2018 Yaz Dizileri Hangi Gün Yayınlanacak? Hangi Kanalda Hangi Dizi Ne Zaman Yayınlanacak?

2018 yazı yaz dizileri için çok şanslı bir tarih ne yazık ki olamayacak. Ülkenin içinden geçtiği zor zamanlar nedeniyle başta Kanal D olmak üzere tüm kanallar hem projelerin bütçesini belirlerken kısıtlamaya gitti hemde dizilerin sayısın çok azaltıldı. Son 3 yılın yaz aylarına göre bu yaz en az dizinin en çok yarışma ve programın bulunduğu yaz olacak. Geçen yaz her kanalın 3 4  yaz dizisi varken bu sezon tüm kanalların yaz dizileri 5’i bulmayacak.

Yayın Tarihi Belli Olan Diziler

Salı Günü yayınlanacaklar

Erkenci Kuş

Erkenci Kuş dizisi 26 haziran salı akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. 

Fi

Fi dizisi önce İnternet ortamında yayınlanmış ve izlenme rekorları kırmıştı; ancak Show Tv de sezon içinde başlayan Fi dizisi düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırılmış ve yazın yayınlanma kararı verilmişti. Şimdi Fi dizisi  için yayın dönemi tekrar geldi. Fi dizisi 12 haziran salı günü 23:00 da Show Tv de olacak. 

Hayati ve Diğerleri

Kanal D’nin sezon içinde bir bölüm yayınladığı ancak verim alamayacağını düşündüğü Hayati ve Diğerleri  dizisi 19 haziran salı günü ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında başlayacak. 

Çarşamba akşamı yayınlanacaklar

Kalbimin Sultanı

Başrollerinde Ali Ersan Duru ve Alexandra Nikiforova’nın yer aldığı tarihi dizi olan Kalbimin Sultanı dizisi Star Tv ekranlarında 13 Haziran Çarşamba akşamından itibaren yayınlanacak. Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinin sezon finali yapmasını bekleyen Kalbimin Sultanı dizisinin 10 bölüm çekimleri zaten haftalar öncesinde tamamlandı. Eğer Kalbimin Sultanı dizisi beklenen reytingleri alırsa çekimler devam edecek. 

Perşembe akşamı yayınlanacaklar

Kocaman Ailem

Başrollerinde Levent Ülgen, Çağla Demir, Emre Karayel ve Aksel Bonfil gibi isimlerin yer aldığı Atv’nin yeni 2018 yaz dizisi Kocaman Ailem 31 mayıs perşembe akşamı ekranlara gelmeye başlayacak. Kocaman Ailem dizisi yaz dizileri arasında en geniş kadroya ve en geniş bütçeye sahip önemli yapımlardan birisi zaten Atv Kocaman Ailem dizisini sezon dizileri bitmeden izleyici ekran başında iken başlatarak önemli bir avantajı da elde etmiş oldu.

Yayın Tarihi Belli olmayan yaz dizileri

Darısı Başımıza

Elif Doğan ve Ozan Dolunay’ın başrollerinde yer alan Darısı Başımıza dizisi için Show Tv Darısı Başımıza dizisi yapımcısı Faruk Turgut tüm hazırlıkları tamamlandı ve dizilerinin bayram arası olmadan ekranlarda kesintisiz olmasını istiyor. Yani dizi başlar başlamaz bir hafta bayram arası verip de kazanılan izleyicisi kaybetmek istemiyor. Faruk Turgut Darısı Başımıza dizisini hemen bayramdan sonra en müsait güne ilk hafta alacaktır. 

Meleklerin Aşkı

Berkay Hardal,Gülper Özdemir,Oya Başar,Didem Balçın’ın başrollerinde yer aldığı yeni dizi.

2018 Yaz Dizilerinden sezona başlama tarihi belli olanlar sayfamıza eklenecektir. Sezona başlama tarihi belli olmayan yaz dizileri arasında Fox Tv’nin 5N1K dizisi Star Tv’nin Nefes Nefese dizisi ve Meleklerin aşkı dizisi var.

Elimi Bırakma

Alina Boz, Alp Navruz, Batuhan Ekşi’nin başrollerinde yer aldığı yeni dizi.

TolgShow

Sezon içinde Fox Tv’de yayına giren TolgShow düşük reytingler nedeniyle sezon finali yapmış ve yaz ayları için devam etme kararı almıştı

Erkenci Kuş dizisi

Erkenci Kuş dizisi de Kalbimin Sultanı gibi Star Tv’nin yaz projeleri arasında yer alıyor. Can Yaman ve Demet Özdemir  başrollerini paylaştığı Erkanci Kuş dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Erkenci Kuş dizisi erkek başrol oyuncusu Can Yaman Erkenci Kuş dizisinin bayram biter bitmez yayında olacağını bizlerle paylaştı. Kalbimin Sultan Çarşamba olduğuna göre Erkenci Kuş da pazartesi olabilir Star Tv’de 

2018 Yaz Dizileri Hangi Gün Yayınlanacak? Hangi Kanalda Hangi Dizi Ne Zaman Yayınlanacak? (2 Yorum)

  1. Ben kocaman aileme isinamadim qarib dizi komikde ama sanki eskisi gibi cekilmiyor diziler bana samimi gelmiyor keske cicili bicili diziler baslasa seyretdiyinde orda yasiyomussun gibi hissetsem