Zümrüdüanka Behram Kimdir? Amacı ne? Menderes Samancılar

Zümrüdüanka dizisi oyuncu kadrosuna son olarak Güvercin dizisinde yer alan sevilen oyuncu Menderes Samancılar dahil oldu. Zümrüdüanka  dizisine Hamit’in babası Behram olarak dahil olacak Menderes Samancılar Zümrüdüanka dizisine yeni bir renk katacak.

Son olarak kadrosuna Evren Erler’i Cemil, Gökçe Eyüboğlu’nu Deniz ve İsmail Hacıoğlu’nu Cihan karakteri ile dahil eden Zümrüdüanka dizisi son dönemlerin en çok transfer yapan dizilerinden oldu. Özelikle final yapan Güvercin dizisinin bir çok oyucusu Zümrüdüanka dizisine dahil oldu.

Zümrüdüanka dizisine daha önce Hamit’in babası olarak ünlü oyuncu Sermiyan Midyat dahil edilmiş ancak araya pandeminni girmesi ile yapılamayan çekimler nedeniyle Sermiyan Midyat  diziden ayrılmıştı. Sermiyan Midyat’ın yerine ise Behram karakteri için Menderes Samancılar ile anlaşıldı

Zümrüdüanka Behram Kimdir?

Zümrüdüanka  dizsinde Behram Abbas Demirkan’ın kızı olan Suhandan’ın eşi Hamit’in babasıdır. Oldukça güçlü bir adan ola Behram bakalım Suhadan ve Hamit aşkını kabullenecek mi? Bilindiği üzere Hamit eski eşi Canan ile boşanmış ve Suhadan ile nikah kıymak için harekete geçmişti. Bakalım Behram’ın gelişi ile Canan kötü emellerine ulaşabilecek mi?

Menderes Samancılar Kimdir?

Menderes Samancılar 1954 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. 65 yaşında olan Menderes Samancılar Asmalı Konak dizisi ile tiyatroculuktan dizi oyunculuğuna geçmiş ve çok sevilmiştir. Usta oyuncu Menderes Samancılar’ın Selvi Boylum Al Yazmalım efsanesinde de rol alarak izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Asi, Sıla ve Güvercin gibi bir çok doğu temalı dizi de yer almayı başaran Menderes Samancılar aynı zamanda şair yönü ile de tanınır. menderes samancilar

Menderes Samancılar Kaç Yaşında?

Menderes Samancılar 66 yaşındadır.

Menderes Samancılar Kiminle Evli?

Menderes Samancılar 20 yıllık yönetmen eşi Samancılar ile mutlu bir evliliğe sahiptir.

Menderes Samancılar 179 cm boyunda ve 70 kilo ağrılındadır.

Zümrüdüanka Behram Kimdir? Amacı ne? Menderes Samancılar (1 Yorum)

  1. çok çok heyecanlı olucak umarım ilk sezondaki gibi Demirkan&Özgüç savaşı görürüz bıktım artık Deniz ve Işıktan