2020’de Yeni Başlayacak Dizilerin Tam Listesi(Güncel)

2020’de yeni başlayacak diziler belli olmaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki dizi Türk dizi sektöründe ki hareketlilik biraz durulsun. Her gün bir dizi için final haberi verirken yeni projelere aç olan piyasa da dilden dile bir çok dizi projesi de konuşuluyor. Şimdi sizlere 2020’nin ilk 6 ayında ekranlara getirilmesi planlanan dizilerin listesini vereceğiz.

2020’de Başlayacak Diziler

Sadakatsiz Dizisi

Yerli Doctor Foster olarak uyarlanacak Sadakatsiz dizisinin başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Yeliz Kulvancı üstlenecek. Kanal D ekranlarında 2021 de ekranlara gelecek dizi Med Yapım tarafından ekranlara getirilecek. Sadakatsiz dizisi kadrosunda Özge Özder Eren Vurdem Berrin Kekliker Tarık Emir Tekin ve Burak Sergen de yer alacak.

Seni Çok Bekleyeceğim

Özcan Deniz’in Star TV için çekeceği Seni Çok Bekleyeceğim Dizisi Skala Medya tarafından hazırlanacak. , İlhan Şen, Caner Şahin ve Burcu Özberk’in başrollerinde yer alacağı Seni Çok Bekleyeceğim dizisi Star TV’nin en yüksek bütçeli dizisi olacak.

Son Yaz

Alperen Duymaz’ın erkek başrol oyuncusu olarak yer alacağı Son Yaz dizisi O3 Medyan’nın yapımcılığında ekranlara gelecek. Gökçe Akyıldız ile Alperen Duymaz’ın partner olacağı Son Yaz dizisinin kadrosunda bir çok ünlü isim de yer alacak.

Rekabet

Çağatay Ulusoy’u Ay Yapım tarafında ekranlara getirilecek Rekabet dizisinin senaristliğini Sema Ergenekon üstlenecek. Pınar Deniz ile Çağatay ulusoy’un partner olacağı söylenen dizinin oyuncu çalışmaları devam ediyor.

Kırmızı Oda

2020’de Yeni Başlayacak dizilerden biri de Kırmızı Oda filmi olacak. OGM Pictures’ın yeni dizisi Kırmızı Oda eylül 2020 de Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Yine gerçek bir hikayeden uyarlanacağı tahmin edilen Kırmızı Oda dizisinin kadın başrol oyuncusu Songül Öden olacak. Kırmızı Oda filmi bir psikolog hikayesi olacak ve danışan ile danışman görüşmeleri üzerine odaklanacak.

Gönül Dağı Dizisi

Köprü Filmin Eskişehit Sivrihisar’da çekimlerine başladığı Gönül Dağı dizisi Trt 1’in yeni dizilerinden biri olacak. Mustafa Çiftci’nin bozkır hikayeleri kitabından uyarlanacak dizi kadrosunda Berk Atan, Gülsüm İlhan Ali, Erdal Cindoruk, Şebnem Dilligil Ali Düşenkalkar, Feyza Işık ve Eser Eyüboğlu gibi bir çok ünlü ismi barındıracak. Gönül Dağı Dizisi ekim ayında Trt 1 ekranlarında olacak.

Alevlerin Ardından Dizisi

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Berker Güven’in barşollerini paylaşacağı Alevlerin Ardından Dizisi Ay Yapım’ın yeni dizilerinde biri olacak. Eylül 2020 de ekranlara gelecek Alevlerin Ardından dizisinin yönetmeni Ahmet Katıksız olurken senaristi ise Burcu Görgün Toptaş olacak. Alevlerin Ardından Dizisi kadın itfaiyecilerin dizisi olacak.

İyi Günde Kötü Günde Dizisi

İyi Günde Kötü Günde dizisinin başrol oyuncuları Mehmet Ozan Dolunay Elçin Sangu Yasemin Allen ve Salih Bademci olacak. İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncu kadrosunda Şenay Gürler, Nergis Kumbasar, Osman Alkaş Derya Alabora  gibi oyuncular yer alacak. Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil’in senarist olarak yer alacağı İyi Günde Kötü Günde dizisinin yapımcısı O3 Medya olacak.

Akıncı Dizisi

Şükrü Özyıldız’ın Fatih isminde bir gence hayat vereceği Akıncı diizsi ATv’nin yeni dizilerinden biri olacak. Şükrü Özyıldız ve Ayça Erturan partner olacak yer alacağı Akıncı dizisinde manken Deren Talu da ilk kez oyunu olarak yer alacak.

