Kaderimin Oyunu Nergis Kimdir?

Başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü, Meriç Aral ve Sarp Apak’ın paylaşacağı Kaderimin Oyunu dizisinin en önemli karakterlerden biri de dizi de ki Nergis karakteri olacak. Kaderimin Oyunu dizisinde Nergis karakteri Asiye ve Cemal’in kızları olacak. Peki Kaderimin Oyunu Nergis Kimdir?

Kaderimin Oyunu Nergis Kimdir?

Kaderimin Oyunu dizisinde Nergis karkaterine  çocuk oyuncu Iraz Akçam hayat verecek. Kaderimin Oyunu dizisinde Nergis Öykü Karayel’in hayat verdiği Asiye karakterinin kızı olacak. Kaderimin Oyunu dizisinde Nergis karakterine hayat verecek olan Iraz Akçam daha önce Karagül ve Kayıt Dışı gibi dizilerde yer almıştır.kaderimin oyunu nergis kimdir. Nergis Asiye'nin kızıdır.

Nergis 15 yaşında asi bir kızdır. Anne ve babası ile mutlu bir hayatı varken bir kaç yıl içinde bu mutlu hayatı yerle bir olmuştur. Annesi Asiye’nin her zaman destekçisi olan Nergis kardeşi Umut’a da çoğu zaman sadece ablalık değil annelik yapmaktadır.

Kaderimin Oyunu dizisi tam liste oyuncu kadrosu için sitemizi ziyaret edebiliriniz Kaderimin Oyuncu Oyuncu 

Iraz Akçam Kimdir?

Kazak İşi Türkiye’de filmi ile ilk kez kamera karşısına geçen Iraz Akçam ANKARA ATÖLYE 12 CAST & SANAT’ta oyunculuk eğitimi alan Iraz Akçam daha önce Karagül ve Kayıt Dışı gibi dizilerde de yer almıştır. Yasemin Ozbudun ajansın oyuncusu olan Iraz Akçam Kaderimin Oyunu dizisinde hayat vereceği Nergis karakteri ile en önemli fırsatı yakalayacaktır.

Iraz Akçam sosyal medya olan İnstagram da @irazakcam kullanıcı adı ile yer almaktadır. @irazakcam Iraz Akçam'ın kullanıcı adıdır.

 

Kaderimin Oyunu Tanıtım Fragmanı