Adı Sevgi Ne Zaman Final Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Atv yönetimi yaz sezonda Adı Sevgi  dizisini devam ettirmeme kararı aldı. Adı Sevgi dizisi yapımcısı Koliba Film ile Atv arasında yapılan ilk görüşmede Adı Sevgi dizisinin bir yaz dizisi olarak devam etmesi planlanmıştı; ancak planlar tutmadı. Atv yönetimi Adı Sevgi dizisinin düşük reytingler alması sonrası dizinin 13 bölümünde ile final yapmasına karar verdi. Koliba Film ise Adı Sevgi dizisinin hikayesinin birinci kısmının 15. bölümde biteceğini diziye 15. bölüme kadar izin verilmesini talep etti. Atv ise bu talebi kabul etti.

Adı Sevgi dizisi 15. bölümü ile 19 haziran 2022 de final yapacak. Atv yönetimi 2022 2023 yeni sezonu için Adı Sevgi dizisi yerine yeni bir dizi ile yoluna devam edecek.

Adı Sevgi 19 Haziran da Final Yapacak

Adı Sevgi dizisi ilk bölümlerde iyi reytingler alsa da 3. bölümden itibaren reyting kaybetmeye başladı. Adı Sevgi dizisinde hikayenin etkili kısmı tamamlanıp yerine etkili senaryo yazılamayınca dizinin reytingleri düşüşe geçti. Atv yönetimi Adı Sevgi dizisi daha da reyting kaybederse diziyi planlandığı gibi 15 bölüm bile ekranlarda tutmayabilir; ancak Adı Sevgi dizisi 4 ve üzeri reyting almayı başarabilirse bu durumda 15 bölümlük sözleşmesi ile 19 haziran 2022’ye kadar yayında kalacak; Adı Sevgi dizisi yaz dizisi olarak devam etmeyecek.

Adı Sevgi 2022 yaz dizisi olarak ekranlarda olacak sezon sonunda final yapacak

Adı Sevgi Dizisi Yeni Sezonda Devam Etmeyecek 19 Haziran 2022 de Final Yapacak

Adı Sevgi dizisi reyting kaybetmeye devam ediyor. Adı Sevgi dizisi  17 nisan 2022 de ekranlara gelen 6 bölümünde de çok kötü sonuçlar aldı. Atv 13 bölüm sözleşmesi olan diziyi ramazan bayramı sonrasında yaz dizisi olarak devam etmeyecek sadece 2 bölüm final senaryosu için diziye izin verilecek. Kanal şimdiden 202 2023 yeni sezonunda pazar akşamı yayınlayacağı yeni dizi için planlamalara başladı.

adı sevgi dizisinin finali mayıs 2022 de ekranlara gelecek

Adı Sevgi Orta Şeker Başlangıç Yaptı

13 mart 2022 pazar akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan ATV’nin yeni dizisi Adı Sevgi ümit vaat eder bir reyting ile yayın hayatına başlasa da ne yazık ki senaryo anlamında izleyiciye hiç bir şey vaat etmedi. İlk bölümde 4.59 reyting alan Adı Sevgi dizisi pazar akşamı rakipleri olan Yargı ve Teşkilat dizilerinin çok gerisinde kaldı. Peki Adı Sevgi dizisinde bir gelecek var mı? Adı Sevgi Ne Zaman Final Yapacak? işte detaylar

Adı Sevgi Ne Zaman Final Yapacak?

Adı Sevgi Ne Zaman Final Yapacak? sorusuna cevap verelim. Adı Sevgi dizisi şuan için 1 sezon planlanmış bir dizi. Adı Sevgi dizisinde her şey yolunda giderse Adı Sevgi dizisinin 13. bölüm + 2 bölümlük iki sözleşme yapacak ve 19 haziran 2022 de finali yaparak ekranlara veda edecek.

Adı Sevgi ne zaman final yapacak bizce en az 13 bölüm yayınlanacak ve sezon sonunda final yapacaktır.