Şahmeran Dizisi

Deniz Çakır’ın kadın başrol oyuncusu olarak ekranlarda yer alacağı Şahmeran dizisi güçlü bir kadın hikayesi olacak. 441 Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği Şahmeran dizisinin senaristliğini Erkan Birgören yazarken Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda yer alacak.

Emanet Dizisi

Kanal 7 ekranlarında ekranlara gelecek Emanet dizisi Yemin dizisi yapımcısı Karamel Filmin yeni dizi projesi olacak. Emanet dizisinin nisan 2020 de yayında olacağı açıklandı. Emanet dizisi Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayında olacak ve dizinin başrollerini Melih Özkaya Rüya Coriç Berat Rüzgar Özkan ve Hilal Yıldız gibi genç isimler paylaşacak. Emanet dizisinin senaristi ise Nazmiye Yılmaz olacak.

Masumlar Apartmanı Dizisi

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği  Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabında uyarlanarak ekranlara getirilecek. Tv8’e Doğduğun Ev Kaderindir dizisini hazırlayan OGM Medya Çöp Apartmanı dizisini Trt 1’e sattı. Masumlar Apartmanı dizisinin yönetmeni ise Çağrı Lostuvalı oldu. Çöp Apartmanı dizsinin başrol oyuncuları ise Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Alper Saldıran olacak.

Aile Şirketi

Emrah Kaman’ın hem erkek başrol oyunculuğunu hemde senaristliğini üstleneceği Aile Şirketi dizisi için çalışmalar devam ediyor. 25 Film’in yapımcılığını üstleneceği Aile Şirketi dizisi yönetmeni Koray Şahin olacak.

Kefaret Dizisi

Nurgül Yeşilçay’ın kadın başrol oyuncusu olarak yer alacağı dram dizisidir; Kefaret. 2020 eylül ayında Fox TV ekranlarında yayınlanacak Kefaret dizisinin yapımcısı ise 25 filmdir.

Yarım Kalan Aşklar  Dizisi

Yarım Kalan Aşklar dizisi Burak Deniz Dilan Çiçek Deniz Cem Davran Ezel Akay Nazlı Bulum Gizem Ünsal ve Cihat Süvarioğlu başrollerini paylaşacağı dizi olacak. Umur Turagay’ın yöneteceği Yarım Kalan Aşklar dizisinin yapımcısı Tims&B Yapım olacak ve dizinin senaristi Ethem Özışık olacak.

Bir Başkadır Dizisi

Öykü Karayel ve Alican Yücesoy’un başrollerini paylaşacağı Bir Başkadır dizisi oyuncu kadrosunda Bige Önal ve Fatih Artman gibi oyuncularda yer alacak. Sadece 8 bölüm yayında olacak Bir Başkadır dizisi Netflix ekranlarında olacak. Bir Başkadır dizisinin yayın tarihi 2021 olarak planlanıyor.

Bir Annenin Günahı Dizisi

Limon Film yeni bir uyarlama dizisi için çalışmalara başladı. Bir annenin dramının anlatılacağı Bir Annenin Günahı dizisi Filipinler’in çok sevilen Hanggang Saan dizisinden uyarlanacak. Bir Annenin Günahı dizisinin kadın başrol oyuncusu ise Özge Özberk oldu. Özge Özberk dizi de hapse düşen iki çocuk annesi bir kadına hayat verecek.

Maraz Dizisi

Maraz dizisi Farah Zeynep Abdullah’n O3 Medya ile dijitale çekeceği yeni dizi. 2020 ekim ayında ekranlarda olması bekleniyor.

Harzemşah Dizisi

Harzemşah dizisi Emre Kıvılcım ve Cemal Hünal’ın Türk oyuncular olarak başrolde yer alacağı yeni tarihi dizi olacak. Diriliş rtuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığını ve senaristliğini üstleneceği Harzemşah dizisi Türk – Özbek ortak yapımı tek dizi olacak. Harzemşah dizisinde bir çok Özbek oyuncu da yer alacak. Harzemşah dizisinde Celaleddin Harzemşah’ın hayatı anlatılacak ve Moğollara karşı verilen mücadele anlatılacak.

