2023’de Yeni Başlayacak Dizilerin Tam Listesi(Güncel)

2023’de Yeni Başlayacak Dizilerin listesini sizlerle paylaşacağız. 2023’de yeni başlayacak diziler arasında Aile, Al Sancak, Taçsız Prenses, Benim Adım Farah ve Ego gibi diziler yer alacak.

2023’de Başlayacak Diziler

Asya Dizisi

Yapımcılığını Sun Global Media’nın üstleneceği Asya dizisi  2024’ün en merak edilen dizileri arasında yer alacak. 26 bölüm olarak ekranlara gelece Asya dizisi oyuncu kadrosunda Ahsen Eroğlu, Zafer Algöz, Altan Erkekli ve Elçin Afacan başrol olarak yer alacak. Asya Dizisi Charles Dickens’in ‘Little Dorrit’ romanından uyarlanacak.

Deha Dizisi

Aras Bulut İynemli’nin erkek başrol olarak yer alacağı Deha dizisinin oldukça geniş bir oyuncu kadrosundan oluşması bekleniyor. Deha dizisinin yapımcısı Ay Yapım olurken Damla Serim Deha dizisinin senaristi olacak. Deha dizisinin yönetmenliğini ise Umut Aral üstlenecek.

Altın Kafes

ATV’nin 2023 sonunda ekranlara getireceği Altın Kafes dizisi oyuncuları belli oldu. Altın Kafes oyuncu kadrosunda Aytaç Şaşmaz, Şifanur Gül, Hayal Köseoğlu ve Hilmi Cem İntepe gibi usta ve ünlü oyuncular başrolde yer alacak. Cem Akyoldaş’ın yönetmen olarak yer alacağı The Last Empress  adlı Kore dizisinden uyarlanan Altın Kafes dizisi ARC Film tarafında çekilecek.

ATV ekranlarının yeni sezon yapımı Altın Kafes oyuncuları netleşti. Altın Kafes oyuncu kadrosunda Aytaç Şaşmaz, Şifanur Gül, Hayal Köseoğlu ve Hilmi Cem İntepe gibi popüler oyuncular başrol olarak yer alıyor.

Bahardan Önce

DEmet Evgar’ın kadın başrol olarak yer alacağı Bahardan Önce dizisinin oyuncu kadrosunda Mehmet Yılmaz Ak da yer alacak. Doctor Cha dizisinden uyarlanacak Bahardan Önce dizisinin kanalı Show TV olacak. Yusuf Pirhasan yönetmen olarak yer alacağı Bahardan Önce dizisinde i yaklaşık 20 yıldır ev hanımı olan ve doktorluğa geri dönemeye karar veren güçlü bir kadının hikayesi anlatılacak.

blank

Ağlayan Gelin

Trt 1 ekranlarında eylül 2023 de ekranlara gelecek Ağlayan Gelin dizisinin yapımcılığını Bozdağ Film üstlenecek. Ağlayan Gelin dizisinin senaristleri ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazacak. Hayat fena halde futbola benzer sloganı ile izleyicisi karşısına çıkacak Ağlayan Gelin dizisinde ünlü futbolcu Yasin Bıçakçı ve Kürt kızı Yeşil‘in hikayesi ekranlarda olacak.

blank

Kopuk Dizisi

Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Sarp Akkaya ve Seray Kaya başrol olarak yer alacağı Kopuk dizisinde zenginlerden alıp fakirlere veren bir adamın hikayesi anlatılacak. Bir Tarlabaşı hikayesi olacak dizinin çekimeri İstanbul Tarlabaşı mahallesinde gerçekleşecek.kopuk oyuncuları 2023 de

Kötü Kan

Kötü Kan dizisinin erkek başrol oyuncusu Ertan Saban olacak .NTC Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Kötü Kan dizisinde  çekimler kasım 2023 de başlarken dizinin yayın tarihi aralık 2023 olacak.

blank

Aşka Düşman

TV 8’in 2023 2024 yeni sezonunda izleyicisi ile buluşturacağı Aşka Düşman dizisinde Buse Meral ve Nazan Kesal başrol olarak yer alacak ayrıca dizi de Bihter Dinçel Barış Aytaç ve bir çok ünlü isim de yer alacak.

blank

Sandık Kokusu

Özge Özpirinçci ve Metin Akdülger’in başrol olarak yer alacağı Sandık Kokusu dizisinde  Karsu karakteri ile izleyicisi karşısına çıkaracağı Sandık Kokusu dizisinde anne kız çatışması anlatılacak. Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün senarist koltuğunda oturacağı Sandık Kokusu dizisinde yayın tarihi olarak ocak 2023 düşünülüyor. blank

Sakla Beni Dizisi

Star TV’nin yeni dizisi Sakla Beni’nin başrol oyuncuları belli oldu. Star TV Sakla Beni dizisi için Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kelebek ve Ceyda Düvenci için anlaşıldı.

blank

Tutsak Dizisi

Aytaç Şaşmaz ve Hayal Köseoğlu’nun başrol olarak yer alacağı Tutsak dizisi Zeynep Öğretmen’in Onur’u kurtarmasıyla başlayacak. ARC FİLM yapımcı olarak yer alacağı Tutsak dizisinde Bir Kore yapımı The Last Empress dizisinden uyarlanacak.

blank

Arak Dizisi

SHOW TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Arak dizisinde İlker Kaleli erkek başrol olarak yer alacak. Most Yapım yapımcılığını üstlendiği dizi de Ender  Mıhlar yönetmen olarak yer alacak.blank

Asaf Dizisi

Burçin Terzioğlu, Cihangir Ceyhan ve Saadet Işıl Aksoy’un başrollerini paylaşacağı Asaf dizisi Netflix’in 2023 2024 yeni sezonunda ekranlara getireceği dizi olacak. Eşi ve oğlu tarafından terkedildikten sonra talihsiz bir araba kazası yaşayan Asaf’ın hikayesinin anlatılacağı dizinin yapımcısı Idea film olacak.

asaf dizisi 2023 2024 yeni dizileri arasında yer alacak netflix dizisi olacak burçin terzioğlu yer alacak

Saplantı Dizisi

Star TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak bir başka dizi de Saplantı dizisi olacak. Barış Arduç’un Babür karakteri ile saplanılı bir adama hayat vereceği Saplantı dizisinde Babür Sabah’a deliler gibi aşık olur ancak Sabah bir güç çekip gider ve Babür uzun yıllar Sabah2ı bulamaz. Tam evlenmeye karar verir Sabah yeniden çıkıp gelir. Saplantı dizisinde Sabah karkaterine şuanda hangi kadın başrolün hayat vereceği belli olmadı.

blank

Kadınım Dizisi

İbrahim Çelikkol, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Avcı’nın başrol olarak yer alacağı Kadınım’ dizisinin yapımcısı Pastel Film olacak. Kadınım Dizisi ekim 2023 de yayında olacak şekilde hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacağı kanal belli olmadı.

blank

Bir Derdim Var Dizisi

Birce Akalay ve Mert Fırat başrolünde yer alacağı Bir Derdim Var dizisi bir psikiyatrist dizisi olacak. Kanal D ekranlarında 2024 de yer alacak  dizisinin oyuncu kadrosunda Başak Gümülcenelioğlu, Engin Hepileri, Ata Artman gibi usta ve ünlü isimlerde yer alacak. Bir Derdim Var dizisinde psikiyatrist Nilüfer, suça karışmış kişilerinde de yer aldığı hastaları tedavi etmeye çalışacak.

bir derdim var 2023 2024 dizilerinden olacak birce akalay mert fırat başrolünü paylaşacak psikiyatrist dizisi olacak

Selahaddin Eyyubi Dizisi

TRT 1 ekranlarında eylül 2023 de Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin devamı olarak ekranlara gelecek Selahaddin Eyyubi dizisinin erkek başrol oyuncusu Uğur Güneş olacak. Erkek başrol oyuncusu Barış ARduç ayrıldıktan sonra final yapmak zorunda kalan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yerine Selahaddin Eyyubi Dizisi başlayacak.  Selahaddin Eyyubi dizisinin oyuncu kadrosunda ı İlhan Şen ve Gülsim Ali birlikte yer alacak. Selahaddin Eyyubi dizisinde Kudüs’ü 88 yıllık Haçlı işgalinden kurtarılması anlatılacak.blank

