Ada Masalı Neden Bitiyor? Neden Final Yapıyor?

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ı başrollerini paylaştığı Ada Masalı dizisi ile ilgili kesin final kararı alındı. Ada Masalı Neden Bitiyor? Kanal D ekranlarının yaz dizisi olarak ekranlara gelen Ada Masalı dizisi yaz sezonu sonunda 15 yeni bölümlük Star TV ile sözleşme imzalamıştı. Kulislerde Ada Masalı dizisinin 10+15 bölümden sonra Star Tv ile yeni sözleşme imzalayacağı konuşuluyordu ancak beklenen olmadı. Ada Masalı dizisinin düşen reytingleri sonrası Star TV yönetimi yapımcı Ay Yapım’a final kararını bildirdi. Ay Yapım yetkilileri de Star TV’nin final kararını Ada Masalı setine verdi. Ada Masalı dizisi set ekibi 24. bölüm çekimlerinde kötü haberleri aldılar. Peki Ada Masalı ne zaman final yapacak?

Ada Masalı  Ne Zaman Final Yapacak?

Ada Masalı dizisi 8 aralık 2021 de 25. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Aldığımız duyumlara göre Ada Masalı senaristleri dizinin 1 bölüm daha çekilmesini 26 bölümde gerçekleşecek etkili bir final ile ekranlara veda etmesini istedi ancak istekleri olmadı. Star Tv yönetimi dizinin 25. bölümde bitirilmesini istedi. Senaristler ise 24 ve 25. bölüm senaryolarında revizyona gitmek zorunda kaldı.

Ada Masalı Neden Bitiyor? ada masalı finali 25. bölümde gerçekleşecek.

Ada Masalı Neden Bitiyor?

Ada Masalı dizisi bilindiği üzere salı akşamları yayın hayatına devam etmekteydi ancak yeni sezon dizilerinin başlamasından sonra salı akşamları reytinglerinde büyük düşüş yaşayan Ada Masalı dizisi geçtiğimiz haftalarda çarşamba gününe alınmıştı. Çarşamba günü de bekleneni veremeyen Ada Masalı dizisi ne yazık ki düşük reytingleri sonrası final kararı ile karşı karşıya kalındı.

Aslında Ada Masalı dizisinin çarşamba günleri de yüksek reyting alamayacağı belliydi. Star TV yönetimi Annemizi Saklarken dizisini salı akşamı yayınlamak için Ada Masalı dizisinin gününü değiştirme kararı aldı.

Ada Masalı Neden Final Yapıyor?

Ada Masalı dizisi 22. bölümde ilk 20 arasına bile giremezken sadece 1.47 reyting alarak Star TV yönetiminin de sabrını zorladı. Diğer kanallar ekim ayından itibaren Ada Masalı gibi reyting alan dizileri için final kararı alırken Star Tv yönetimi elinde dizi olmadığı için Ada Masalı dizisine bu zamana kadar sabretti. Ada Masalı Neden Bitiyor? sorusu ile ilgili farklı görüşleriniz varsa bizlere bildirebilirsiniz.