Yalnız Kurt Mira Kimdir? Yaprak Medine Kaç Yaşında Nereli?

Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay ve Murat Han gibi ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran Yalnız Kurt dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Osman Sınav’ın yapımcısı olduğu ve şimdiden büyük ses getiren diziye Yaprak Medine dahil oldu.

Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturuyor. Yakında Atv ekranlarında yer alacak olan Yalnız Kurt dizisine 2. bölümden itibaren dahil olacak Yaprak Medine dizide Mira karakterini oynayacak. Yaprak Medine Kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, daha önce hangi dizilerde oynadı gibi soruların cevapları yazımızda.

Yalnız Kurt Mira Kimdir?

Yalnız Kurt dizisinde Yaprak Medine’nin oynayacağı Mira karakteri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde detaylı bilgi verilecektir.

yaprak

Yaprak Medine Kimdir?

Fotomodel, reklam ve dizi oyuncusu Yaprak Medine 1997 İstanbul doğumludur. Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan güzel oyuncu ilk olarak Eti Karam Gurme reklam filminde boy göstermiş ardından 2020 yılında yayınlanmaya başlayan Menajerimi Ara dizisinde Beren karakterini oynamıştır. Aynı zamanda instagram fenomeni de olan oyuncu son olarak Yalnız Kurt dizisinde Mira karakterini oynayacak.yaprak1

Yaprak Medine Kaç Yaşında Nereli?

1997 doğumlu olan Yaprak Medine 24 yaşında ve İstanbul doğumludur.

Yaprak Medine Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

Son Yaz (Cemre Sancaktar)
Menajerimi Ara (Beren, Tv dizisi 2020)
Yarım Kalan Aşklar
Gazapizm: Ölüler Dirilerden Çalacak (kısa Video Film, 2018)

Yaprak Medine Sevgilisi

Menajerimi Ara dizisiyle adından söz ettiren Yaprak Medine müzisyen olan Kayra Çandar ile sevgilidir.