Düğüm Dizisi

Prime Video da yayınlanacak Düğüm dizisinin oyuncu kadrosunda Bergüzar Korel, Caner Cindoruk, Yiğit Özşener, İbrahim Selim gibi isimler gibi isimler yer alacak. Saran Medya’nın yapımcı olarak yer alacağı Düğüm dizisinde yönetmenliğini  Can Ulkay olacak. Düğüm dizisinin senaristleri ise Hilal Yıldız ve Nazlı Sunlı Kaçan olacak. Dizi, Leyla isimli bir öğrencinin ani ölüşünün ardından yaşanacak olayları konu alacak.

blank

Kader Oyunları Dizisi

A2 kanalının yeni dizilerinden biri de Ali Yasin Özegemen, Türkü Su Demirel ve Hilal Yıldız başrol olarak yer alacağı Kader Oyunları dizisi olacak. Kası m 2023 de ekranlarda olması beklenen Kader Oyunları dizisinde kaza sonucu tanışan Demir ve Bahar’ın aşk dolu hikayesi anlatılacak. Mütevazi kadrosu ile dikkat çeken dizinin en önemli kozu ise benzersiz senaryosu olacak.

blank

Saklambaç Dizisi

Saklambaç Dizisi Star Tv’nin yeni dizisi olacak 12 ekim 2023 de ekranlara gelecek dizi de Uraz Kaygılaroğlu, Tamer Levent, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş ve Cemre Baysel birlikte yer alacak.

Saklambaç Dizisi yeni diziler star tv 2023 dizisi

Kader Bağları Dizisi

Kader Bağları Dizisi Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan başrolleri paylaşacak. FOX ekranlarında yayınlanacak Yanık Ülke dizisi eylül 2023 de izleyicisi karşısında olacak. ilk bölüm çekimleri Karadağ’da yani Montenegro’da çekilecek Kader Bağları dizisi 2. bölümden itibaren İstanbul’da gerçekleşecek. Süreç Filmden İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu’nun yapımcılığını üstleneceği Kader Bağları dizisinin yönetmeni ise Benal Tairi, Senarist Sema Ali Erol olacak. Kader Bağları dizisinde Aşk Kaderi Yenmektir slogonu verilecek ve dizi de yolları bir üzüm bağında kesişen iki gencin tutkulu hikayesi anlatılacak.

Serkan Çayoğlu yanık ülke dizisi oyuncusu olacak

Yalnız Beni Sev Dizisi

Kanal 7’nin yeni dizisi Yalnız Beni Sev Danish Taimoor ve DureFishan Saleem’in başrolünde yer alacağı yeni Hint dizisi olacak. Her ne kadar Hint dizisi olacak Yalnız Beni Sev dizisi bir Pakistan hikayesi olacak. Yalnız Beni Sev dizisi hafta içi her gün 21.20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

blank

Korkma Ben Yanındayım

Didem Balçın ve Şevket Çoruh  partner olarak izleyicisi karşısına çıkacağı Korkma Ben Yanındayım dizisinde daha çocuk denecek bir yaşta anne olan ve çocukları için büyük acılar çeken bir kadının hikayesi ekranlara getirilecek. Korkma Ben Yanındayım dizisi Fox TV’nin 2023 2024 yeni sezonunda ekranlara getireceği bir dizi olacak. MED Yapım çekeceği diziyi Erkan Birgören yazacak.

blank

Ne Gemiler Yaktım

Show TV’nin yeni sezonunda izleyicisi ile buluşturacağı Ne Gemiler Yaktım dizisinde Devrim Özkan ve Deniz Baysal dizinin iki kadın başrol oyuncusuna hayat verecek. İki kadının yaşadığı zorlukları anlatacak Ne Gemiler Yaktım dizisinde Deniz Baysal Yasemin Devrim Özkan Fidan; Erkan Kolçak Köstendil Toprak, Buğra Gülsoy Rutkay karakterleri ile yer alacak

blank

Kirli Sepeti

Fox TV’nin 2023 dizilerinden biri olması beklenen Kirli Sepeti dizisinde eren Moray, Ayça Bingöl, Serkay Tütüncü, Bestemsu Özdemir ve Cansu Tosun başrolde yer alacak. Medyapım yapımcılığını üstleneceği Kirli Sepeti dizisinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturacak. Kirli Sepeti dizisinde lüks site ve villa gibi yerlerde çalışan hizmetçilerin hikayeleri anlatılacak.

blank

Çirkin Dizisi

25 Film ve Medyapım imzalı Çirkin dizisinin kanalı belli oldu. Çirkin dizisi FOX Tv ekranlarında yaynda olacak. i Merve Girgin’in senarist olarak yer alacağı Çirkin dizisinin kadın başrol oyuncusu Bahar Şahin olacak.

blank

Kızıl Goncalar Dizisi

Özgü Namal’ın kadın başrol oyuncusu olarak yer alacağı Kızıl Goncalar dizisinde yapımcı Gold Film olacak. Kızıl Goncalar dizisinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz’de yer alacak. Necati Şahin ise Kızıl Goncalar dizisinin senaristi olacak. kızıl goncalar 2023 dizilerinden biri olacak. Dizi de Özgü Namal başrolde yer alacak

Siyah Kuğu Dizisi

Aybüke Pusat’ın kadın başrol olarak yer alacağı Siyah Kuğu dizisi 2023’ün en büyük bütçeli dizileri arasında yer alıyor. Fox TV’nin neredeyse sınırsız bütçe verdiği Siyah Kuğu dizisinin yönetmeni Onur Tan olacak. Dizi de en yakın arkadaşının babasıyla evlenmek zorunda kalan genç bir kızın etkileyici hikayesi anlatılacak.

blank

Üvey Hayat Dizisi

Devrim Özkan’ın kadın başrol oyuncusu olarak yer alacağı Üvey Hayat dizisinde Devrim Özkan Fidan karakteri ile fakir ama gururlu genç kızı canlandıracak. Ay Yapım tarafından çekilecek Üvey Hayat dizisinin yayın tarihi 2023 eylül olacak. devrim özkan 2023 de yeni başlayacak üvey hayat dizisinde başrolde yer alacak

Gaddar

Ay Yapım 2023 2024 yeni sezonu için Gaddar dizisini hazırlıyor. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Fatih Berk Şahin, Neslihan Yeldan, Deniz Özerman ve Hakan Salınmış Gaddar dizisinin başrol oyuncuları olacak. Mafya dizisi olacak Gaddar dizisinde Hürer Ebeoğlu’nun senarist olarak yer alacağı Gaddar dizisinde yönetmen olarak Sinan Öztürk’ü göreceğiz. Gaddar dizisinin kanalı Fox olacak.

blank

Boyacı Kızlar

Starworks yapımın yapımcılığını üstlenecep Boyacının Kızları dizisinde Boyacılık yaparak geçinen 3 kızın hikayesi anlatılacak. Bir mahalle dizisi olacak Boyacı Kızlar dizisi dijitalde yayınlanacak. Sebahat Kumaş, Yağmur Ün, Özlem Gezginü, Selçuk Kılıç ve Kaan Yılmaz Boyacı kızlar dizsininin başrol oyuncuları olacak

blank

Fırtına Dizisi

Ay Yapım’ın yapımcılığını üsteneceği Fırtına dizisi 2023 2024 yeni sezonunda ekranlarda olacak. Fırtına dizisinin yapımcılığını Ahmet Katıksız ve yine Hürer Ebeoğlu üstlenecek. Fırtına dizisi Al Hayba isimli Arap dizisinden uyarlanacak.

