4N1K Ela Kimdir? Ali’nin Gerçek Annesi – 4N1K Rehber Öğretmen Kimdir?

4N1K Ela Rehber Öğretmen4N1K İlk Aşk dizisi temmuz ayında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. 4N1K dizisinde en çok merak edilen karakterlerde okulun sır küpü Rehber Öğretmeni olacak. Rehber Öğretmen Ela Ali’nin gerçekte annesidir ama Ali gerçek annesinin okulda yanı başında olduğunun farkında değildir.

Muhtemelen Ela hoca Ali’ın okuluna da Ela için tayin istemiştir ve Ali’ye yani oğluna böylece yakın olmayı başarmıştır. Ali Ela Hoca’nın kendisini yıllar önce bırakıp giden annesi olduğunu bilse Ela öğretmene hiç bir şey anlatmaz. Ali Ela’yı hem öğretmeni hem sırdaşı olarak gördüğü için aşklarını kavgalarını her şeyini Ela Hoca’ya anlatıyor.

Ali’nin okulda kavgası mı biter dövüşü mü? Ele öğretmen ise her durumda Ali’nin yanında. Ali Yaprak yüzünden başına her gün bela alıyor. Ali kendisini itiraf edemese de arkadaşım dediği Yaparak’a deliler gibi aşık. Ali aslında 4N1K dizisinde Yaprak’ı arkadaş gibi korumaya çalışsa da Ali Yaprak’ı kıskanıyor.

4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Ali’nin en büyük sıkıntısı da okula gelen Ozansoy’ların Şımarık oğlu Sırık lakaplı Barış. Aslında Barış gelmeden Ali çok mutluydu; Yaprak’a yan gözle bakan yoktu; şimdi bu Barış Yaprak’a ilanı aşk ediyor ve okulda işler karışıyor. Ela Rehber öğretmen olduğu için her olayın içinde; ancak Ela’nın oynadığı bu oyun bitecek ve Ali sonunda gerçek annesinin yanı başında olduğunu öğrenecek.

Muhtemelen Barış düşmanı Ali’nin gerçek annesinin Ela öğretmen olduğunu öğrenecek ve intikam almak için Rehber Öğretmen Ela’nın Ali’nin gerçek annesi olduğunu açıklayacak.

4N1K dizisinde Rehber Öğretmen Ela karakterini kimin canlandıracağı şuanda bilinmiyor. 4N1K’da Ela’yı canlandıracak oyuncu açıklandığında sayfamıza eklenecektir.

4N1K İlk Aşk Tanıtımı