Kimsesizler Dizisi

Bir yetimhane dizisi olarak planlanan Kimsesizler dizisi 2020’de ekranlara gelecek yeni dizilerden biri olacak. Castında genellikle çocukların yer alacağı Kimsesizler dizisinin başrol oyuncusu ise Beren Gökyıldız olacak. 11 yaşında ki yetenekli oyuncu Beren Gökyıldız annesiz babasız kalmış güçlü bir kıza hayat verecek.

Menajerimi Ara

Netflix’in Call My Agent dizisinden uyarlanacak Menajerimi Ara dizisi 2020 eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak. Yönetmen olarak Ali Bilgin’in koltukta oturacağı Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosunda Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Pınar Ünsal yer alacak.

Erşan Kuneri Dizisi

Cem Yılmaz’ın Arif v 216 dizisinde kullandığı bir karakter olan Erşan Kuneri’nin dizisini yapacak; ancak bu dizi televizyonlarda değil internette yayınlanacak; çünkü +18 damgası yememesi için internetin özgür ortamı kullanılacak. Cem Yılmaz şuanda Erşan Kuneri dizisi için senaryo yazıyor.

Barboros Dizisi

TRT 1’in Es Filme çektireceği yeni dönem dizisi Barbaros oldu. Erkek başrol oyuncusu ise Çağatay Ulusoy oldu. Barboros dizisinde Osmanlı Devletinin ilk Kaptanı Deryası Barbaros Hayrettin Paşa’nın hikayesi anlatılacak.

Keşke Dizisi

Netflix’in 2020 de ekranlara getireceği 8 bölümlük yeni dizinin ismi If Only yani Keşke oldu. 20’den fazla ülkede aynı anda yayında olması beklenen ve senaryosu ile çok dikkat çekecek olan Keşke dizisinin oyuncu kadrosunda Türk dizi sektörüne damga vurmuş kariyerde olan Özge Özpirinçci, Birkan Sokullu, Burak Yamantürk ve Ümit Erdim gibi isimler yer alacak. Ay Yapım yapımcılığında ekranlara gelecek If Only dizisinin yapımcı Kerem Çatay yönetmeni Çağan Irmak ve senaristi ise Ece Yörenç olacak. Keşke dizisi Netflix’te haziran 2020 de başlayacak.

Arıza Dizisi

O3 Medya tarafından uzun süredir hazırlıkları devam eden Arıza dizisi için tekrar çalışmalar başladı. Arıza dizisinin daja önce erkek başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu olacağı açıklanmıştı ancak dizi rafa kalkınca beklenen olmamıştı. Şimdi de Arıza dizisi için Tolga Sarıtaş ile sözleşme imzalanmak üzere olduğu bildirildi. Arıza dizisi eylül 2020 de Show TV de ekranlara gelecek.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi

Akli Filmin yapımcılığını üstlendiği Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Selçuklu dönemi dizisi olacak. Tarihi dizilerin kanalı olan Trt 1Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi dizisi için oldukça yüksek bir bütçe ayırdı. Şaunda oyuncu seçme çalışmaları devam eden Akli Filmin yapımcılığını üstlendiği Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi dizisinin ilk belli olan oyuncuları ise Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci, Buğra Gülsoy, Ekin Koç ve Ali Oğuz Şenol oldu.

Şeref Sözü Dizisi

Şeref Sözü dizisi Tims B Yapım’ın 2020 2021 yeni sezonunda Show Tv ekranlarında yayınlamak için hazırladığı yeni dizi olacak. Senaryosunu Eda Tezcan’ın yazacağı Şeref Sözü dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Cevdet Mercan oturacak. Şeref Sözü dizisi bir adada geçecek. Dizinin başrol oyuncuları Öykü Karayel ve Ulaş Tuna Astepe olacak.

Sol Yanım Dizisi

Bkm Film’in 2020 eylül ayında izleyicisi karşısına çıkacağı Sol Yanım dizisinin başrol oyuncuları İlhan Şen ve Özge Yağız olurken senaristi ise Melis Civelek olacak. Senarist Melis Civelek 2020 2021 yeni sezonunda hem Yasak Elma dizisini hemde Sol Yanım dizisini yazacak. Son olarak Afili Aşk’ın yönetmenliğini üstlenen Serdar Gözelekli Sol Yanım dizisinin yönetmen koltuğunda oturacak. Sol Yanım dizisi muhtemelen Star Tv de ekranlarda olacak.