fırtına dizisi yeni dizilerden biri 2023 de ekranlarda olacak

Zaferin Rengi

Abdullah Oğuz’un yapım şirketi Ans Filmin yapımcılığını üstleneceği Zaferin Rengi dizsinin erkek başrol oyuncusu Kubilay Aka olacak. İşgal altındaki İstanbul’u konu alacak olan Zafer’in Rengi filminde Kubilay Aka efsane futbolcu Galip Kulaksızoğlu’na hayat verecek. İstanbul’un direnişi futbol maçları üzerinden anlatılacak.

zaferin rengi 2023 dizilerinden biri olacak. abdullah oğuz yapımcı kubilay aka da başraolde yer alacak

Sosyete Doktoru

Kanal D ekranlarında haziran ayında izleyicisi karşısına çıkması beklenen Sosyete Doktoru dizisi 2023 de yeni başlayacak dizilerden biri olacak. Kaan Yıldırım ve Ayça Asin Turan’ın başrollerini paylaşacağı Sosyete Doktoru dizisi Royal Pains adlı Amerikan Dizisinden uyarlanacak.

blank

Kirli Sevda

Med Yapım’ın 2023 de başlayacak dizilerinden biri de Kirli Sevda dizisi olacak. Yeni sezon için Çirkin ve Hudutsuz Sevda dizilerini hazırlayan Medyapım lüks bir sitede çalışan hizmetçilerin hikayesini anlatacağı yeni bir dizi hazırlıyor. Kirli Sevda dizisinin geniş bir oyuncu kadrosu olması bekleniyor.

kirli sevda 2023 de başlayacak diziler arasında yerini alacak

Hudutsuz Sevda

Hudutsuz Sevda dizisi ATV’nin 2023 de ekranlara getireceği yeni dizilerden olacak. Hudutsuz Sevda dizisinin kadın başrol oyuncusu Hilal Altunbilek olacak. Hilal Altunbilek özellikle Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile çok tanınmıştı.

Yıldızlar Bana Uzak

Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Yıldızlar Bana Uzak dizisi 2023 de final yapacak olan Bir Küçük Gün Işığı dizisi yerine pazartesi akşamları yayında olacak. Namusunu korumak için katil olacak olan Karaca isminde bir kızın hikayesini anlatacak Yıldızlar Bana Uzak dizisinin yapımcısı ise O3 Medya olacak. Yıldızlar Bana Uzak dizisinin oyuncu kadrosunda Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı başrol olarak yer alacak.

Yıldızlar Bana Uzak 2023 yeni dizileri arasında yer alacak ve başrolünde furkan andıç yer alacak

Lemi

Kerem Bursin’in yeni dizisi olarak bilinen Lemi dizisi de 2023’e planlanan dizilerden. Ebrar Alya Demirbilek ile Kerem Bursin’in başrollerini paylaşacağı dizi Ay Yapım’ın dizisi olacak ve bir dijital platformda 8 bölüm olarak yayında olacak. lemi dizisi netfix dizisi olacak ve 2023 de türk izleyicisine sunulacak

2023 de Başlayan Diziler

Ya Çok Seversen Dizisi

Ay Yapım’ın Kanal D’de ekranlara getireceği yeni yaz dizisi Gün Işığımın başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan olacak. Romantik komedi türünde olacak yeni dizi haziran 2023 de ekranlarda olacak. Ayrıca dizi de Şerif Erol da İlter isimli bir uşak olarak yer alacak

Yaz Şarkısı

Fox Tv ekranlarında 2023 yazında ekranlara gelecek Yaz Şarkısı dizisinin kadın başrol oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş olacak. Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç, Efekan Can, Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu Yaz Şarkısı oyuncuları arasında yer alacak. Romantik Komedi türünde olacak Yaz Şarkısı dizisinin senarist ekibinde Görkem Tüzün, Ramazan Demirli, Zafer Özer Çetinel yer alacak. Gül ve Diken 2023’de yeni başlayacak dizilerden biri olacak ve eğer beğenilirse 2023 2024 yeni sezonunda da ekranlarda olmaya devam edecek.

Safir Dizisi

NTC Medyanın yapımcı olarak yer alacağı Safir dizsiinni oyuncu kadrosunda İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül ve Ulvi Kahyaoğlu yer alacak. Gül Abus Semerci ve Burcu Över’in senarist olarak yer alacağı Safir dizisinin çekimleri Nevşehir’in Kapadokya’da bölgesinde yapılacak.

safir dizisi 2023 dizilerinden biri olacak dizi de özge yağız da yer alacak

Yabani Dizisi

M. Çağatay Tosun‘un yönetmen olarak yer alacağı oyuncu kadrosunda Halit Özgür Sarı, Bertan Asllani ve Simay Barlas birlikte yer alacak. Ntc medya sahibi olduğu Yabani dizisinde Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas partner olarak yer alacak ve dizi de Rüya ile Yaman’ın aşkını izleyeceğiz.

yabani dizisi 2023 de yayınlanacak dizilerden olacak dizi de bertan aslanni de yer alacak

Hayatımın Neşesi

Tolga Tekin ve Şebnem Bozoklu’nun başrollerinde yer alacağı Hayatımın Neşesi dizisinin yapımcısı Goya Entertainment olacak. Hayatımın Neşesi oyuncu kadrosunda ayrıca Metin Coşkun, Uğur Demirpehlivan, Selma  Güneri, Gizem Kala, Ezgi Tombul da yer alacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ yer alırken senarist ise Ekin Atalar olacak.

Neşeli Günler Dizisi 2023 dizileri arasında yer alacak ve trt 1 ekranlarında yayında olacak

Ruhun Duymaz Dizisi

Fox TV’nin 2023 eylül ayında izleyicisi karşısına çıkaracağı Ruhun Duymaz dizisinin yapımcısı O3 Medya olacak. 26 bölüm olarak çekilecek Ruhun Duymaz dizisinin oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız ve Burcu Özberk birlikte yer alacak. Güney Amerika’daki Telemundo kanalı için çekilecek dizi daha sonra Fox Tv de yayında olacak. Ruhun Duymaz dizisinin oyuncu kadrosunda Tuğruk Tülek, Aslı Sümen, Ülkü Duru, Şehsuvar Aktaş ve Mert Öner de yer alacak.

Kimler Geldi Kimler Geçti Dizisi

Ay Yapım’ın netflix için çekeceği Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinde Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger başrolleri paylaşacak. Bambini Film’in çekeceği dizi de yönetmen koltuğunda Bertan Başaran oturacak. , Kimler Geldi Kimler Geçti Dizisinin senaristliğini Ece Yörenç’in üstlenecek.blank

Dönence

2023 yaz dizilerinden ilki Dönence dizisi olacak. Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Dönence dizisinin erkek Başrol Oyuncusu Caner Topçu olurken dizinin kadrosunda Sümeyye Aydoğan Atakan Hoşgören ve Ülkü Hilal Çiftçi de yer alacak. İzmir’in Foça da çekilecek olan Dönence dizisi İsrail yapımı Exceptional’dan uyarlanacak ve Asperger sendroumlu bir gencin ve ablasının hikayesi anlatılacak. Dizi de Caner Topçu Özgür karakteri ile yer alırken Sümeyye Aydoğan ise Gece karakterine hayat verecek ve Gece ile Özgür’ün İstanbul’da ki aşkı anlatılacak.

Kısmet

Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar’ın partner olarak yer alacağı Kısmet dizisi 2023 haziran ayında Fox TV ekranlarında yayında olacak. Avukat bir genç olan Doğan ile Doğan’ın komşusu Melike’nin aşk hikâyesin anlatılacağı Kısmet dizisi 2023’ün en çok merak edilen dizilerinden olacak. Ayrıca Kısmet dizisinin oyuncu kadrosunda Şahin Irmak, Serdar Orçin ve Kerem Kupacı birlikte yer alacak.

