Yüzleşme Yarışmacıları Sunucusu ve Doktorları

Kanal D ekranlarında şubat ayında izleyicisi karşısına çıkacak Yüzleşme programı gündüz kuşağının en farklı işlerinden biri olacak. Daha önce büyük acılar yaşamış ve acıları atlatmış ancak hala o kötü günlerin psikolojisinden kurtulamamış 7 yarışmacının yarışacağı Yüzleşme yarışmasında hem sağlık var hem de yarışma.

Umut, başarı heyecan, ümit ve gerilim dolu bir serüven olacak Yüzleşme yarışması hafta içi her gün ekranlara gelecek. Diğer taraftan Yüzleşme yarışmasında ki yarışmacılar yarışma için kiralanan havuzlu villada 7 gün 24 saat kalacak ve dışarıya çıkamayacaklar. Yüzleşme yarışmasında ilk hafta 4 kadın 3 de erkek yarışmacı yarışacak ve her hafta bir yarışmacı eve ve programa veda edecek.

Yüzleşme Sunucusu – Moderatorü

Yüzleşme programın sunuculuğunu ve operatörlüğünü Doç. Dr. Oytun Erbaş üstlenecek. Oytun Erbaş hem psikolojik hem de tıbbi açıdan Yüzleşme yarışmacılarına iyileşmeleri için destek olacak. Her ne kadar Oytun Erbaş koron döneminin kaybedeni gibi görünse de aslında kazananı olduğunu Yüzleşme programı ile gösterecek.

Oytun Erbaş’ın korona virüse karşı Türk Geni etkilenmez açıklaması çok gündem olmuş ancak doğru çıkmamıştı. Diğer taraftan Korona karşı Tuzlu Su Gargarası önerisinin de doğru olmadığı ortaya çıkınca bir anda gözden kaybolmuş ve Youtube de yayına devam etmişti.

Oytun Erbaş Kimdir?

15 Kasım 1978 de İzmir’de dünyaya gelen Oytun Erbaş 43 yaşının içindedir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Oytun Erbaş TUS’da 7 kez ilk 10’a girmeyi başararak kırılması zor bir rekora imza atmıştır. Şuanda çok saygın tıp dergilerinde editörlük yapmaktadır. AR-GE çalışmaları yürütmekte fizyoloji ve fizyopatoloji, sinirbilim, biyolojik psikoloji, fizyoloji dersleri vermektedir.

yuzlesme oytun erbas

Yüzleşme Yarışmacıları

Dilek Yapıcı

Dilek Yapıcı 44 yaşında evli ve bir çocuk annesi. İstanbul Pendikte yaşıyor ve panik atak hastalığı var.Bir oğlu ve iki çocuğu var. Zonguldak’lı aslen. Umudu ile birlikte her şeyini kaybetmiş bir adamdır. yuzlesme dilek

Erdem Balcı

Erdem Balcı 32 yaşında uyku sorunu var bazen 6 da yatıp 8 de kalkıyor. uykusuna engel olan sorunlarunı yenmek ve o sorunlar ile yüzleşme istiyor.  Erdem yakışıklı bir adam oldukça genç gösteriyor. Erdem’in 6 yaşında bir kızı vardır. Edem silahlı güvenlik olarak çalışıyor. Erdem yakışıklı ve yetenekli bir adam olsa da öfke kontrolü sorunu vardır. Öfkesini kontrol edemeyen Erdem arkasından konuşulmasını da hiç sevmez. Çok agresif bir adamdır.

yuzlesme erdem

Kudret Pehlivan

Kudret Pehlivan 45 yaşında 10 yıldır diyabet hastası. Yüzleşme programına diyet yapmayı öğrenmek için gelmiş. Kudret hanım yaşadığı şansızlık sonrası sol yanında felç meydana gelmiş ve uzun ameliyatlar ve fizik tedavi süreci sonrasında yeniden yürüyebilmiştir. Ankara havalarını oynamayı çok seviyor müzik aletlerini yanında taşıyor.

yuzlesme kudret

Nihal Öglü

Nihal Öglü 35 yaşında İstanbul’da yaşıyor. Uzun süre kanser ile savaştı ve kazandı. Estetik danışmanı olarak çalışıyor. Nihal hanım kanseri yenmiştir ancak hiç bir arkadaşı Nihal hanımı aramayınca kendini oldukça yalnız hissetmiştir. yuzlesme nihal

Ebru Kıyak

22 yaşında İstanbul’da yaşıyor öğrencidir iletişim bölümünde eğitim almaktadır. Yeme bozukluğu problemi vardır. Cesareti ile yüzleşmeye hazır. Çok titiz bir kadın aynı çamaır

yuzlesme ebru

Ali Fuat Çavuşoğlu

Ali Fuat Çavuşoğlu 36 yaşında aslen Rizeli ancak uzun yıllardır İstanbul’da yaşıyor. Ali Fuat’un kilo verememe problemi var. Ali Fuat beyin sol omzunda bir ağrı var bir çok doktora gitmesine rağmen nedenini bilemiyor. Ali Fuat şoför ve ancak gerçek mesleği aşçılık yuzlesme ali fuat

Lütfi Akbıyık

Lütfi Akbıyık 37 yaşında Sakaraya da yaşıyor aslen de Sakaryalı. Askere gidene kadar neşeliydi ancak askerden sonra babasını kaybetti ve sonrasında bir kıza aşık oldu ve çok acı çekti bu aşkta. Lütfi Akbıyık Yüzleşme programı ile yeni bir hayata adım atmak istiyor.

yuzlesme lutfi

Etiketler

Yorum yaz

Yüzleşme Yarışmacıları Sunucusu ve Doktorları (1 Yorum)

  1. Tamam kurgu yaparsınız ..Reyting için milleti kandırırsınız. Örnek Kudret hn. Bir ajansa bağlı ” figüran ” ..ona sözüm yok o ” ekmeğinin peşinde ” …Ama yine de bir bilim insanının bu oyuna ün şan para için girmesini anlayamıyorum.