Yarışmacıları

Kanal D ekranlarında yayımlanacak Yıldız De Bana Jürileri belli oldu. Kerem Alışık, Hülya Avşar ve Büşra Pekin sektöre yeni kazanılacak oyuncuların seçmelerini yapacak. Yıldız De Bana yarışmasının sunucusu ise Tansel Öngel olacak.

Yapımcılığı Pastel Film tarafından üstlenilen Yıldız De Bana yarışmasının yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan üstleniyor. Yarışmada 9 kadın 9 erkek olmak üzere 18 yarışmacı yer alacak. Her hafta oynanacak olan skeçler ile jüri üyeleri yarışmacılara farklı görevler verecek. En iyi yarışmacılar skeçler sonunda belirlenecek.

Yıldız De Bana Jürileri

Hülya Avşar

Yıldız De Bana Jürileri arasında yer alan Hülya Avşar 10 ekim 1963 Balıkesir doğumludur. Yer aldığı Yeteneksiz Türkiye, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi yapımlarla Tüm Türkiye’nin gözbebeği olmuştur. 1983 yılında Kainat Güzelliği yarışmasında birinci olmuştur. Aşk Büyükse, Sevdim, Saymadım Kaç Yıl Oldu gibi şarkılara da sahiptir.Yıldız De Bana Jürileri

Zafer Algöz

Zafer Algöz 30 Ağustos 1961 Kars doğumludur ve 62 yaşındadır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Yalçın Yıldız karakteri ile tanınan Zafer Algöz son dönemde Tutunamayanlar ve İlginç Bazı Olaylar dizilerinde yer almıştır. Zafer Algöz Yıldız De Bana jüri üyeleri arasında yer alacak.

Kerem Alışık

Kerem Alışık 5 Haziran 1960 İstanbul doğumludur. Türkiye’nin yakından tanıdığı Sadri Alışık’ın oğludur. 2023 yılı itibari ile 62 yaşının içinde olan tecrübeli oyuncu Sipahi, Bir Zamanlar Çukurova, Kara Sevda gibi yapımlarda rol almıştır.blank

Büşra Pekin

Yıldız De Bana jürileri arasında yer alan Büşra Pekin 9 Eylül Üniversitesinden mezun olmuştur. Çok Güzel Hareketler programında gösterdiği üstün performans ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 158cm boyunda ve 55kg olan oyuncu  Kolonya Cumhuriyeti, Bayi Toplantısı gibi yapımlarda aktif olarak rol almıştır.blank

Yıldız De Bana Sunucusu

Tansel Öngel

Son olarak Hayat Bugün dizisinde başarı ile yer alan usta oyuncu Tansel Öngel Yıldız De Bana Sunucusu oldu. Son olarak  Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizilerinde fark yaratan usta oyuncu 24 Eylül 1976 da Kilis doğumludur. 47 yaşının içinde olan Tansel Öngel Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunudur.  Yaz’ın Öyküsü ve Kanıt Ateş Üstünde gibi diziler ile sektörde tutunan Tansel Öngel 176 cm boyunda ve 72 kg ağrılındadır. Tansel Öngel daha önce 1 evlilik yapmış ve ayrılmıştır. Tansel Öngel bekardır.

Yıldız De Bana Sunucusu Tansel Öngel oldu.

Yıldız De Bana Yarışmacıları

Kanal D ekranlarında yayımlanmaya hazırlanan  yarışmanın jüri koltuğunda Kerem Alışık, Hülya Avşar ve Büşra Pekin gibi isimler yer alıyor. Yetenekli oyuncuların seçileceği yarışmanın yarışmacıları henüz belli değil. Yarışmacılar belli oldukça sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.