Benim Güzel Ailem

Onur Buldu, Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Onur Buldu, Melis Babadağ, Toprak Can Adıgüzel, Hira Koyuncuoğlu ve Nergis Kumbasar’ın başrollerini paylaşacağı  Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Benim Güzel Ailem isimli komedi dizisinde Trt 1’in 2023 de yeni başlayacak dizilerinden olacak. Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Benim Güzel Ailem dizisi bir yaz dizisi olacak ve sımsıcacık hikayesi ile dikkatleri üzerine çekecek. Onur Buldu Benim Güzel Ailem dizisinde Ferdi karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak. Haziran ayında yayına başlayacak dizi mayıs ayında çekilmeye başlanacak. Baykut Badem’in yazdığı, Sadullah Celen’in ise yöneteceği dizinin cast direktörlüğünü Yelda Gürkan yapacak.

Kendi Düşen Ağlamaz

Eylül Tumbar, Enes Koçak, Hakan Yılmaz, Selen Soyder ve Evrim Doğan’ın başrollerini paylaşacağı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi Trt 1’in 2023 yaz dizilerinden biri olacak.  Son olarak Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi ile yıldızı parlayan Eylül Tumbar dizisi de Alize karakterine hayat verirken genç oyuncu Enes Koçak dizi de Serkan Bıçakçı karakteri ile yer alacak ve dizi de Serkan ve Alize’nin aşkı anlatılacak.

Kubra

2023 de ekranlara gelecek Kubra dizisi en çok merak edilen 2023 dizileri arasında yer alacak. Netflix ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Kubra dizisinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusuoy, Büşra Develi, Ahsen Eroğlu ve Aytek Şayan yer alacak. . Afşin Kum’un Kubra kitabından uyarlanacak olan Kubra dizisinin senaristi ise Yağmur ve Durul Taylan olacak. blank

Vermem Seni Ellere

Emre Bey, Buse Meral, Goncagül Sunar, Bülent Alkış, Filiz Ahmet ve Fatih Al’ın başrollerini paylaşacağı Vermem Seni Ellere dizisinin yapımcısı AKN film olacak. . Karadeniz bölgesinde çekilecek ve tam bir Karadeniz dizisi olacak vermem seni ellere dizisinin kanalı ise atv olacak.

Biltmore Oteli Cinayeti

Teoman Kumbaracıbaşı, Oya Unustası, Gaye Gürsel, Burak Sevinç ve Caner Kurtaran’ın başrollerini paylaşacağı Biltmore Oteli Cinayeti dizisinin kanalı TRT Dijital Tv olacak. Heybe Filmin yapımcılığını üstleneceği dizi de Türkiye’nin Los Angeles Başkonsolosu Mehmet Baydar ile Konsolos Bahadır Demir’i kendisini İranlı iş adamı olarak tanıtan Yanıkyan’ın katledildiği suikast anlatılacak.

Biltmore Oteli Cinayeti Dizisi 2023 dizilerinden biri olacak trt 1 dijitalde yer alacak

Üvey Anne

Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan ve Ezgi Şenler’in başrolünde yer alacağı Üvey Anne Dizisi 2023 de yeni başlayacak dizilerden biri olacak. ONN Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Üvey Anne dizisi çekimleri Muğla’da gerçekleşecek. Üvey Anne Dizisinin kanalı ise Atv olacak. Üvey Anne dizisi haziran sonunda yayın girecek ve eğer başarılı sonuçlar alırsa Atv ekranlarında 2023 2024 yeni sezonunda da yayında olacak

Dünyayı Değiştiren Ayten

Disney+ platformunda izleyicisi karşısına çıkacak olan Dünyayı Değiştiren Ayten dizisinin Oyuncuları Ezgi Mola ve Saadet Işıl Aksoy olacak. senaristi Ethem Özışık dizinin yapımcısı Tims&B Productions olacak. Dünyayı Değiştiren Ayten dizisinin kadrosunda Saadet Işıl Aksoy, Selçuk Yöntem, Başak Daşman, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran da dizinin kadrosunda yer alacak.

Dünya Bu

Gain Dijital Platformunda izleyicisi ile buluşacak olan Dünya Bu dizisinin oyuncu kadrosunda Murat Akpınar, Ertan Saban, Şebnem Bozoklu gibi usta oyuncular yer alacak. Yapımcılığını Ac Film’in üstleneceği Dünya Bu dizisinin yönetmenliğini yapan Ömer Sinir üstlenecek.

Fedakar

Süreç Filmin yapımcılığını üstleneceği Fedakar dizisi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Günlük dizi olarak yayınlanacak Fedakar dizisinin oyuncuları r Oyuncuları Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er ve Kahraman Sivri yer alacak.

Fedakar dizisi Berkay Veli'nin 2023 de yayınlanacak Kanal 7 dizisi olacak.

Koyu Beyaz

TRT Dijital ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Koyu Beyaz dizisinin yayın tarihi de 2023 başı olacak oyuncu kadrosunda Nisa Bölükbaşı Atakan Hoşgören, Atabiq Mohsin ve Ebru Akel gibi isimlerin yer alacağı Koyu Beyaz dizisinin Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen yer alacak. yapımcı ise RGB Prodüksiyon olacak.

blank

Üvey Baba

Kanal 7’nin 2023 de ekranlara getirmeyi planladığı ve çekimlerine erkenden başladığı Üvey Baba dizisinin yapımcısı Bloom Medya olacak. Gökberk Demirci’nin erkek başrol oyuncusu olarak yer alacağı Üvey Baba dizisi Türkiye ile aynı anda 5 farklı ülkede yayında olacak. üvey baba dizisi 2023 dizilerinden biri olacak ve kanal 7 ekranlarında bloom medya tarafından sunulacak

Ölüm Kime Yakışır

TV+’ın ilk özel dizisi olacak Ölüm Kime Yakışır dizisi İlayda Alişan, Ezgi Eyüboğlu, İsmail Hacıoğlu, Ceren Moray gibi isimleri 8 bölümlük bir araya getirecek ve tam bir yıldızlar geçidine sahne olacak.ölüm kime yakışır 2023 dizilerinden biri olacak kadrosunda ceren moray gibi yıldızları da barındıracak

Aktrist

Disney Plus’un en çok merak edilen dizilerinden biri olan Aktrist dizisinin oyuncu kadrosunda Pınar Deniz, Uraz Kaygılaroğlu, Ahmet Rıfat Şungar, Tolga Tekin ve Şebnem Hassanisoughi yer alacak. Aktrist dizisinin senaryosunu Atilla Ergin yazarken dizinin yönetmeni ise Soner Caner olacak. aktrist oyuncuları arasında pınar deniz tolga tekin ve ahmet rıfat şungar da var

İçimdeki Yabancı

Fox TV’nin 2023 de yayına girecek dizilerinden biri olan İçimdeki Yabancı dizisinin oyuncu kadrosunda Hande Erçel ve Burak Deniz başrolde yer alacak. Bu ikili daha önce de Aşk Laftan Anlamaz dizisinde partner olarak yer almıştı.

Kasaba

Okan Yalabık, Ozan Dolunay, Özgürcan Çevik ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaşacağı Kasaba dizisi 2023 sonunda Netflix ekranlarında yayına girecek Kasaba dizisinin hikayesi de çok ilginç. Annelerinin ölümünün ardından yıllar sonra bir araya gelen iki kardeş ve çocukluk arkadaşı köylerine doğru bir yolculuk yaparlar. Yolda kazan yapan gençler kaza yaptıklerı arabanın bagajında yüklü bir miktar para bulurlar. Bu buldukları para gençlerin kaderini değiştirir. Kasaba dizisinin senaristleri Deniz Karaoğlu ve Doğu Yaşar Akal olacak.

Başım Belada Dizisi

Atv’nin 12 Şubat 2023 de ekranlara gelecek yeni dizisi Başım Belada’nın oyuncu kadrosunda Keremcem, Merih Öztürk, Ali Çatalbaş, Yağmur Öztürk ve Kaan Taşaner yer alacak. Baba Yapımdan Osman Enes Yakut’un yapımcılığını üstleneceği Başım Belada dizisinin yönetmeni Hatice Memiş olacak.

