Barbaroslar Oyuncuları – Tam Liste Oyuncu Kadrosu

Barbaroslar Oyuncuları belli oldu. Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan, Yetkin Dikinciler ve Caner Topçu Barbaroslar dizisinin başrol oyuncuları oldu.

Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz Barbaroslar dizisinin senaristleri olurken Barbaros dizisinin yönetmeni ise Taylan Biraderler olacak.Barbaroslar Oyuncuları belli oldu yetkin dikinciler, Ulaş tuna AStepe ve Engin altan düzyatan dizinin oyuncu kadrosunda yer aldı barbaroslar oyunculari resimleri 1

Türkiye’nin en yüksek bütçeli dizisi olacak olan Barbaroslar dizisinin çekimleri için İstanbul’da özel bir platform kuruldu. Barbaroslar dizisinde Kaptanı-ı Derya lakabı ile bilinen Barbaros Hayrettin Paşa ve abisi Oruç Reis’in denizlerde ki efsanevi hikayesi anlatılacak.

Barbaroslar Oyuncuları

Ulaş Tuna Astepe – Hızır

Barbaroslar Oyuncuları arasında yer aan Ulaş Tuna Astepe 1 Ocak 1988 de İzmit’te dünyaya gelmiştir. Mimarr Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro eğitimi alan Ukaş Tuna Astepe 1.89 metre boyunda ve 80 kilo olan ağırlığındadır.  Ulaş Tuna Astepe özellikle dünyaya kendini Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Tahir karakteri ile ispat etse de daha önce de Karadayı ve Analar ve Anneler dizilerinde yer almıştır.

Barbaroslar dizisi ulas tuna astepe

Engin Altan Düzyan – Oruç Reis

26 Temmuz 1979 İzmir doğumlu olan Engin Altan Düzyatan 42 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Engin Altan Düzyatan Çırağan Baskını, Yeditepe İstanbul ve Koçum benim dizilerinde  önemli ekran deneyimleri yaşamıştır. Romantik Komedi ve Anadolu Kartalları filmleri ile daha da dikkat çeken yakışıklı oyuncu 5 sezon devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi olarak yer almıştır. Daha sonra Kurşun dizisinde yer alan Engin Altan Düzyatan ilk kez bir dizisinde başarısız olmuştur. Özge Özpirnççi  ve Neslişah Alkoçlar ile evlilikler yapmıştır.

Barbaroslar dizisi engin altan duzyatan

Yetkin Dikinciler (İshak)

Yetkin Dikinciler İshak karakteri ile Barbatoslar dizisinin başrolünde yer alacak. Dizi de dört kardeşin en büyüğü olan İshak karakterine hayat verecek Yetkin Dikinciler 15 Ağustos 1969 İstanbul doğumludur. 52 yaşında olan Yetkin Dikinciler Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro eğitimini tamamlamıştır. Bahtiyar Ölmez ve Muhteşem Yüzyıl dizileri ile ününe ün katan Yetkin Dikinciler’i özellikle Çağan Irmak’ın Ulak filmi ile büyük çıkış yakalamıştır. Son olarak Reha Esmer karakteri ile Yeşilçam dizisinde yer alan Aslı Orcan ile 2014 den beri evlenen Yetkin Dikinciler 1.94 metre boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır.yetkin dikinciler Barbaroslar ishak

Caner Topçu (İlyas)

Barbaroslar Oyuncuları arasında yer alan Caner Topçu son olarak Nöbet dizisinde boy göstermiştir. Caner Topçu şimdide Barbaroslar dizisinde yardımcı başrol olarak yer alacak. Barbaroslar dizisinde İlyas karakteri için açılan seçmeleri kazanan ve kariyerinin en önemli fırsatını yakalayan Caner Topçu 25 Haziran 1997 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. Samandıra endüstri meslek lisesi mezunu olan Caner Topçu ilk olarak tiyatro oyunları ve sinema filmleri ile deneyim kazanmıştır. Caner Topcu barbaroslar Ilyas

Erhan Ünlütürk

Barbaroslar Oyuncularından biri de Erhan Ünlütürk olacak. Son olarak Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminde yer alan Erhan Ünlütürk Barbaroslar dizisinin kötü karakteri olacak. Balıkesir Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünde ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisinden mezun olan Erhan Ünlütürk yetenekleri ile Barbaroslar izleyicisini büyüleyecek.

erhan unluturk Barbaroslar dizisi

İsmail Filiz

Deneyimli oyuncu İsmail Filiz 23 Mayıs 1980 da Çankırı da dünyaya gelmiştir. 41 yaşında olan İsmail Filiz  Ankara Başkent Üniversitesi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi Ezel dizisi ile yaşayan İsmail Filiz 2006 yılından beri Evren Filiz ile evlidir. Ismail Filiz Barbaroslar dizisi

Miraç Sözer

11 yaşında olan Miraç Sözer 2010 doğumlu  İstanbul doğumludur. Tutunamayanlar, Kurşun. Güldüy Güldüy Show Miraç Sözer’in yer aldığı önemli dizilerdendir. Miraç Sözer Barbaroslar dizisinin çocuk başrol oyuncusu olacaktır.

mirac sozer resimleri