2020 2021’de Devam Edeceği Kesinleşen Diziler (Güncel Liste)

2019 2020 sezonu tüm hızıyla devam ediyor. 25 dizi 2019 2020 sezonunda final yapmadan bir sonraki sezona geçebilmek için mücadele veriyor; ancak bazı diziler var ki onlar için final korkusu yok; bu güçlü diziler şimdiden bir sonra ki sezon için hikaye çalışmaları yapıyor. İşte 2020 2021 yeni sezonu için plan yapan dizler

Çukur

23 Ekim 2017 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Çukur dizisi 3. sezon başarı ile devam etmişti. Bize gelen bilgilere göre Çukur dizisinin 4. sezonu için de hazırlıklar başlamış. Çukur dizisinin 3. sezonunda Sefirin Kızı dizisine geçişmesi Çukur izleyicilerinde de korku yaratmıştı; ancak Ay Yapım Çukur dizisini 2020 / 2021 sezonunda da çekmeye devam edecek. Çukur dizisinin 4. sezonunda senaryo anlamında yeni bir konuya geçilecek.

Sefirin Kızı

16 Aralık Pazartesi günü yayın hayatına başlanan Sefirin Kızı dizisinin 2020 haziran ayına kadar Star Tv ile sözleşmesi vardı; ancak Sefirin Kızı dizisinin bu kadar sevileceği tahmin edilmediği için planlar tek sezonluk yapılmıştı. Sefirin Kızı dizisi yapımcısı O3 Medya ve NGM Medya Sefirin Kızı dizisinin 2. sezonu için de çalışmalara başladı zira Sefirin Kızı dizisi çok önemli bir aksilik yaşanmazsa 2020 /2021 sezonunda da 2. sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek. Sefirin Kızı dizisinin yurt dışı satışları da çok iyi.

Mucize Doktor

12 eylül 2019 perşembe akşamı yayın hayatına başlayan ve ilk bölümden itibaren izlenme rekorları kıran  Mucize Doktor dizisi de 2. sezon için hazır. Fox TV sevilen dizisi Mucize Doktor’u kaçırmak istemiyor ve MF Yapımın da bir çok talebini kabul ederek Mucize Doktor’u 2. sezonda yani 2020 2021 sezonunda da devam ettirmek istiyor. Mucize Doktor oyuncuları da dizinin 2. sezonunu çekmek istiyor.

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisi her ne kadar 2. sezonunda Fox TV’nin Mucize Doktor dizisine geçilse de Bir Zamanlar Çukurova dizisi için 3. sezon garantisi verildi. Atv eğer dizinin reytingleri düşmezse Bir Zamanlar Çukurova için 3. sezon onayını verdi; Bir Zamanlar Çukurova dizisi maksimum 3 sezon yayınlanabilir zira dizinin hikayesi çok fazla uzatılabilecek durumda değil tahminimizce Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son sezonu 2020 / 2021 sezonu olacaktır.

Kuruluş Osman

Atv’nin Trt 1’den transfer ettiği ve 2 sezon anlaşma yaptığı Kuruluş Osman dizisi her türlü şartta 2020 / 2021 sezonunda devam edecek. Zaten Kuruluş Osman dizisi çok beğenildi ve reytingleri de maliyetini karşılayacak durumda. Kuruluş Osman dizisi için yapılan maliyetler dizi ancak iki sezon yayınlanırsa çıkarılabiliyor.

Benim Adım Melek

Trt 1 bir çok dizi için güvenli liman olarak görülüyor ancak her dizi için Trt 1 yeni sezon onayı vermese de sevilen dizisi Benim Adım Melek için yeni sezon onayı verdi. Benim Adım Melek dizisi Trt 1’in tek kar ettiği dizi şuanda. Benim Adım Melek dizisi yapımcısı ÜS Yapım da dizinin ikinci sezonu için planlamaları yapmaya başladı.

Arka Sokaklar

31 Temmuz 2006 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan arka Sokaklar dizisi için 15. sezon garantisi de verildi. Erler Film Arka Sokaklar’ı bir sezon daha çekmek için izi aldı. Böylece Arka Sokaklar hem 600 bölümü gören tek haftalık dizi olacak. Erler Film 15. sezon için çok özel bir tanıtım hazırlayacak.

Hercai

15 Mart 2019 Cuma günü yayın hayatına başlayan Hercai dizisi ne yazık ki ilk sezondan daha kötü sonuçlar alsa da Atv yönetimi Hercai’nin durumundan memnun. Mia Yapım 3. sezon için ön onay alınca Hercai’nin 3. sezon hikayesi için hazırlıklara başladı. Hercai dizisi çok özel bir sorun çıkmazsa 2020 2021 sezonunda da Atv’de devam edecek.

Yemin Dizisi

Kanal 7 yönetimi Karamel Yapım’ın Yemin dizisinin gösterdiği performanstan çok memnun. Bu nedenle de Yemin dizsi başrol oyuncuları Özge Yağız ve Gökberk Demirci’yi başka dizilere kaptırmamak için çalışa başlattı; zira bu iki isimden biri diziden ayrılmak isterse Yemin dizisinde işler iyice çıkmaza girecek. Bu nedenle de Özge Yağız ve Gökberk Demirci’den 3. sezon için söz alınmaya çalışılıyor.

Kalk Gidelim

3. sezonu ile ekranlara gelen Kalk Gidelim dizisinin 2020 de final yapması bekleniyor 3. sezon ve 120 bölüm yeter deniyordu ancak Kalk Gidelim dizisi Rtük’ün ceza vermeyip tam tersi tebrik ettiği bir dizi olunca Trt 1 yönetimi Kalk Gidelim dizisinin 4. sezonunu da almak için harekete geçti. Başarılı bir aile komedisi olan ve aileye önem veren Kalk Gidelim dizisi eğer çok büyük bir reyting sorunu yaşanmazsa 2020 2021 sezonunda da devam etmeyi garantiledi.

Savaşçı

Limon Film’in sevilen dizisi Savaşçı 5. sezon onayını aldı. Limon Film şimdiden Fox TV ile Savaşçı’nın 5. sezon yayın hakları için de anlaştı. Savaşçı dizisi eğer 2020 / 2021 sezonunda devam ederse Fox TV’de devam edecek. Limon Film de şimdiden Savaşçı dizisi başrol oyuncuları ile de anlaşmak için hazırlı yapıyor.

Kuzey Yıldızı

Show TV’nin en başarılı dizisi yıllardır Çukur’du ancak bu sezon Kuzey Yıldızı dizisi aldığı üstün reytingler ile Çukur’u geride bıraktı. Çekimleri Ordu’da yapılan Kuzey Yıldızı dizisi 2020 2021 sezonunda da devam edeceği kesinleşen dizilerden oldu.

2020 2021’de Devam Edeceği Kesinleşen Diziler (Güncel Liste) (5 Yorum)

  1. Yasak Elma lütfen 4.sezon olsun reytingleri gayet başarılı YouTube’da 1.59 MN abonesi var ve fragmanları hep trendlerde

    • Yasak Elma için şuanda alınmış bir devam kararı ne yazık ki yok; belki ilerleyen günlerde haberler gelir.

  2. Kalk gidelim dizisini ailecek çoluk çocuk izliyoruz aile filmi izlediğimiz tek dizi tanıdığım herkes bu diziyi zevkle izliyoruz hafta sonu Cumartesiyi bekliyoruz başkada izlenecek dizi yok zaten elazı malatya depreminde öğlenlere Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun yaralı depremzedelere Allah şifalar versin türkiyemin başı sağolsun