Kraliçe Dizisi

Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Gonca Vuslateri ve Özgün Karaman’ın başrollerini paylaşacağı  Kraliçe dizisi şubat 2023 de Kanal D ekranlarında olacak. Mednova’nın yapımcılığını üstleneceği Kraliçe dizisi Queen Sugar dizisinden uyarlanacak. Gonca Vuslateri de Kraliçe dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda yer alacak. Kraliçe dizisinde Ali, Deniz ve Zeynep isimli üç kardeşin hikayesi anlatılacak.

blank

Kubra Dizisi

Çağatay Ulusoy, Büşra Develi, Ahsen Eroğlu ve Aytek Şayan’ın başrollerinde yer aldığı Kubra Dizisinin Nisan 2023 de çekimlerine başlanacak. Durul Taylan kardeşlerin senarist olarak yer alacağı dizi Afşin Kum’un kitabından uyarlanacak. Kubra 2023 dizileri arasında yer alacak.

blank

Tetikçinin Oğlu

O3 Medya’nın yeni dizisi Tetikçinin Oğlu 2023 mart ayında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen koltuğunda yer alacağı Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh ve Timuçin Esen yer alacak. Ayrıca Tetikçinin Oğlu dizisinde Genco Özak Metin rolüyle yer alacakken dizi de  Serhat Kılıç ve Baran Can Eraslan da yer alacak

Veda Mektubu Dizisi

Kanal D’nin 2023 dizileri arasında yer alacak Veda Mektubu dizisinin başrol oyuncuları Rabia Soytürk, Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar olacak. Most Yapımın yapımcılığını üstleneceği Veda Mektubu dizisinin senaristi Mahinur Ergun olurken yönetmeni Deniz Dikilitaş olacak. Veda Mektubu dizisinde zorluklarla birlikte mücadele etmiş anne ve kızlarının hayatını konu alacak.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne

1441 Productions’un yapımcısı olduğu Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi Netflix ekranlarında yayınlanacak bir dijital dizi olacak. Ceylan Özgün Özçelik yönetmeni olarak yer alacağı dizinin oyuncu kadrosunda Melisa Sözen, Eylül Tumbar, Kubilay Tunçer ve Musa Uzunlar  ve Alper Çankaya da yer alacak. Bir Anne Kızın Kurtuluş hikayesinin anlatılacağı Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin yayın tarihi mayıs 2023 olacak.

Benim Adım Farah Dizisi

Demet Özdemir, Engin Akyürek, Mustafa Avkıran, Ali Sürmeli ve Fırat Tanış’ın başrol oyuncuları olarak yer alacağı Benin Adım Farah dizisi The Cleaning Lady isimli Amerikan dizisinden uyarlanacak. O3 Medyanın yapımcılığını üstleneceği Benim Adım Farah dizisi bir doktor dizisi olacak. Benim Adım Farah dizisinde oğlunun ameliyat parasını toplamak için mafyanın temizliğini yapan bir doktorun hikayesi anlatılacak. Benim Adım Farah dizisinin kanalı Fox Tv olacak. Benim Adım Farah Dizisi Şubat 2023 de izleyicisi karşısında olacak. 2023’de Yeni Başlayacak Dizilerden biri olacak.

benim adım farah dizisi 2022 de yayınlanacak Fox Tv dizisi olacak

Aile Dizisi

Aile dizisinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ başrol oyuncuları olarak yer alacak. Canan Ergüder, Yurdaer Okur ve Yüsra Geyik’in de oyuncu kadrosunda yer alacağı Aile dizisinde Serenay Sarıkaya Devin isminde bir psikoloğa hayat verecek. Ay Yapım’ın çekeceği Aile dizisinin senaristi Hakan Bonomo olacak. 2023’de Yeni Başlayacak Dizilerden biri olacak Aile dizisi çekimleri İzmir’de yapılacak.

aile dizisi 2023 de yeni başlayacak dizilerden olacak serenay sarıkaya da kadın başrolü olacak

Yüz Yıllık Mucize Dizisi

Birkan Sokullu ve Hilal Altınbilek ve Hümeyra’nın başrollerini paylaşacağı Yüz Yıllık Mucize dizisinin Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşması yayın tarihinin ise 2023 başı olması bekleniyor. Hilal Saral’ın yönetmen olarak yer alacağı Yüz Yıllık Mucize dizisinin senarist Nuran Evren Şit olacak.

Ego Dizisi

Ego dizisi Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrollerini paylaşacağı yeni dizi olacak.  Ego oyuncu kadrosunda ikinci kez partner olarak yer alacak. Fox TV ekranlarında yer alacak Ego Dizisi 2023’de Yeni Başlayacak Diziler arasında yerini alacak.

İçimdeki Yabancı Dizisi

İçimdeki Yabancı dizisi Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerinde yer alacağı yeni Fox Tv dizisi olacak. 2023 de yeni başlayacak diziler arasında yer alacak İçimdeki Yabancı dizisinin yapımcısı Tims&B Yapım olacak. Ethem Özışık’ın senarist olarak yer alacağı İçimdeki Yabancı dizisinde oklu kişilik bozukluğu olan bir adamın etkileyici hikâyesi anlatılacak.

İçimdeki Yabancı Dizisi 2023 de yeni başlayacak dizilerden biri olacak dizinin kadın başrol oyuncusu hande erçel olacak

Hayallerim, Babam ve Sen Dizisi

Senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı Hayallerim, Babam ve Sen dizisinin ilk belli olan oyuncuları Berrak Tüzünataç, Ozan Dolunay, Tansel Öngel, Dilin Döğer ve Hazar Motan olacak.  Mart 2023 Kanal D ekranlarda olacak Hayallerim, Babam ve Sen dizisi 2023’de yeni başlayacak dizilerden biri olacak.

Hayallerim, Babam ve Sen Dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve bir sezon dizisi olacak

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi

Blue TV’nin yeni dizisi Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinin başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu ile birlikte Burak Dakak da yer alacak. İstanbul dışına sürgün gönderilen Behzat Ç yeniden Ankara’ya dönecek ve kaldığı yerden görevine başlayacak. Gökçe Eyüboğlu dizi de Belgin isimli bir savcıya hayat verecek.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi 2022 dizileri arasında Blue TV'nin dizisi olacak ve dizi de Burak dadak'ta yer alacak

Süper Star Dizisi

Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz’in partner olacağı Süper Star dizisinin Disney Plus ekranlarında yayınlanacağı açıklandı. Süper Star dizisi çekimleri 2023 yazında tamamlanacak.

blank

Arayış Dizisi

Aslı Enver 2022 de hem Arayış dizisinde hem de Benim Adım Farah dizisinde yer alacak. Disney Plus ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Arayış dizisinin oyuncu kadrosunda Aslı Enver ve Mehmet Günsür birlikte yer alacak. Arayış dizisinin yapımcısı ise Ay yapım olacak.

arayış dizisi 2022 dizilerinden biri olacak. Aslı enver ve mehmet günsur birlikte yer alacak

Hür Dizisi

Trt Dijital ekranlarında 2023 de yayınlanacak bir başka dizi de Hür dizisi olacak. Dört savaş pilotunun hikayesinin anlatılacağı Hür dizisiin oyuncuları arasında Hilmi Cem İntepe, Deniz ÇATALBAŞ, Zeynep Tuğçe Bayat ve Taner Ertürkler de yer aşacak. Yapımcısı Es film olack Hür dizisi yerli Top Gun dizisi olacak. hür dizisi 2023 dizilerinden olacak trt 1 dijital de yayında olacağı için net bir yayın tarihi yok

Bir Fetih Ülküsü Kızılelma Dizisi

Tekden Film’in Trt Dijital için çekeceği Bir Fetih Ülküsü Kızılelma dizisinin oyuncu kadrosunda Murat Garipağaoğlu, Miraç Sözer, Emre Başer, Hakan Vanlı, Wilma Elles ve Ali Nuri Türkoğlu yer alacak. Kamil Aydın’ın yönetmen olarak yer alacağı Bir Fetih Ülküsü Kızılelma dizisinin senaryosunu Ozan Bodur yazacak. Bir Fetih Ülküsü Kızılelma dizisinde Fatih Sultan Mehmet’in çocukluk yıllarının anlatılacak. Bir Fetih Ülküsü Kızılelma dizisi 8 bölüm olarak çekilecek.

