İkimizin Yerine 515. Bölüm Özeti 4 Şubat Kundan Disa’yı Öldürmeye Çalışır

İkimizin Yerine dizisinde Nimboli ve Anandi arasındaki yakınlaşma sürüyordur. Nimboli Çakur’un anneler hakkındaki sözlerini düşünerek gerçek annesi ile tanışmak istediğini Disa’ya söyler. Disa gerçek annesinin çok kötü olduğunu söylese de Nmboli’nin fikri değişmemiştir. İkimizin Yerine 4 Şubat Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 515. Bölüm Özeti

Anandi kız çocuklarına karate öğretirken Nİmboli bir kızın Anandi’ye zarar vereceğini düşünerek eline geçirdiği sopayla ona doğru gider. Sopayı kaldırdığında Anandi onu engeller. Anandi sopadan dolayı acı çekerken Şivam Nimboli’yi azarlar. Nimboli niyetinin yanlış olmadığını söyleyerek özür diler. Daha sonra iş tatlıya bağlanır. Nimboli şimdi karate öğrenmek istiyordur. Disa kızların karate ile bir işi yok diyerek reddeder. Ayrıca karate öğrenirken yaralanacağını ve iğne yiyeceğini söyleyerek onu korkutur.

Puşkar’ın amcası Puşkar’ı öldürmesi için iki adamı Akira’nın evine gönderir. Puşkar’ı yatarken gören adamlar saldırmak üzereyken sopalarla dayak yemeye başlarlar. Kamli ve Çagani adamları bir güzel dövüp gönderirken Kamli ses duyduğunu ve önlem aldığını söyler. Kamli Puşkar’a kendini savunması için iki adam tutar. Onlardan Puşkar’ı eğitmesini ister.

Disa Kundan’ın hapisten çıkacağını ve Urmila için endişeli olduğunu söyler. Anandi birlikte Akira’nın evine gitmeyi teklif eder. Akira temizlik yaparken diğer mahkumlar onunla dalga geçiyor. Akira’yı daha önce dövmeye kalkan adam da onu azarlamaya devam eder. Akira bir fırsatını bulup adamın ağzını kapatır ve onu öldürmeye çalışır. Bu sırada Badri gelir ve Akira’yı durdurur. Akira Badri’ye neden burdasın diye sorar. Badri bir arkadaşının yüzünden yeniden içeri girdiğini söyler.

Akira Harki ile buluştun mu diye sorar. Badri buluştuğunu ve Nimboli’yi öldürmeye çalıştığını ancak başarısız olduğunu söyler. Akira senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok mutluyum der. Kundan’ın yakında çıkacağını ve 3 kişiyi öldüreceğini söyler. Kundan hapisten çıkar. Onu Harki karşılar. Harki hemen Kamli’ye karşı Kundan’ı kışkırtır. Kundan onunla ilgileneceğini söyler.

1 2020 01 25T184051.319

Bu sırada Anandi ve Disa gelir. Kundan onları görünce deliye döner. Harki Kundan’ı sakinleştirmeye çalışırken Disa onunla konuşmak istediğini söyler. Anandi bir şey olmasından korkarken Disa üstesinden geleceğini söyler. Anandi’ye telefon gelince uzaklaşır. Kundan babamı sen hapse attırdın diyerek Disa’nın boğazını sıkmaya başlar. Harki engel olmaya çalışsa da başaramaz. Disa bayılarak yere düşerken Harki ve Kundan şoktadır. Anandi telefon görüşmesi bitince gelir ve Disa’yı yerde görür.

Polisler de gelirler ve Disa’yı arabaya koyarlar. Kundan ise şüpheli olarak kalmaya devam eder. Disa’nın ifadesine göre serbest kalacaktır. Disa hastaneye gelir. Jagdiş onu kontrol eder ve şimdilik iyi olduğunu söyler. Anandi Dadisa’yı arar ve Dİsa hakkında bilgi verir. Dadisa onun için dua eder. Jagdiş Anandi’ye Disa’nın solunum yetmezliğinden dolayı kriz geçirdiğini söyler. Ayrıca boynunda izler olduğunu ve birisinin onu boğmaya çalıştığını söyler.

