Zalim İstanbul Şeniz ölecek mi? Mine Tugay Zalim İstanbul’dan Neden Ayrıldı?

Zalim İstanbul dizisinde sona gelindi. Zalim İstanbul  dizisi 22 haziran 2020 de 39. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek; bir çok izleyici ise Zalim İstanbul dizisinden Mine Tugay’ın ayrılıp ayrılmayacağını sormaya başladı; zira Zalim İstanbul dizisinin 2 mart 2020 pazartesi günü ekranlara gelecek 33. bölümünde Fikret Kuşkan’ın hayat verdiği Agah karakteri yani Şeniz’in eşi Şeniz’i çatıdan atıyor  ve Şeniz çatıdan yere çakılıyor. Bu sahneyi gören bir çok izleyici Mine Tugay’ın Zalim İstanbul’dan ayrılacağını düşündü ancak gerçek göründüğünden farklı.

Zalim İstanbul Şeniz ölecek mi?

Zalim İstanbul dizisi senaristlerinden alınan bilgiye göre Zalim İstanbul dizisinin finalinde Şeniz ölecek;  Zalim İstanbul’un büyük finalinde sadece Şeniz değil Şeniz’e eziyet eden Ceren de ölecek. Yani Zalim İstanbul’un finalinde iki büyük ayrılık yaşanacak. 

Peki Zalim İstanbul Şeniz’in Sakat Kalmasından Sonra Nasıl Devam Edecek?

Zalim İstanbul dizisinde Agah sonunda çocuklarının abisinden olduğunu ve Şeniz’in yıllar önce kendisini abisi ile aldattığını öğrenecek. Agah yaşadığı şok ile Şeniz’den hesap sormak  ve sonrasında Şeniz’i öldürmek için harekete geçecek. Şeniz de Agah’ın gerçekleri öğrendiğini görünce büyük bir telaşa kapılacak ve çatıdan düşecek. Şeniz’in düştüğü çatı Zalim İstanbul 33. bölüm fragmanında çok yüksek bir yer gibi görünse de imkansız olacak ve Şeniz ölmeyecek.

Şeniz ölmeyecek ama artık eskisi gibi bir hayat da süremeyecek. Şeniz sakat kalacak; aynı balkondan düşen ve yıllarca sakat kalmak zorunda kalan Nedim gibi. Nedim’in intikamını Şeniz’den amcası Agah almış olacak.

Agah sadece Şeniz’i sakat bırakmakla kalmayacak ve ölene kadar da Şeniz ile uğraşacak; Çünkü Şeniz ölmeden Agah rahat edemeyecek, içi soğumayacak. Bu durumda Şeniz bire bir Nedim’e yaşattığını yaşamış olacak.

Zalim İstanbul Şeniz ölecek mi

Mine Tugay Zalim İstanbul’dan Neden Ayrıldı?

Mine Tugay’ın Zalim İstanbul dizisi ile sezon sonuna kadar sözleşmesi var; şuanda Mine Tugay’ın Zalim İstanbul’dan ayrılması gibi bir durum söz konusu değildir. Zaten Mine Tugay Zalim İstanbul’dan ayrılacak olsaydı bu konu çoktan medya gündemine düşerdi; şuanda Mine Tugay’a gelen dizi teklifleri var ancak zaten Zalim İstanbul dizisi yakında final yapacağı için 2020 yaz sezonunda ekranlara gelecek bir dizi de bizler Mine Tugay’ı görebiliriz.

Tabi dizi sektöründe gerçekler çok hızlı değişir; senaristin senaryosunu kimse bilemez; ancak Zalim İstanbul’un 34. bölüm setinde Mine Tugay yer aldı. Zalim İstanbul dizisinin final yapacağı haberi dizinin setinde de duyuldu ve büyük üzüntü ile karşılandı. Özellikle son haftalarda yeni başlayan dizilerin de etkisi ile Zalim İstanbul çok izleyici kaybetmişti. Peki Zalim İstanbul gerçekte neden final yapıyor? Detaylar için tıklayınız. neden final yapıyor?

Zalim İstanbul 33. Bölüm Fragmanı Şeniz Düşüyor