Teşkilat-ı Mahsusa Trablus Dizisi

Ali Ersan Duru ve Öykü Çelik’in başrolünde yer alacağı Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisinde ünlü istihbaratçı Kuşçubaşı Eşref’in hayat hikayesi anlatılacak. Şafak Bal ve Oğuz Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturacağı Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisinin ismi İttihat ve Terakki Cemiyeti döneminde Enver Paşa’nın kendisine bağlı olarak kurduğu gizli istihbarat teşkilatı Teşkilat-ı Mahsusa Trablus’tam gelmektedir. Teşkilat-ı Mahsusa Trablus dizisi Trt Dijital de yayınlanacak.

Teşkilat-ı Mahsusa Trablus Dizisi 2022 de başlayacak dizilerden biri

Asiye Dizisi

Asiye dizisi Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Selin Şekerci’nin kadın başrol oyuncusu olacağı Asiye dizisinin yapımcılığını NTC Medya üstlenecek.

blank

Modern Doğu Masalları Dizisi

Trt Dijital için hazırlanan bir başka dizi de Modern Doğu Masalları dizisi olacak. Modern Doğu Masalları oyuncuları Feyyaz Duman, Semih Ertürk ve Mehmet Atay olacak. Babalarını kaybeden iki kardeşin yürek burkan hikayesi anlatılacağı Modern Doğu Masalları dizisinin çekimleri yapılsa da yayın tarihi 2023’e kalabilir.

Yüz Yıllık Mucize Dizisi

OGM Pictures’in yapımcılığını üstleneceği Yüz Yıllık Mucize dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Çok etkili bir kadın draması olacak Yüz Yıllık Mucize dizisinin usta yönetmen Hilal Saral yönetecek. Birkan Sokullu’ya Yüz Yıllık Mucize dizisinin erkek başrol oyuncusu olması için teklif gitti.

Yangın Günleri Independenta Dizisi

Trt Dijital de yayınlanacak Yangın Günleri Independenta dizisi 8 bölümlül bir dönem dizisi olacak. Ömer Faruk Sorak’ın yönetmen olarak yer alacağı Mustafa Uslu ile Hasan Kaçan’ın yapımcısı olacağı Yangın Günleri Independenta dizisi İstanbul boğazında kaza yapan bir petrol gemisinin 1 ay boyunca yanması anlatılacak. Dizi de Fikret Kuşkan Camcı Ali karakteri ile yer alacak. Ayrıca dizisinin kadrosunda İlker Aksum, Bora Akkaş, Selin Genç, Deniz Özerman ve Burak Satıbol da yer alacak.

 

Üvey Baba Dizisi

Üvey Baba dizisi Gökberk Demirci’nin yeni dizisi olacak. Günlük dizi olarak ekranlara gelecek Üvey Baba dizisinin Kemalettin Tuğcu’nun Üvey Baba isimli romanından uyarlanacağı açıklandı.gökberk demirci Üvey Baba Oyuncusu oldu 33 yaşında ki yakışıklı oyuncu kendisi gibi üvey babaya hayat verecek

Ab-ı Hayat Dizisi

OGM Pictures yapımcılığını üstleneceği Ab-ı Hayat dizisinin kanalı star Tv olacak. Ab-ı Hayat Oyuncuları arasında Birkan Sokullu ve Hilal Altınbilek yer alıyor.blank

Lemi Dizisi

Kerem Bürsin’in yeni dizisi Lemi 2023 ocak ayında dijital bir platform da izleyicisi ile buluşacak. Lemi dizisinin oyuncu kadrosunda Kerem Bursin ile birlikte Ebrar Alya Demirbilek de yer alacak. blank

Olur Olmaz Dizisi

Çağrı Çıtanak ve Başak Gümülcinelioğlu’nun başrolünde paylaşacağı Olur Olmaz dizisinin yapımcısı PH Yapım olacak. Atv ekranlarında mart 2023 de ekranlara gelecek Olur Olmaz dizisinin senaristi Halil Tekeş olacak

blank

Dünyayı Değiştiren Ayten Dizisi

Disney Plus’ta yayınlanacak Dünyayı Değiştiren Ayten dizisinin kadın başrol oyuncusu Ezgi Mola ve Tuba Büyüküstün olacak. Tims&B Producitons’un yapımcılığını üstleneceği Ayten dizisini Ethem Özışık yazarken yönetmeni ise Umur Turagay olacak.

blank

Şebeke Dizisi

Trt Dijital için çalışacak olan Şebeke dizisinin erkek başrol oyuncusu Seçkin Özdemir olacak. Şebeke dizisinde 15 Temmuz darbesi anlatılacak.Şebeke Dizisi 2022 de başlayacak ve trt dijitalde ekranlara gelecek

Mavi Sürgün Dizisi

O3 Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Mavi Sürgün dizisinin başrol oyuncuları Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak olacak. Mavi Sürgün dizisi toplamda 26 bölüm yayınlanacak. Mavi Sürgün  dizisinin yönetmeni Nezaket Coşkun olurken yapımcısı ise O3 Medya’nın patronu Saner Ayar olacak.

Magarsus Dizisi

Blu TV de yayınlanacak olan Magarsus dizisinin başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Berkay Ateş olacak. Magarsus dizisinde Sarıbahçe’de narenciye tüccarlığı yapan Kurak ailesinin hikayesi anlatılacak. Magarsus dizisinin hem senaristi hem de yönetmeni Yunus Ozan Korkut olacak. Magarsus dizisi 2022 dizilerinden olacak ve Blue Tv de yayınlanacak

Terzi Dizisi

Başrollerini Şifanur Gül ve Çağatay Ulusoy’un başrollerini paylaşacağı Terzi Dizisi 2022 de yeni başlayacak dizilerden olacak. Netflix’ye yayınlanacak Terzi dizisinin yapımcısı ise OGM Pictures ve yönetmeni ise Cem Karcı olacak. Terzi dizisinin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Ece Sükan gibi oyuncularda yer alacak. Terzi dizisinde kendisine gelinlik diktirmeye gelen bir kıza aşık olan yakışıklı terzinin hikayesi anlatılacak.

blank

Yaratılan Dizisi

Netflix için çekilecek Yaratılan dizisinin başrol oyuncuları Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil olacak. 8 bölüm olarak ekranlara gelecek Yaratılan dizisinin 8 bölüm olarak ekranlara geleceği açıklandı. Yaratılan dizisi bir dönem dizisi olacak. yaratılan dizisi 2022'nin yeni başlayacak dizilerinden olacak

Kral Kaybederse Dizisi

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kral Kaybederse kitabından uyarlanacak olan Kral Kaybederse dizisinin Star TV olacak. Başrollerini Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Belçim Bilgin paylaşması beklenen Kral Kaybederse dizisinin ilerleyen haftalarda oyuncu kadrosu daha da netleşecek. Kral Kaybederse dizisi yapımcı Onur Güventam olacak.blank

2023 de Başlayan Diziler

Şahmeran Dizisi

Netflix ekranlarında 2022 sonunda ekranlarda olacağı açıklanan Şahmeran Dizisinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz olacak. Oyuncu kadrosunda Mert Ramazan Demir, Mustafa Uğurlu ve Mahir Günşiray’ın yer alacağı dizinin çekimleri Mersin ve Adana’da yapılacak ve dizi 2 sezon olarak yayınlanacak.

blank

Ömer Dizisi

OGM Pictures’ın yeni dizisi Ömer Şubat 2023 de Star TV ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Selahattin Paşalı, Barış Falay, Merve Dizdar, Gökçe Bahadır ve Gülçin Kültür’ün başrollerini paylaşacağı Ömer dizisi Netflix’in Shtisel dizisinden uyarlanacak. Ömer dizisi 9 Ocak 2023 de Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. ömer dizisi 2023 de yeni başlayacak diziler arasında yer alacak. Ömer dizisinde başrolde selahattin paşalı başrolde yer alacak

Taçsız Prenses Dizisi

İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Merve Şen, Feride Çetin ve Elif Kurtaran’ın başrollerini paylaştığı Taçsız Prenses dizisinin yapımcısı MF yapım olacak. 2023’de Yeni Başlayacak Dizilerden olan Taçsız Prenses dizisi Ocak 2023 de Fox Tv ekranlarında olacak.

