Kalk Gidelim 25 Ocak Neden Yok? 96. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Trt 1 ekranlarının sevilen aile dizisi Kalk Gidelim’den bir toplumsal duyarlılık hareketi geldi. 24 Ocak cuma akşamı bilindiği üzere Malatya ve Elazığ da 6.8 büyüklüğünde bir deprem yaşanmış bu depremde 16 bina yıkılmış ve 20’den fazla insan hayatını kaybederken 1000’nin üzerinde ise yaralı hastanelere kaldırılmış ülke büyük bir facia yaşamıştı. Bu büyük doğal afetin ardından ülke bir anda bir bütün olmuş ve her bölgeden yaraları sarmak için Malatya ve Elazığ’a destek yağmıştı.

Kalk Gidelim 25 Ocak Neden Yok?

Elazığ da yaşanan bu büyük felaket sonrası ülkenin ailecek eğlenecek bir durumu olmadığı için kanallarda yayın akışlarında değişikliğe gitti. İlk adım Trt 1’den geldi. Trt 1 yetkilileri 25 ocak cumartesi akşamı 96. bölümü ile yayında olması beklenen Kalk Gidelim dizisini yayından kaldırdı. 25 ocak akşamı Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü yerine yerli sinema filmi ve Kalk Gidelim dizisinin geçen hafta yayınlanan bölümü yayınlanacak.

Diğer taraftan Kanal D de bu acıya duyarsız kalmadı ve 25 ocak akşamı yayınlanacak eğlence programı Çarkıfelek’i yayından kaldırdı ve yerine Arka Sokaklar dizisinin tekrar bölümleri yayında olacak.

Kalk Gidelim Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kalk Gidelim dizisinin 96. yeni bölümü 1 şubat 2020 cumartesi yayında olacak.

Trt 1 üç sezondur yayınladığı Kalk Gidelim dizisinden zaten beklediği parayı kazanamıyor ancak Kalk Gidelim ailelerin birlikte oturup izleyebileceği temiz bir aile dizisi olduğu için yayına devam ediyordu. Bu durumda Kalk Gidelim’in yayınlanması durumunda zaten çok fazla reyting kaybedecek ve zarar daha da büyüyecekti. Her iki açıdan da Trt 1 yönetiminin aldığı bu karar çok doğru. Kalk Gidelim 25 Ocak neden yok resimleri

Kalk Gidelim 25 Ocak Neden Yok? 96. Bölüm Neden Yayınlanmıyor? (5 Yorum)

  1. Madem öyle eski bölümü neden yayınlıyor eski bölüm Kalk Gidelim değilde (otur gitmeyelim) mi?

  2. Ne kadar saçma durum yeni bölümü de verme eskiyi de verme enkaz yerinden canlı yayını göster ya da Ramazan ayındaki gibi dua edilsin dizi ne alaka