Adı Sevgi dizisi şuanda aldığı reytingleri koruyabilirse haziran başına kadar devam edebilir; ancak Adı Sevgi dizisi 3 reytingin altına düşerse bu durumda erken final tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir.

Adı Sevgi dizisinde en çok eleştirilen konu ne yazık ki senaryo oldu. Adı Sevgi dizisinin senaryosu izleyici tarafından çok basit ve heyecansız bulundu. Dizinin ilk bölümünü izleyen izleyici 2. bölümde ne olacağını  hiç merak etmedi; çünkü dizi de ne olacağı baştan belliydi. Elif öğretmen Zeynep’i kurtarmaya çalışacak; ancak psikopat olan Volkan Baykara’dan korkan Zeynep ne yazık ki Elif öğretmeni dinlemeyecek ve işleri zorlaştıracak. Her ne olursa olsun Emir’in desteğini arkasına alan Elif Zeynep’i bırakmayacak. İşte ne yazık ki bu hikaye izleyiciye çekici gelmedi; sosyal medyada da eleştiriler.

Adı Sevgi dizisinin kurtarır tek bir yönü var o da Kardeşlerim dizisine benzemek; yani bölümde dram seviyesini bol bol yükseltmek. Eğer Adı Sevgi dizisinin dram yükü düzenli şekilde arttırılırsa bu durumda reytinglerde düzenli artar ve düşmez. Mesela her bölümde birinin vurulması; ara ara travmatik olayların ortaya çıkması.

Adı Sevgi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Adı Sevgi pazar akşamlarının şuanda en az izlenen dizisi. Eğer Adı Sevgi dizisi Yargı veya Teşkilat dizisini geçebilirse bu durumda kesin olarak Adı Sevgi dizisi yeni sezon onayı alabilecektir; ancak Adı Sevgi dizisi 4 reytingin altına düşer ve diğer dizilerin gerisinde kalırsa bu durumda Adı Sevgi dizisi yeni sezon onayı alamayacaktır.

Benim tahminime göre Adı Sevgi dizisi sezon sonuna kadar devam edecek ve sezon sonunda final yaparak ekranlara devam edecektir.

Adı Sevgi Ne Zaman Final Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (6 Yorum)

  1. bence bitmesi isabet olmuş. çok sıradan ve sıkıcı bir konusu vardı, bıktık artık bu tur konulardan.. hep ayni şeyler

  2. Bence adı sevgi dizisi bitmemeli dizi çok güzel bence tmm belki hikayesi garip ama yinede çok güzel lütfen adı sevgi bitmesin ikimizin sırrı da böyle final yapmıştı adı sevgiyi de böyle yapmayın

  3. Erkek baş rol oyuncudaki öz guven ben her seyi yaparim ederim gibi duruşu bence fazla kadin baş rol oyuncuya geldikde fazla gücsüz zayif duruyo başı sikisdinda hemen emire kosmasi filan kendini koruyamiyo zeynebi nasil korucak ? Daha dobra bir xarakter olsaydi çok iyi olurdu kadin baş verib rol oyuncu cok yalnış bütünlükle hata

  4. bu kadar migde bulandırıcı bolca sahneler sizlerin eseri volkan tam bir o.çocugu dizinin anababa tarafı kalmadan etmişsiniz adı eksiklik adı acizlik bu aptal dizinin

  5. adı sevgi adı işgence kötülük irençlik düşüncesizlik ekibiniz kaliteli ama senarist degil zeynep ii volkandan ne zaman kurtarmayı düşüğnüyorsunuzz ve senaryo az degişiklik yapsa ne güzellikler olacak artık farkındamısınız zeyne bin senaryo geregi volkan ı sevme şansını yaratmanız için okumasını saglayın yoksa dizi daralmaya başladı zeynep e edilen işgencenin birazınıda volkan çekmeli