Zemheri Filiz Kimdir? Eylül Kandemir Kimdir? Kaç Yaşında?

Zemheri dizisi ilk bölümü ile 15 ocak çarşamba akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Show TV’nin 2020 de en çok reyting beklediği dizilerden olan Zemheri senaryosunda Filiz karakteri de çok önemli bir yere sahip.

Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk ve Eylül Kandemir gibi isimlerin baş rolünü paylaştığı Zemheri dizisinde Ayaz karakterinin kız kardeşi olan Filiz’e Eylül Kandemir hayat verecek. Peki kimdir bu Eylül Kandemir?

Zemheri Filiz Kimdir?

Zemheri dizisinde Ayaz’ın en küçük kardeşi olan Filiz lise öğrencisidir. Daha hayatı yeni yeni görmeye başlayan Filiz sosyal medya kullanmak gezmek tozmak ister; ancak Filiz’in babası onları aradığı için kaçak hayatı yaşamak zorunda kalır. Filiz babasını içeri almaz. Babası ona saldırır. Babası Filiz’i öldürecekken Safiye kızını kurtarır ve kocasını öldürür.zemheri filiz kimdir

Eylül Kandemir Kimdir?

Eylül Kandemir 2001 İstanbul doğumludur. Lise eğitiminden sonra oyuncu olmayı çok isteyen Eylül Kandemir dışarıdan oyunculuk dersleri almış ve Zemheri dizisi için Hilal Saral’ı başaracağına ikna etmiş olan Eylül Kandemir şimdiden geleceğin yıldız adayları arasında gösterilmektedir. Eylül Kandemir’in ilk ekran deneyimi Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz’ın yer alacağı Ay Yapım’ın yeni dizisi Firuze olacaktır.

Eylül Kandemir’i bir çok yapımcı ilk dizisi Zemheri de çok beğendi zira Eylül Kandemir hem oyunculuğu ile hemde güzelliği ile izleyiciyi büyüledi. Zemheri dizisi tutarsa Eylül Kandemir’i ekranlarda daha çok görürüz.

Eylül Kandemir Kaç Yaşında?

Eylül Kandemir’in tam doğum tarihi belli değil ancak 2001 doğumlu olduğu bilgisi var. Bu durumda Eylül Kandemir 19 yaşının içindedir.eylül kandemir resimleri

Etiketler

Yorum yaz