Kırmızı Kamyon Ne Zaman Final Yapacak?

Kırmızı Kamyon dizisi için flaş bir karar alındı. Show Tv ve Kırmızı Kamyon yapımcısı Kırmızı Kamyon dizisinin Haziran ayında yeniden yayına girmesi konusunda anlaştı. Show TV oldukça düşük bir reyting ile başlayan Kırmızı Kamyon dizisini yayından çekerek diziyi yaz sezonuna sakladı.

Kırmızı Kamyon’a 2 Ay Ara Verildi

Kırmızı Kamyon dizisine 2 ay ara verildi. Kırmızı Kamyon dizisi haziran ayından itibaren eylül ayına kadar 13 bölüm yayında kalacak. Eğer Kırmızı Kamyon  dizisi ilk 10 bölümde 5 ve üzeri reyting alabilirse 2021 2022 sezonunda da Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kırmızı Kamyon  dizisinin çekimlerine ise devam ediliyor.

Kirmizi Kamyon haziran 2021

Kıemızı Kamyon Kötü Başladı

Kırmızı Kamyon dizisi ne yazık ki beklediği gibi bir başlangıç yapamadı. Ramo, Arıza ve Kuzey Yıldızı dizileri için alınan final kararından sonra Kırmızı Kamyon dizisi de eğer yeni sezona kalamazsa 2021 2022 yeni sezonu için Show TV’nin elinde hiç bir dizi kalmayacak.

Kırmızı Kamyon Başarılı Bir İş Olmuş

Kırmızı Kamyon dizisi başarılı bir iş olmuş ancak kesinlikle günü yanlış seçilmiş. Elinde dizi olmayan Show TV’nin Kırmızı Kamyon gibi başarılı bir işi Masumiyet, Doğduğun Ev Kaderindir, Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Benim Adım Melek gibi 5 başarılı işin karşısına 6. olarak çıkarmak pek akıl karı değil. Show TV eğer Kırmızı Kamyon  dizisinden başarı bekliyorsa kesin olarak dizinin gününü değiştirmeli ve pazara almalı.

Pazar akşamları Arıza dizisi başlarda güzel sonuçlar alsa da son haftalarda düşen reytingleri nedeniyle final kararı verilmişti. Keşke bir kaç hafta daha beklense de Arıza’nın yerine Kırmızı Kamyon pazara alınsaydı

Kırmızı Kamyon’da Aksiyon, Gerilim, Heyecan, Duygusallık ve Entrika Var Komedi Yok

Kırmızı Kamyon dizisi senaryosu bir çok alanda başarılı olsa da ne yazık ki dizinin komedi yönü diğer yönlerine göre çok geri kalmış. Türkiye de komedi dizileri tutmasa da komedisiz dizi de tutmuyor. İçine biraz komedi serpiştirilse Kırmızı Kamyon daha iyi sonuçlar alabilir.

kirmizi kamyon final

Kırmızı Kamyon’da Aksiyon Sahneleri Başarılı Olmasa da Dram Sahneleri Yıktı Geçti

Kırmızı Kamyon dizisinin ilk bölümünde köprüden düşen aracın kurtarılması ve yangın sahneleri daha etkili bir şekilde izleyici karşısına çıkarılabilirdi; bu yönü ile Kırmızı Kamyon ortalama bir dizi olsa da da ilk bölümde Kırmızı Kamyon’un dram yönü çok güçlüydü; Uğur ve kızı Ömrüm’ün sahneleri izleyiciyi ağlatmayı başardı

Nilay Deniz’den Harika Oyunculuk

Nilay Deniz Kırmızı Kamyon dizisinde hayat verdiği Yonca karakteri ile adeta oyunculuk dersi verdi. Gerçekten Nilay Deniz rolüne çok yakışmış ayrıca Uğur ve Yonca ‘nın partnerliği de çok sevileceğe benziyor eğer dizi uzun ömürlü olabilirse.

Kırmızı Kamyon Senaryosu Sosyal Medyada Eleştiri Aldı

Kırmızı Kamyon dizisi bir çok izleyici tarafından günümüz gerçeklerinden uzak bulundu. Kırmızı Kamyon  dizisin Uğur’un ve diğer itfaiyecilerin hiç paralarının olmaması mesleği olan bir memur nasıl bu kadar fakir olabilir yorumlarını yaptırdı.

Yorum yaz