Al Sancak Dizisi

Trt 1 ekranlarında Ocak 2023’de ekranlara gelecek Al Sancak dizisinin oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Gülsim Ali, İdris Nebi Taşkan, Emre Dinler ve Tezhan Tezcan yer alacak. Al Sancak dizisi bir asker dizisi olacak ve Türk Askerinin büyük fedakarlıklarını anlatacak. 2023’de Yeni Başlayacak Dizilerden biri olacak Al Sancak dizisinin 2023’ün en çok beklenen dizisi olacak.

Ateş Kuşları Dizisi

Görkem Sevindik’in yeni dizisi belli oldu Ateş Kuşları dizisinin erkek başrol oyuncusu Görkem Sevindik olacak. Bozdağ Film’in yapımcılığını üstleneceği Ateş Kuşları dizisinin senaristi ise Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem olacak

blank

2022’de Başlayan Diziler

Fidan ile Toprak Dizisi

Star TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Fidan ile Toprak dizisi bir günlük dizi olacak. Hazal Adıyaman ve Osman Aydın başrollerini paylaşacağı Fidan ile Toprak dizisinin Yapımcılığını OGM Pictures ve Stellar Yapım üstlenecek. Fidan ile Toprak dizisinde bir kaza sonucu birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan iki aşık Fidan ile Toprak’ın imkansız aşk hikayesi anlatılacak.

Kadere Karşı Dizisi

Emine Ün, Hakan Eratik ve Nur Erkul’un başrollerini paylaşacağı Kadere Karşı dizisi kasım 2022 de Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. KN Film Production yapımcılığını üstleneceği Kadere Karşı dizisi bir günlük dizi olacak ve hafta içi hergün ekranlarda olacak.

Çöp Adam Dizisi

OGM Pictures’ın Star TV için çekeceği Çöp Adam dizisinin erkek başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan olacak. Saplantılı bir adamın etkileyici aşk hikâyesini anlatacak Çöp Adam dizisinin yayın tarihi kasım 2022 olarak planlanıyor. Çöp Adam dizisinin kadın başrol oyuncusu Elçin Sangu olacak.

çöp adam dizisi 2022 dizileri arasında yer alacak başrol oyncusu engin altan ve elçin sangu olacak

Darmaduman Dizisi

Beverly Hills, 90210 dizisinin Türkiye uyarlaması olan Darmaduman dizisinin oyuncu karosunda Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan yer alacak. Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Darmaduman dizisinin senaristi Damla Serim olacak.

Aşk ve Umut Dizisi

Kanal D’nin yeni günlük dizisi Aşk ve Umut hafta içi hergü Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Aşk ve Umut Oyuncuları Hakan Dinçkol, Mine Çayıroğlu, Arda Esen ve Zafer Demircan olurken yapımcısı Focus film olacak. blank

Fidan ile Toprak Dizisi

Star TV’nin yeni günlük dizisi Fidan ile Toprak’ın kadrosunda Hazal Adıyaman ve Osman Aydın birlikte yer alacak. OGM Pictures ve Stellar Yapım’ın üstleneceği Fidan ile Toprak dizisinin yönetmeni ise Eray Koçak ve Burcu Bayram Dursun olacak. Dizi de bir kaza sonucu bir araya gelen iki gencin imkansız aşkı anlatılacak

Esaret Dizisi

Karamel Yapımın yeni dizisi Esaret’in o erkek başrol oyuncusu Cenk Torun olurken Mahassine Merabet de kadın başrol oyuncusu olacakesaret dizisi 2022 dizilerinden olacak günlük dizi de Cenk Torun dizi de erkek başrol olarak yer alacak

Hayatımın Şansı Dizisi

Alican Yücesoy, Şifanur Gül, İlker Kızmaz ve Erkan Avcı’nın başrollerinde yer alacağı Hayatımın Şansı dizisinin kanalı Show Tv olurken yapımcıları ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp olacak.

Yürek Çıkmazı Dizisi

Yürek Çıkmazı dizisinin kadın başrol oyuncusu Ayça Bingöl olacak.  Yürek Çıkmazı dizisi oyuncu kadrosunda Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Dilara Aksüyek de yer alacak. Gold filmin yapımcı olarak yer alacağı Yürek Çıkmazı dizisi Atike Hınçlıer’in ‘Yürek Çıkmazı’ kitabından uyarlanacak.

Sipahi Dizisi

Mehmet Canpolat’ın yapımıcı olarak yer alacağı Sipahi dizisinin erkek başrol oyuncusu Kaan Yıldırım olacak. Sipahi dizisi istibarat dizisi olacak ve dizi de istihbaratçı Korkut Ali Türkoğlu’un hikayesi anlatılacak.

Hayat Bugün Dizisi

Medikal doktor dizisi olarak Show TV de ekranlara gelecek Hayat Bugün dizisinin kanalı Show TV olacak. Yeni İstanbul dizisinin erkek başrol oyuncusu Ulaş Tuna Astepe olacak. Ayrıca kadroda Tansel Öngel, Hazar Ergüçlü, Hande Doğandemir ve Utku Ateş de yer alacak. Bir doktor dizisi olacak Hayat Bugün dizisinde Ulaş Tuna Astepe başhekim Barış Güvener olarak ekranlarda yer alacak. Çiğdem Bozali Hayat Bugün  dizisinin yönetmeni olurken senaryosunu Ayça Üzüm ile Cansu Çoban yazacak. Şerif Erol da Hayat Bugün oyuncu kadrosunda yer bulacak.

Sıfırıncı Gün Dizisi

tv8’in yeni dizisi Sıfırıncı Gün’in oyuncu kadrosunda Engin Öztürk, Berk Cankat, Yiğit Özşener ve Uğur Uzunel yer alacak. Aksiyon türünde olacak Sıfırıncı Gün dizisinin yapımcısı ise Acun Medya olacak

Kızılcık Şerbeti Dizisi

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncuları Barış Kılıç, Evrim Alasya ve Sıla Türkoğlu olacak. Ekim 2022 de ekranlara gelecek Kızılcık Şerbeti dizisinin kanalı Show Tv olacak. iki farklı dünya görüşüne sahip ailelerin çocuklarının evlenmesi sonrası dünür olarak bir birleri ile zor geçinmeleri anlatılacak.

blank

Ben Gri Dizisi

Disney Plus dijital platformunun 2023 başında ekranlara getireceği yeni dizisinin ismi Ben Gri olacak. Ben Gri dizisinin oyuncuları  Timuçin Esen, Ebru Özkan Alican Yücesoy İlayda Akdoğan Buçe Buse Kahraman olacak. Gri dizisinin yapımcısı OGM Pictures olurken  dizinin yönetmeni Taylan Biraderler olacak.

El Turco Dizisi

Disney Plus ekranlarında yayınlanacak El Turco dizisinni başrol oyuncuları Can Yaman ve Greta Ferro olacak. 2. Viyana Kuşatması sonrası İtalya’ya yerleşen Hasan Balaban isimli bir Türkün kahramanlık hikayesi anlatılacak.

 Tuzak Dizisi

Tv8’in yüksek bütçeli dizilerinden biri olacak Tuzak dizisinin senaristi Eylem Canpolat olacak. Tuzak dizisi oyuncu kadrosunda Talat Bulut ve Akın Akınözü ile birlikte Sıla Türkoğlu ve Hazal Filiz Küçükköse yer alacak. Tuzak dizisinin yönetmeni Aytaç Çiçek olacak. Tuzak eylül ayında izleyici ile buluşacak.

