Zemheri Mete Kimdir? (Ayaz’ın Kardeşi) Hakan Taşkıran Kim?

Zemheri dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Zemheri dizisinde Mete karakteri ile karşımıza çıkan Hakan Taşkıran’ı bir çok izleyici dizinin 15 ocakta ekranlara gelen yeni bölümünde çok merak etti. Zemheri  dizisinde Ayaz’ın kardeşi Mete karakterine yakışıklı oyuncu Hakan Taşkıran  hayat verecek. Peki kimdir Zemheri dizisinin yakışıklısı Mete?

Zemheri Mete Kimdir?

Zemheri dizisinde Mete motosikletl, kuryelik yapan  yakışıklı bir gençtir. Ayaz’ın bir küçüğü olan Mete okumamış ailesinin geçimine katkı sağlamak için oldukça tehlikeli bir işte çalışmaktadır. Mete Zemheri dizisinin ilk bölümünde Ayaz’ın başına Berrak’ı bela eden Ayaz olmuştur.

Ayaz Berrak’ı kurtardıktan sonra Berrak Ayaz’a değerli hediyeler almış; Ayaz bu hediyeleri geri götürmesi için Mete’ye vermiş ancak Mete hediyeleri okutmak parasını yemek için bu hediyeleri geri götürmek yerine Ayaz’ın ağzından Berrak’a mesaj atarak işlerin karışmasına neden olmuştur.

Ayaz ve Mete için zor olan annelerinin babalarını öldürmesi olmuştur. Zemheri dizisinin ilk bölümünde babaları Safiye ve kardeşi Filiz varken onları yıllar sonra bulmuş; babasını eve almayan kızı Filiz’i öldürmeye kalkmıştır. Bu olaydan sonra Safiye kocasını öldürmüş ve herkesin hayatı değişmiştir. Hayatı değişenlerden biri de Mete olmuştur. Mete ilerleyen bölümlerde çalışmak zorunda kalmayacak ve Ayaz’ın Berrak ile olan ilişkisi ile hayatı yoluna girecektir.zemheri mete kimdir

hakan taşkıran resimleri

1996 da İstanbul da dünyaya gelen Hakan Taşkıran  23 yaşındadır. Okan Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Hakan Taşkıran  ilk oyunculuk deneyimini yine Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisi ile yaşamıştır. Gülperi dizisinde Timuçin Esen’in hayat verdiği Kadir karakterinin gençliğine hayat veren Hakan Taşkıran çok sevilmiştir. 1.80 cm boyunda 67 kg ağırlığında olan 23 yaşında ki yakışıklı oyuncu Hakan Taşkıran şimdide Zemheri dizisi kadrosunda katılmış ve başrolün kardeşi olarak kendine yer bulmuştur.

Hakan Taşkıran Kaç Yaşında?

Hakan Taşkıran 1996 doğumlu olduğu için şunda 24 yaşındadır.

Hakan Taşkıran Sevgilisi Kim?

Hakan Taşkıran’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Etiketler