196sekiz Dizisi Oyuncuları

Yapımcı ve modacı Armağan Çağlayan 196sekiz  isimli yeni bir internet dizisi için hazırlıklara başladı. Sitcom tarzında olacağı açıklanan 196sekiz dizisinin müjdesi ise Okan Bayülgen’in Nokta programında geldi.  Daha önce de Youtube’ye dizi çeken Armağan Çağlayan 196sekiz  dizisini de Youtube platformunda yayınlayacak.

196sekiz  dizisinin senaryosunu son olarak Bizim Hikaye dizisinin senaristliğini üstlenen Hatice Meryem’in yazarken dizi 9’ar dakikalık bölümlerden oluşacak ve izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek.

196sekiz dizisinin oyuncuları ise Nilgün Belgün ve Ali Poyrazoğlu olacak. Ayrıca dizinin kadrosunda bir çok genç ve yetenekli komedyen de yer alacak.

196sekiz Dizisi Oyuncuları

Nilgün Belgün

Nilgün Belgün başarılı bir senarist ve dizi oyuncusudur. 18 Mart 1953 İstanbul doğumlu olan Nilgün Belgün 48 yıldır sanat hayatının içindedir. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu ve Levent Kırca tiyatrolarına uzun yıllar hizmet eden Nilgün Belgün son dönemde Akasya Durağı ve Jet Sosyete gibi dizilerde yer almıştır. Nilgun Belgun 196sekiz dizisi

Ali Poyrazoğlu

Ali Poyrazoğlu 9 Temmuz 1946 İstanbul doğumludur ve 75 yaşının içindedir. UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi’ olarak da dünyada tanınan usta oyuncu Poyrazoğlu Tiyatrosu’nun da kurucusudur. Sayısız Yeşilçam filminde ve tiyatro oyununda yer almıştır.  Ali Poyrazoglu 196sekiz dizisi