Annelik Suçu Dizisi

Demet Evgar ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerini paylaşacakları yeni dram dizisi olan Annelik Suçu dizisi Limon filmin yapımcılığını üstleneceği ve mart 2020 de ekranlarda olacak bir proje. Annelik Suçu dizisi ile ilgili daha fazla detaya sahip değiliz ancak bir uyarlama dizisi olabileceği söyleniyor.

Maria ve Mustafa Dizisi

Maria ve Mustafa dizisi Ntc Medya’nın 2019 2020 yeni sezonu için hazırladığı yeni aşk ve drama dizisidir. Maria ve Mustafa dizisinde iki fraklı kültürden  insanın imkansız aşkı anlatılacak. Maria ve Mustafa dizisinde yönetmen Faruk Teber olurken senarist Mahinur Ergun olacak. Maria Mustafa dizisinde Hilmi Cem İntepe, Jessica May Tamer Levent Tuğba Tutuğ, Hira Koyuncuoğlu, Ezgi Çelik ve Haki Biçici yer alacak.

50 Metrekare Dizisi

Engin Öztürk ile Aybüke Pusat’ın başrollerini paylaşacağı Netflix’in yeni dizisi olacak. Netflix 50 metrekare dizisi için BKM Film ile anlaştı.

Saygı Dizisi

Erkek başrol oyuncusu olarak Nejat İşler’in yer alacağı Saygı dizisi Türk dizi tarihinin fenomen karakteri Ercüment Çözer’in hikayesini anlatacak. Saygı dizisi yeniden çekilecek ve yeni bir oyuncu kadrosu ile BluTV’de izleyicisi ile buluşacak.

Maraşlı Dizisi

Atv’nin 2020 ‘de ekranlara getirmek için hazırlığına başlama emri verdiği Maraşlı dizisi için Türkiye’nin en pahalı başrol oyuncularından Burak Deniz ve Melisa Şenolsun’a teklif gitti. İki oyuncu da senaryosu çok beğendiği Maraşlı dizisinde devam etmek istiyor. Tims B Yapım’ın Maraşlı dizisi daha önce ismini Firuze olarak açıklamış ancak hikayenin Kahramanmaraş’ta başlayacak olması dizinin ismi için şuanda Maraşlı denmesine yetiyor. Bakalım senaryosunu Ethem Özışık’ın üstleneceği Maraşlı dizisinde başka hangi isimle izleyicisi karşısına çıkacak.

Sokağın Çocukları Dizisi

BluTV ekranlarıda yeni bir geliyor. Sokağın Çocukları dizisi kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikayesinin anlatacak. Sokağın Çocukları dizisi kadrosunda Sıfır Bir’in sevilen oyuncularının yanı sıra yeni isimler de yer alacak. Sokağın Çocukları filmi Sıfır Bir gibi Adana’da çekilecek.

Yeni Hayat Dizisi

Serkan Çayoğlu ve Nisa Sofia Aksongur’un başrollerini paylaşacağı yeni dizi de emekli olmak zorunda kalan bir askerin hayatı anlatacak. Yeni Hayat dizisi mart 2020 de Kanal D ekranlarında olacak ve yapımcısı Karga Seven Pictures olacak.

Hay Sultan Dizisi

Hz Geylani’nin hayatının ve 25 yıl sonra inzivadan çıkıp gelmesinin anlatılacağı Hay Sultan dizsii Trt 1 ekranlarında yayında olacak. Çetin Tekindor Hay Sultan dizisinde Hz Geylani’ye hayat verecek

Yeter Ali Dizisi

Özgürcan Çevik’in erkek başrol oyuncusu olarak yer alacağı ve Ali karakteri ile çok sevileceği dizi. Limon film hazırlıklarına başladı Yeter Ali dizisinin ve 2020 de ekranlara çıkarmayı planlanıyor. Yeter Ali dizisinin kadın başrol oyuncusu ise belli değil daha.

Alef Dizisi

Alef dizisi bir Blue Tv polisiye dizisi olacak. Alef dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile Melisa Sözen başrolde yer alacak. 8 bölümde oluşacak Alef dizisinin kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan da yer alacak. Alef dizisi temelleri tarihe dayanan, tasavvufi ögelerle donatılmış mistik bir polisiye hikayesi olacak.