Hicran Dizisi

Berk Bakioğlu, Yağmur Çokgenç Özlem Çınar ve Nisasofiya Aksongur’un başrol oyuncusu olarak yer alacağı Hicran dizisi Tv8’in 2022 2023 yeni sezonunda ekranlara getireceği dizilerden olacak. Filmevi Yapımın yapımcılığını üstleneceği Hicran dizisinde Hicran isimli güzeller güzeli bir kızın hikayesi anlatılacak.

hicran dizisi 2022 dizilerinden biri olacak dizi günlük dizi olacak ve tv8 de yayınlanacak

Yeşil Vadinin Kızı

Beren Gökyıldız, Aslı Altıkulaç Saçar, Ece Gürer, Deniz İrem Morkoç ve Dila Uca’nın başrolünde yer alacağı genel olarak 10 14 yaş arasında çocukların castında yer alacağı Yeşil Vadinin Kızı dizisinin çekimleri 2021 sonunda başlasa da Yeşil Vadinin Kızı 2022 de yayınlanacak dizilerden olacak. Yapımcılığını Yeşil Yapım’ın üstlendiği Yeşil Vadinin Kızı  dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Şenöy oturacak. Yeşim Öğretmenin kimsesiz öğrencileri için verdiği mücadeleyi anlatacak i Yeşil Vadinin Kızı dizisi Trt 1 de ekranlara gelecek.

Rehber Dizisi

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Oruç Reis karakteri ile yer alan Engin Altan Düzyatan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden ayrıldıktan sonra Rehber dizisi ile anlaştı. Yurtta yatılı olarak kalan üç genç kızın hikayesi anlatılacak; şuanda Rehber dizisinin kadın başrol oyuncuları belli olmadı.

Güzel Günler Dizisi

Trt 1’in 2022 2023 yeni sezonunda eylül ayında izleyicisi ile buluşturacağı Selma dizisinin oyuncuları Zeynep Çamcı ve Olgun Toker olacak. . Yapımcılığını TMC Film’in üstleneceği Selma dizisi romantik komedi olacak.

Leylifer Dizisi

Alim Yapım’ın yeni dizisi Leylifer’in oyuncu kadrosunda Camila Duarte Çakır, Can Verel ve Burak Sarımola yer alacak. yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstleneceği Leylifer dizisi bir günlük dizi olacak.

Sadece Arkadaşız Dizisi

Sadece Arkadaşız dizisi Exxen’in yeni dizisi olacak. Love Snack dizisinin uyarlaması olacak Sadece Arkadaşız dizisinin başrol oyuncuları Hazar Ergüçlü ve Kubilay Aka olacak Sadece Arkadaşız dizisi Exxen’in yeni dizisi olacak. Love Snack dizisinin uyarlaması olacak Sadece Arkadaşız dizisinin başrol oyuncuları Hazar Ergüçlü ve Kubilay Aka l olacak.

Yalı Çapkını Dizisi

Afra Saraçoğlu’nun 2022 eylül ayında Star tv ekranlarında yayınlanacak Yalı Çapkını dizisinin detayları belli oldu. Afra Saraçoğu Antepli dizisinde Gaziantep’in ünlü aşiretlerinden birinin kızı olarak yer alacak ve aşiret hayatı dizi de anlatılacak. Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Hülya Duyar, Cansu Fırıncı ve Doğukan Polat yer alacak.

blank

Zengin Kız

2022 2023 yeni sezonunda ekranlara gelecek Zengin Kız dizisinin başrol oyuncuları Alina Boz ve Nazan Kesal olacak. Merve Girgin’in yönetmen koltuğunda oturacağı Zengin Kız dizisinin senaristi Deniz Akçay olacak. Zengin Kız dizisinde maddi imkansızlıklarından dolayı bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalan ve zengin olma hayali kuran Zeynep’in yüklü bir miktar para bulması ile hayatının değişmesi anlatılacak.

O Kız Dizisi

Focus Film’in yeni dizisi O Kız’ın oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Ayten Uncuoğlu, Ogeday Girişken, Orhan Kılıç, Zeynep Sönmez ve Dilin Döğer yer alacak. Kanal D ekranlarında eylül 2022 de yayına girecek O Kız dizisinde Sitare isimli bir sosyal medya fenomenin hikayesi anlatılacak.

Aldatmak Dizisi

Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu’nuın başrolde yer alacağı Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda Yusuf Çim, Feyza Sevil Güngör ve Cem Sürgit de yer alacak. Tims&B yapımın yapımcılığını üstleneceği Benim Mutlu Ailem dizisinin senaryosunu Ayfer Tunç’un yazarken dizinin yönetmeni Emre Aybek olacak. Atv ekranlarında yayına başlayacak Aldatmak dizisinde deneyimli ve inatçı bir hakimin hikayesi anlatılacak. hakime hanım dizisi 2022 de başlayacak dizilerden olacak. hakime hanım dizisi atv de yayınlanacak

2023’de Yeni Başlayacak Dizilerin Tam Listesi(Güncel) (39 Yorum)

 1. KANAL D web sitesi aracılığıyla sunulan uyarı bildirimi 18 sezonun onay olacaktır ARKA SOKAKLAR sona kadar devam edecek şekilde 19 sezonu resim aracılı CUMA GÜNÜ AKŞAM saatlerinde

 2. Kağan urgancıoğlu serenay sarı kaya merve boluğur engin Aktürk bayılıyorum partner olarak çok yakışıyor

 3. Kivanch tatlı ve tubua büyük ostun harikalar alah bu ikisini bir birine yaratmich jesur ve guzL cokkkk guzaldiii ben İran dan seyrediyorum dizileri lotfan kivanch ve Tuba bidaha bir dizide gorelim

  • kaan urgancıoğlu (kara sevda emir) yeni bir diziye başlayacak galba bu sitede gördüm inşallah kötüü karakter olmaz

 4. Çarpışma bence kışın Başlasın Aksiyon dizisini sevdim bu gelsin uzun sürsün lütfen rica ediyorum sizlerden Ben izlerim

 5. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  .
  HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

 6. Ya:( kalp atışı final yapıyormuş. Üzülsemde çok doģru karar vermişler final vakti geldide geçiyordu bile. En azından bu yaza damga vurdu dizim:) Altın kelebekte en yakışan çift ödülü aldılar AlEy çifti:)

  Sağol Nisa ben iyim çok şükür. Birazda heyecanlıyım. Tanıdığım çoğu kişi kova burcu doğum günleri üst üste gelecek bu aralar:) sen nasılsın?

   • Kız Ülker ben sana diğer sayfada cevap yazmışım?

    Nisacım “iyiyim” demeyi unutmuşsun galiba:)

    • Arzu ben iyiyim yada kötüyüm diyemiyorum kimseye kendi içimde yaşadığım sorunlarım va , o yüzden ben böyleyim canım kusura bakma.

     • Hım. Aslında iyiyim diyenlerin çoğu yalan söylüyordur. Alışkanlık gereği iyim diyoruz bizlerde:)
      InşAllah çözersin sorunlarını Nisa

 7. Ya:( kalp atışı final yapıyormuş. Üzülsemde çok doģru karar vermişler final vakti geldide geçiyordu bile. En azından bu yaza damga vurdu dizim:) Altın kelebekte en yakışan çift ödülü aldılar AlEy çifti:)

 8. Nisacım sanda hayırlı cumalar nasılsın iyimsin

  Hayırlı cumalar nasılsınız arkadaşlar

  • İyi diyim iyi olsun şükür Sağol zara sen nasılsın çalışıyorsan kolay gelsin .arkadaşlar nasılsınız asi Serpil ela arzu ve sayın yönetici hayırlı cumalar gününüz hayr olsun .

 9. Elam kankam benim iyiyim hamd olsun yalancı baharı izliyorum sümüklü Ririşna delirttii beni. maşallah Tirişna da dil papuc, kadar konuş konuş kafalarnı yedi akılsız. Tirişna ne bekliyorsam

  Eee sen nasılsın aşkım iyimsin. Günün nasıl geçdi? ZAEL SENİ ÇOK seviyorum

 10. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  RESUL BEY NASILSIN
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  EL❤️❤️ZA SENİ ÇOK SEVİYORUM

  • İyidir Ela. Bi sıkıntı yok çalışıyoruz; bir yandan da tatil yapıyoruz. Sen nasılsın ne yapıyorsun?