8’de Bugün Sunucuları Kimler? Orkun Ün Kimdir? Cansu Canan Özgen Kimdir?

hafta içi her sabah saat 08.00’de Tv8 ekranlarında canlı yayına başlayan 8’de Bugün programı saat 10:00 kadar Türkiye’de ve dünyada neler oluyor size anlatmaya devam ediyor. 5 Ağustos pazartesi günü yayın hayatına başlayan TV8 de Bugün programı izleyicilere harika bir iki saat ve mutlu bir sabah vaad ediyor. 8de Bugün sunucuları 2019

Cansu Canan Özgen ve Murat Özarı’nun sunumu Orkun Ün de yorumları ile her sabah gündeme, yaşama ve hayata dair haberleri uzman konuklarıyla ekranlara getiriyor; ancak 8’de Bugün programı için Acun Ilıcalı’nın tercihlerini de çok sorgulayan oldu sosyal medyada. 8’de Bugün programının sunuculuğunu üstlenen Cansu Canan Özgen için bir çok kullanıcı başka kız mı bulamadınız eleştirilerinde bulundu. Peki kimdir Cansu Canan Özgen?

Cansu Canan Özgen Kimdir?

Cansu Canan Özgen yazar ve sunucu kimliği ile tanınan bir gazeticidir. 23 Eylül 1989 İstanbul doğumlu olan Cansu Canan Özgen 30 yaşındadır. Annesi Erzurumlu olan Cansu Canan Özgen’in babası ise Selanik göçmenidir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde lisans eğitimi alan Cansu Canan Özgen sonrasında diksiyon eğitimleri alarak sunuculuğa adım atmıştır. Dialog İletişim Spikerlik-Sunuculuk kursunda sunuculuk eğitimi alan Cansu Canan Özgen Beşiktaş TV’de göreve başlamıştır. Daha sonra ise Habertürk’e gece spikeri olarak çalışmıştır. Habertürk’te çok sevilen Öteki Gündem programında sunucu olarak görev yapan Cansu Canan Özgen son dönemde Talha Uğurluel ile birlikte Osmanlı’nın Şifreleri isimli  kitabı hazırladı.Cansu Canan Özgen Kimdir

Orkun Ün Kimdir?

Kanal D Haber Muhabiri olarak tanınmıştır. İstanbul Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunudur. Cnn Türk kanalın da muhabir olarak çalışmıştır. 1986 doğumlu olan Orkun Ün 33 yaşında 65 kg’dır ve 1.76 cm boyundadır.

Orkun Ün sosyal medyada attığı Tweetler ile çokça eleştiri almıştır. Orkun Ün Ahmet Hakan ile yakınlığı ile bilinir. Şimdiler de ise Acun Ilıcalı’nın yakınındadır. Orkun Ün TV8’de Bugün programı ile ismini duyurma  ve ünlü olma şansı yakalamıştır.

Orkun Ün Kimdir

Orkun Ün ve Cansu Canan Özgen transferlerine rağmen ne yazık ki 8’de Bugün programı için yeterli reytingler alamamıştır. Bakalım ilerleyen günlerde 8’de Bugün  reytingleri artacak mı?

Diğer taraftan Survivor döneminde Murat Özarı’dan zaten izleyici bıkmıştı bir de 8’de Bugün programında Murat Özarı’yı görmek izleyicinin sinirini bozdu. Bence 2019 2020 yeni sezonunda Acun Ilıcalı 8’de Bugün programı sunucuları ve yorumcularında değişikliğe gitmeli.

 

8’de Bugün Sunucuları Kimler? Orkun Ün Kimdir? Cansu Canan Özgen Kimdir? (1 Yorum)

  1. Cansu canan ece belen yanlış daldalar ben trt spor olsam alırım bunlara sabah akşam proğram yaptırırım