2 2020 01 25T183949.790

Harki ise onunla görüşmek için ısrar ediyordur. Amacı Disa’yı öldürüp Kundan’ın serbest kalmasını sağlamaktır. Jagdiş Nimboli’nin Disa ile görüşmesi için müdürden izin alır. Nimboli Disa’nın başına gelir ve onun için dua eder. Harki bir yolunu bulup Disa’nın yanına girer. Ona bir şey söylememesi için yalvarır. Disa beni öldürmeye çalıştınız diye tepki verirken içeri Jagdiş, ANnadi ve Ganga girer. Jagdiş içeri girmemeni söylemiştim diye Harki’yi azarlarken Harki özür dileyip çıkar.

Disa Kundan hakkında yalan ifade vererek herkesi şaşırtır. Harki ona müteşekkir olurken Anandi neden yalan ifade verdiğini sorar. Dİsa ona da Kundan’ın masum olduğunu söyleyerek yalan söyler. Dİsa’nın niyetini henüz anlayamadım. Kundan kara kara Disa’nın ifadesini beklerken gardiyan serbest kaldığını söyler. Kundan annesinin kurtardığını düşünüyordur. Harki gelir ve ondan acele etmesini ister. Kundan ve Harki köye geldiklerinde köylülerin tükürmesiyle şok olurlar. Kundan sinirlenirken Harki onu sakinleştirir.

3 2020 01 25T183951.023

Nimboli Dİsa’ya iyi olması için tapınağa gidip dua ettiğini söyler. Karate için ondan izin ister ancak Disa yine reddeder. Nimboli annesini düşünürken Anandi gibi olmasını istediğini söyleyince Disa şok olur ve Nimboli’nin ANandi’den nefret etmesi için bir şeyler yapmayı düşünür. Disa tekerlekli sandalyesinde odasına giderken ağlayan bir kadın görüp yanına gider. Kadın kocasının çok hasta olduğunu ve Mumbai’ye gitmesi gerektiğini ancak paralarının olmadığını söyler. Para için her şeyi yapacağını belirtir. Disa bir fikir edinir ve yardım edeceğini söyler.

Kundan ve Harki kapıya gelince kilitli olduğunu görürler. Kundan taşla kilidi kırıp içeri girer. Harki elleriyle onu doyururken kafasına da masaj yapar. Ona Kamli’nin evde hüküm sürdüğünü söyler. Kundan ona dersini vereceğini söyler. Disa kadına bir şey yapması karşılığında para vereceğini söyler. Kamli, Urmila ve Puşkar ile eve geldiğinde kapının kilidinin kırılmış olduğunu farkederler. Kapıyı açınca Kundan ile karşılaşırlar. Kundan burası benim evim diyerek kilit taktıkları için Kamli’yi azarlar.4 2020 01 25T183952.260

Kamli Urmila’yı hastaneye götürdüğünü, kendi kanından birisiyle ilgilendiği için ona minnettar olması gerektiğini söyler. Kundan Kamli’nin boğazını tutmak ister ancak Kamli’nin Puşkar için tuttuğu adamlar ona engel olur. Disa(Mangla) eve gelir. Nimboli mutlu olur ve ona sarılır. ANandi bu aşkın ne zaman tamamlanacağını düşünerek göz yaşı döker. Anandi Nandini’nin kaçırıldığını söyler ve ağlamasını sürdürür. Nimboli ondan üzülmemesini isterken bana Nandini diyebilirsiniz diyerek onu teselli eder. Anandi ona sarılır.5 86

Disa yeniden hastaneye gider ve kocası hasta olan kadınla buluşur. Ona Nimboli’nin gerçek annesi olduğunu söylemesini ister. Ona yüklü miktarda altın ve bilezik verir. İkimizin Yerine 4 Şubat Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 515. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 515. Bölüm Özeti 4 Şubat Kundan Disa’yı Öldürmeye Çalışır (3 Yorum)

  1. Karakterler her muradına hemen erseydi bu dizi böyle binlerce bölüm sürer miydi? Anandi kızına kavuşana dek biraz daha sürüneceğiz anlaşılan. Muhtemelen Anandi yaşlanır, kızı da büyür..