Adını Sen Koy 2 Ocak Tüyoları 252. Bölüm

Adını Sen Koy dizisi 2 ocak salı günü 252. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Şimdi Adını Sen Koy izleyicileri 252. bölümde Ömer’in Zehra’ya haksızlık yaptığını artık anladığını düşünecekler ancak savcılıkta  gerçekler onların düşündüğü kadar kolay ortaya çıkmayacak.

Ne yazık ki Piton’un verdiği ifadeler çok detaylı olunca Zehra’nın kendisini ispat etmesi oldukça zor olacak. Zehra verdiği ifadelerde her ne kadar samimi olsa da savcı Piton’un ifadeleri karşısında Zehra’yı salıveremeyecek.

Piton Ömer ve Zehra’dan intikam almak için pis işlerinde parayı Zehra Kervancıoğlundan aldığını söyler. Bu durum Zehra’yı bir numaralı azmettirici etse de Ömer bunu ispatlayacak ve Zehra’yı oradan kurtaracaktır.

Ömer Zehra’nın bu darmadağın oluşundan dolayı adeta parçalanır. Ömer’in Zehra’nın azmettirici olmadığına emindir. Peki o para nereye gitmiştir. Zehra Ömer’den aldığı 1.000.000 TL’yi kime vermiştir.

Artık Canan’ın kaçırılma olayının ortaya çıkmasının tam zamanı gelmiştir.  Artık Zehra’nın kurtuluşu Canan ve Çetin’in ellerindedir. Canan’ın savcılıkta vereceği ifadeler hayati önem taşımaktadır. Peki Canan kaçırıldığı olayın ortaya çıkmasını isteyecek midir?

Salim ise her şeyden habersizdir. Kızı Zehra’nın tutuklanması Salim’in yufka ve hassas yüreğini daha da zedeleyecektir. Çetin’de diğer bir kilit isimdir Zehra’nın kurtulması için. Peki Çetin ve Canan ne yapacaktır?

Ömer’in darmadağın duruşu zaten Ömer’in Zehra’nın suçsuz olduğuna inandığının en büyük ispatı değil mi sizce de.

Ömer Zehra’nın suçsuz olduğunu kendi adı gibi biliyor. Ömer Zehra’ya kendisinden çok güveniyor ancak  Ömer annesi ile ilgili geçmiş anıları sebebi ile Zehra’yı kaybetmekten korktuğu için bunu Zehra’ya itiraf edemiyordu.

Bahşende’nin kötü kalbi Ömer’in daha da kötü hale hiç bir zaman getirmeyecek; çünkü Ömer Zehra’nın suçsuz olduğundan emin. Aslında sıkıntının bir kısmı Zehra’nın temiz kalbi yüzünden başına geliyor. Zehra Canan yılanını kurtarmak için kendini ortaya atmasa o kadar parayı vermese bunların hiç biri başına gelmeyecekti. blank

Aslında bu işin mahkemeye kadar gitmesi Zehra’nın hayrına oldu. Zehra her türlü sıkıntıyı sineye çekerek olayı kapatmıştı; ancak artık olay tekrar açılacak ve en büyük iş canana düşecek. Peki Canan’an insafa gelecek ve Zehra’nın kurtulması için üzerine düşeni yapacak mı dersiniz?

Çetin kaybolmuş gitmişti. Bu olayın yeniden açılması ile yeniden dizimize gelecek ve Çetin’li günler yeniden başlayacak.

blank
Hazal Subaşı ve arkadaşı yılbaşı kutlaması için hazırlar. Mutlu yıllar dünya güzeli

Resimlerin büyük hallerini görmek için fotoğraflara tıklayabilirsiniz. Adını Sen Koy 251, 252. bölüm fragmanı ve özeti için Tıklayınız