4 Kadın Zamanı Ne Zaman Final Yapacak? İşte Kötü Tablo

4 Kadın Zamanı programının 26 ekim cuma günü final yapacağı kesinleşti. 4 Kadın Zamanı programı Seda Akgül’ün ayrılmasıyla Seray Sever’i kadrosuna katmıştı Kanal D’nin tüm müdahalelerine rağmen tutmadı. Kanal D 4 Kadın Zamanı yerine 3 Kadının sunacağı yeni bir program hazırlıyor.

4 Kadın Zamanı 29 Ekim Neden Yok?

4 Kadın Zamanı programı 26 ekim 2018 de final yaparak ekranlara veda ettiği için 29 ekim 2018 pazartesi günü yayında olamayacak.

Güncelleme 13 Ağustos:

4 Kadın Zamanı programının üstü sonunda çizildi. 4 Kadın Zamanı  programı ekim ayının planla malasına alınmadı. 4 Kadın Zamanı eylül sonunda final yaparak ekranlara veda edecek. Kesin olarak açıklanmamakla beraber 4 Kadın Zamanı  programı 28 eylül cuma günü final yaparak ekranlara veda edecek

13 Ağustos Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan ve yaklaşık bir aydır Kanal D ekranlarında 09:30’dan itibaren ekranlarımıza gelen 13 Ağustos Pazartesi günü programı için neredeys ehiç bir şey istendiği gibi gitmiyor. 4 Kadın Zamanı  programı ilk 100 program arasına bile girmekte zorlanıyor. Eylül ayındanda benzer kötü sonuçlar alan 4 Kadın Zamanı programı için final söylentileri şimdiden yayılmaya başladı.

Seda Akgül,Eylül Öztürk,Derya Tuna ve Hande Ataizi’ nin bir masa etrafında her türlü konuyu konuştuğu 4 Kadın Zamanı program 7 Eylül 2018 Cuma günü sadece abc1 grubunda ilk 100 arasında yer alırken Abc1’de de 90.sıradan yer bulabildi.

4 Kadın Zamanı programı aldığı bu kadar kötü reytingler ile yayın hayatına devam etmesi imkansız görünüyor; ancak Kanal D’nin Genel Yayın Yönetmeni Murat Saygı 4 Kadın Zamanı programın arkasında olduğunu Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan’a açıkladı. Ben Murat Saygı’nın da 4 Kadın Zamanı programının aldığı bu kadar kötü reytinglere bir müddet daha dayanabileceğini sonrasında reytingler yükselmezse ki zor gürünüyor 1. ayın sonunda Murat Saygı’nın da 4 Kadın Zamanı programı için final kararı vereceğini düşünüyorum.

4 Kadın Zamanı Reytingleri

Normalde Kanal D 4 Kadın Zamanı programı için eylül ayının gelmesini ve sezonun başlamasını bekliyordu; 4 Kadın Zamanı programı eylül ayında ağustos ayından daha kötü performans sergiliyor. 4 Kadın Zamanı 11. Bölüm 28 Ağustos 2018 Salı günü sadece 0.45 reyting alabildi ve 95. sırada yer aldı. 23 ağustosta ilk 100’e giremedi aldığı reytingi bile bilemiyoruz. Eylül ayında ise diğer dizilerin tekrarlarının sabah saatlerine gelmesi ile ilk 100 4 Kadın Zamanı için hayal oldu.

Hal böyle olunca 4 Kadın Zamanı programı için kendi programını bırakıp gelen Seda Akgül’de büyük hayal kırıklığı yaşadı. Seda Akgül Gel Konuşalım programında bundan çok daha az ücretle daha çok reyting getiriyordu. 4 Kadın Zamanı programı da emsal programlar arasında en maliyetli olanı diyebiliriz.

Ben de ne yazık ki 4 Kadın Zamanı programını izlerken sıkılanlar danım; zaten  Kısmetse Olur’da da uzun uzun anlattığında çok sıkılırdım; bence en mantıklı konuşan Derya Tuna onun da zaten konuşmasına izin verilmiyor adeta.