Zalim İstanbul Yusuf Kimdir? Amacı ne? Oğuz Peçe Kimdir?

Zalim İstanbul dizisi oyuncu kadrosu günden günde büyümeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Sevcan Sini’yi Oya karakteri ile dahil eden Avşar Film şimdi de son olarak Kalbim Yangın Yeri dizisinde yer alan Oğuz Peçe’yi Yusuf karakteri ile kadrosuna dahil etti.

Zalim İstanbul Yusuf Kimdir?

Zalim İstanbul dizisinde Yusuf karakteri Damla ile aşk yaşayacak yeni yakışıklı olacak. Bize gelen bilgilere göre Zalim İstanbul dizisinde Civan karakterine hayat veren İdris Nebi Taşkan diziden ayrılırken yerine Yusuf karakteri ile Oğuz Peçe diziye dahil olacak. Zalim İstanbul dizisinde çok yakında Yusuf ile Damla aşkı başlayacak. Sizce Oğuz Peçe ile Simay Barlas yakışacak mı? İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul’dan neden ayrılıyor? Detaylar için tıklayın Neden Ayrıldı?

Zalim İstanbul dizisinde diziye yeni dahil olacak Yusuf karakteri Nedim’in mahkemesine gelip Nedim’i kurtaracak kişi olacaktır. Yusuf yakışıklılığı ve akıl almaz planları ile Zalim İstanbul’da dengelerin değişmesine neden olacaktır.

Zalim İstanbul Yusuf’un Amacı Ne?

Bilindiği üzere Zalim İstanbul dizisinde Nedim, Şeniz’i öldürmekle suçlanmış ve nezarete düşmüştü. Nedim’in Şeniz’i gerçekten öldürmüş olabilmesinden korkan Agah ise Nedim ile görüşmeye gider ve eğer sen yaptıysan söyle ona göre yardımcı olayım der ama Amcası Agah’ın kendisinden şüphelenmesine çok sinirlenen Nedim ani bir karar ile şirket yetkilerini geçici olarak Ceren’e verir.  Damla ve Cenk annelerini Nedim’in öldürdüğünü söylerler ve babalarına cephe alırken Cemre ise her zaman ki gibi Nedim’in arkasındadır ve eğer böyle bir şey olduysa bile bunun nefsi müdafaa olduğunu söyler. Ceren’in şirketin başına geçmesi Agah’ı çıldırtırken bir görgü tanığı her şeyi anlatacak ve Nedim’i kurtaracaktır. İşte o görgü tanığı da dizimize yeni gelen Yusuf karakteri olacaktır diye tahmin ediyoruz. oğuz peçe Zalim İstanbul yeni gelen oyuncu

Oğuz Peçe Kimdir?

Oğuz Peçe 22 Nisan 1991 İstanbul doğumludur ve 29 yaşının içindedir. Çılgın Dersane filmi ile ilk defa izleyicisi karşısına çıkan Oğuz Peçe yakışıklılığı ile dikkat çekince Çılgın Dersane Üniversitede filminde de yer almıştır. 75 kg ağırlığında 178 cm boyunda olan Oğuz Peçe Boğa burcudur. 2016 da Kalbim Yangın Yeri dizisinde de Mehmet rolü ile yer alan Oğuz Peçe 2017 de Kırgın Çiçekler de ise Atakan olarak yer almıştır. Oğuz Peçe’nin en önemi rolü ise Zalim İstanbul dizisinde hayat vereceği Yusuf karakteri olacak. Oğuz Peçe bu rolle çok büyük bir çıkış yakalama şansı elde edecektir.

Oğuz Peçe’nin Sevgilisi Var mı?

29 yaşında olan Oğuz Peçe’nin bilinen bir sevgilisi yoktur. Sosyal medyada da Oğuz Peçe sevgilisi ile ilgili bir fotoğraf paylaşmamıştır. Zalim İstanbul Yusuf resimleri

Oğuz Peçe’nin Boyu Kilosu

Orta boylu bir oyuncu olan Oğuz Peçe 1.78 cm boyundadır ve fit ve kaslı bir vücuda sahip olan Oğuz Peçe 75 kg’dır.