İkimizin Yerine 503. Bölüm Özeti 23 Ocak Harki Kamli’yi Öldürmek İstiyor

İkimizin Yerine dizisinde Akira Anandi’yi karşısında görünce şok olur. Anandi ona sertçe bir tokat atarken Akira Anandi’ye saldırır ancak polisler onu durdurur. Anandi Disa’nın nerde olduğunu ve Nimboli’yi nereye sakladıklarını sorar. Akira beni kurtarırsan onu sana getiririm ancak kurtarmazsan onu yaşlı bir adamla evlendiririm diye tehdit eder. Jagdiş Disa ondan nefret ediyor, Akira kendini kurtarmak için yalan söylüyor diyerek Anandi’yi sakinleştirir. İkimizin Yerine 23 Ocak Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 503. Bölüm Özeti

Anandi dışarda neyin doğru olduğunu bilemiyorum diyerek Nandini’nin hayatından endişe duyduğunu söyler. Jagdiş DİSA onu çok sevdiği için kaçırmış, bu yüzden ona zarar veremez diye teselli verir. Nimboli’yi daha sağlıklı bir şekilde aramak için Jetsar’a dönmeleri gerektiğini söyler. Anandi onu bulmadan hiç bir yere gitmeyeceğini söylerken Anant da Jetsar’a gitmeleri gerektiğini belirtir. Ananadi Jetsar’a gelir ve Dadisa’ya içini döker. Dadisa yakında Nandini ile kavuşacağını söyler.

2 2020 01 15T175352.325

Disa Nimboli’yi çocukluğunun geçtiği eve götürür. Manu Jagdiş’e gelir ve hatasını anladığını söyler. Nandini’den bahsettiğinizi duydum ve büyük bir hata yaptığımı anladım diyerek af diler. Jagdiş elini uzatır ve ona sarılır. Disa babasına masaj yaparken altının ıslak olduğunu görür. Babası şimdiye kadar kimse bana böyle bakmamıştı, sen gidersen ne olacak der. Disa gidene kadar bakacağını söyler.

Harki Kundan’ı düşünürken Kapı çalınır. Harki karşısında oğlunu görünce şok olur ve neden buraya geldin diye kızar. Kundan ineklerin içinde kalmak çok zoruma gidiyor der. Harki üzülür ancak Nimboli’nin gerçek annesinin geldiğini ve Kundan’ın yaptıklarından haberdar olduğunu söyler. Kamli onları birlikte görür. Hemen Jagdiş’i arar ve Kundan’ın evde olduğunu söyler. Jagdiş eve polis göndereceğini söyler. Kamli evin tüm kapı ve pencerelerini kapatırken polisler gelir. Kundan kaçamaya çalışır ancak başaramaz. Harki Kamli’ye ağır hakaretlerde bulunurken polisler Kundan’ı götürür.

3 2020 01 15T175351.596

Polis suçunu itiraf etmesi için Akira’yı iyice döver. Akira Disa’nın oyununa geldiğini söylüyordur. Akira masum bir adamı suçlayarak büyük bir hata yaptıklarını belirtirken Kundan’ın geldiğini görür. Kundan ağlayarak Akira’dan kendisini kurtarmasını ister. Akira onu kurtaracağını söylerken polisler işimizi bize öğretme diye tepki gösterir. Akira acizdir.

Disa’nın kardeşleri babalarını otururken görünce şok olurlar. Disa’ya mal vermek istemediklerini söylerler. Disa ortaya çıkar ve buraya mal bölüşmek için gelmediğini söyler. Erkek kardeşlerinden biri ona Nimboli’yi soruyor. Disa, Kundan’ın ilk karısı olduğunu söyler. Kardeşleri Nimboli’yi başlarına bela etmemesini ister ve tepkiyle giderler. Harki avukatla birlikte gelir. Akira avukattan yardım ister ancak avukat ona hiç bir yardımın dokunmayacağını belirtir.

Akira Harki’ye Kundan neden eve geldi diye sorar. Harki onu Kamli’nin ihbar ettiğini söyleyince Akira daha önce Kamli’yi öldürmesine engel olan Harki’yi azarlar. Harki de pişman olduğunu söyleyince Akira ondan Kamli’yi öldürüp intikamlarını almasını ister. Harki kocaman olan gözlerle Akira’ya bakar. Harki eve gelir ve Akira’nın sözlerini düşünür. Kundan’ın hapse götürüldüğü anları hatırlar. 4 2020 01 15T175347.549

Kamli bulaşık yıkarken üzerine gaz yağı döker ve onu öldüreceğini söyler. Puşkar’ı da itekleyerek Kamli’nin yanına atar. Eline aldığı ateşle onları yakmak ister ancak elleri titremeye başlar. Kamli bunu yapamayacağını çünkü bir anne olduğunu söyler. Harki ateşi elinden atar. İkimizin Yerine 23 Ocak Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 503. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 503. Bölüm Özeti 23 Ocak Harki Kamli’yi Öldürmek İstiyor (2 Yorum)