4N1K Ali Ölecek mi? Atakan Hoşgören 4N1K’dan Ayrılacak mı?

Ali ve Yaprak aşkı 4N1K dizisinin dayandığı temel felsefe. Dizilerde temel felsefeden kolay kolay vazgeçilmez; zira onlar inşaatlarde direkler gibidirler. 4N1K İlk Aşk dizisinde Yaprak’ın Ali’den sonra Sırık ile mutlu olması gibi bir durum zaten söz konusu değildir zira o zaman bir dizi olamaz. Ali ölse bile en az Ali kadar Yaprak’ı seven birisi çıkıp gelmeli ki dizi devam etsin rekabet olsun.

4N1K Ali Ölecek mi?

4N1K dizisi için yeni sezon öncesi en önemli bölümlere girildi. Bir çok yerde 4N1K dizisi için yeni sözleşmenin ağustos öncesi imzalanacağı konuşuluyor; eğer 4N1K  dizisi 2018 2019 yeni sezonunda da ekranlarda olmaya devam istiyorsa reytinglerini arttırmak zorunda. 4N1K  dizisi reytingleri düzenli olarak artıyor ama şuan 4N1K’ya devam edebilmek için bir doping lazım o  da en sevilen karakter Ali’nin ölüp ölmeyeceği konusu. Bu 4N1K  dizisi için kısa süreli bir reyting artışına neden olacaktır.4N1K Ali Ölecek mi

4N1K dizisinde öncelikle şuna bir açıklık getirelim Ali’nin katili kesinlikle Sırık değildir. 4N1K  dizisi 6. bölüm 10 ağustos fragmanında sanki Barış Ozansoy’un Ali’yi öldüren adamla bir ilişkisi varmış gibi bir ima da bulunuluyor. Bu durum kesinlikle böyle değildir. Ali’nin bıçaklanması ve bu kadar ağır bir yara  alması Barış’ı bile çok üzmüştür her ne kadar rakibi olsa da. Barış kaliteli bir çocuktur böyle bir kahpelik yapmayacaktır. Zira o zaman Yaprak’a aşık o asil çocuk imajı yok olacak ve Ali tek başına rakipsiz kalacaktır.

4N1K dizisinin uyarlandığı kitaplara bakıldığında Ali karakterinin hiç bir zaman ölmediğini görebilirsiniz; 4N1K İlk Aşk dizisi kitapla bire bir uyumlu gittiğine göre 4N1K İlk Aşk’ta Ali’nin ölmesi gibi bir durum söz konusu değildir bu bölüm kitaba eklenmiş ve ek sahneler çıkarılmıştır; Ali’nin çıkması sonrası kitap ile bağlantı kalmayacak bu da yeni bir hikaye anlamına gelecektir. Bahsettiğim gibi bu 4N1K İlk Aşk’ın yeni sezonu için alınmış bir risktir. Bir müddet bu süreç devam edecek eğer dizi reytingleri yükselmezse bu sefer final senaryoları yazılacak ve 4N1K İlk Aşk dizisi eylül ayı sonunda final yaparak ekranlara veda edecektir.

Atakan Hoşgören 4N1K’dan Ayrılacak mı?

Aldığımız son bir bilgiyi de sizlerle paylaşalım 4N1K İlk Aşk dizisi çekimlerine giden arkadaşlar 4N1K  dizisine Ali karakterine hayat veren Atakan Hoşgören’in sette yer aldığını gördüler. Sizde Ali karakterini canlı canlı görmek için 4N1K  İlk Aşk setine gidebilirsiniz. 4N1K İlk Aşk Nerede Çekiliyor? Detaylar için tıklayınız?  Nerede Çekiliyor?

4N1K  dizisi 6. bölüm 10 ağustos fragmanında Ali’nin öldüğü Morgun önünde ki sahne tamamen bir kabusa aittir.

Atakan Hoşgören 4N1Kdan Ayrılacak mı

4N1K 6. Bölüm 1. Fragmanı

4N1K Ali Ölecek mi? Atakan Hoşgören 4N1K’dan Ayrılacak mı? (10 Yorum)

  1. dizi cok guzel alininde olecegine inanmiyordum zaten.final yapmasinnn reytingler iyi olur Inwallah

  2. Zaten olurse dizinin hayranini butun bolumlerini ve ozetlerini izleyen bir izleyiciyi kaybederler