İz Bırakanlar

İz Bırakanlar dizisi 2020’nin ilk dizisi olacak ve 6 ocak 2020 pazartesi günü yayın hayatına başlayacak. İz Bırakanlar dizisi günlük dizi olacak ve hafta içi ger gün 17:00 da yayında olacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Burçin Aydın’ın oturduğu, başrollerinde Aylin Kabasakal, Yıldız Asyalı, Levent Sülün, Ulaş Albayrak, Kahraman Sivri, Aşela Demir, Tuncay Gençkalan ve Meral Kaplan gibi oyuncular kadroda yer alacak.

Kral Dizisi

Kral dizisi başrollerinde Burak Deniz Kadir karakteri ile ve Pınar Deniz de Zahide karakteri ile yer alacak. Kral dizisi Özcan Deniz’in yeni dizisi diye adlandırılsa da dizide  Nilperi Şahinkaya da yer alacak. Özcan Deniz’in hangi sıfatla yer alacağı bilinmeyen Kral dizisinin Recai Karagöz yönetmeni oldu ve dizi Atv’ye satıldı. Kral dizisinin 2020 şubat ayında ekranlarda olacağı biliniyor. Kral dizisinin senaryo çalışmaları ve cast çalışmaları devam ediyor.

Ay ve Güneş Dizisi

2020’nin en çok merak edilen dizisi şimdiden Ay ve Güneş dizisi oldu. Ünlü senarist Ede Tezcan’ın uyarlama senaryosunu hazırlayacağı Ay ve Güneş dizisi 2020 ocakta ekranlarda olacak. Ay ve Güneş dizisinin yapımcısı Es Film dizi de yer alacak erkek başrol oyuncusu için ince eleyip sık dokuyor. Ay ve Güneş dizisi Hint dizi severlerin çok merak ettiği bir proje zira Hindistan’da Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ismi ile yayınlanmış Türkçe’ye de Bir Grip Aşk ismi ile çeviri yapılarak yayınlanmıştı.

KeF Dizisi

Kef dizisi Es Filmin yeni dizisi olarak 2020 de izleyici ile buluşacak. Daha önce İçerde dizisini de yazan ünlü senarist Toprak Karaoğlu’nun senaristliğini üstleneceği Kef dizisi ta bir aksiyon dizisi olacak. Kef dizisinin çekimleri 2019 bitmeden başlayacak ancak yayın tarihi 2020 şubat olarak planlanıyor. Kef dizisinin kanlı şuanda belli değil.

Üç Kız Kardeş Dizisi

Üç Kız Kardeş dizisi İclal Aydın’yın Üç Kız Kardeş isimli romanından uyarlanacak. Kanal D ekranlarında yayınlanacak Üç Kız Kardeş dizisinin yapımcılığını Barakuda Film üstlenecek.

Savcı Dizisi

Most Production Fox TV’de yayına alacağı Savcı dizisi 1970’li yıllarda büyük ses getiren savcı Marlon Kemal’in hayatını ekranlara taşıyacak. Savcı dizisinin yönetmenliğini Burak Arlıel üstlenecek. Şuanda ise dizinin cast çalışmaları devam ediyor.

Ada Dizisi

Senaristliğini Yılmaz Şahin’in üstleneceği Ada dizisinin eylül 2019 da Atv ekranlarında olması bekleniyor. Tims & B yapımın ekranlara getireceği Ada dizisi farklı tarzı ile yeni sezonun en ilgi çekecek dizisi olacak.

Ateşe Koşanlar Dizisi

Limon Yapım’ın Fox TV ekranlarında yayına girecek yeni itfaiyeci dizisinin ismi Ateş eKoşanlar olarak belirlendi. 5 itfaiyeci kadının hayatını anlatacak Ateşe Koşanlar dizisinin senaryosunu Hülya Koper yazacak.

İzmirli itfaiye eri kadınların gerçek hikayesini Amerikan tarzında izleyicisi karşısına çıkaracak Ateşe Koşanlar dizisinin eylül ayında yayında olması planlanıyor. Ateşe Koşanlar dizisinin oyuncu seçimi çalışmaları devam ediyor.

Yalan Dizisi

Most Production ocak 2020 de yayınlanması için Yalan isminde bir dizinin hazırlıklarına başladı. Yalan dizisinin Fox TV’de yayınlanması bekleniyor.

 

Yüksek Topuklar Dizisi

Yüksek Topuklar dizisinin yapımcılığını Felix Medya üstlenirken yönetmenliğini ise son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde harika bir iş çıkaran Eda Teksöz yapacak. Yüksek Topuklar dizisinde bir genç kız ve üç arkadaşının başından geçen şöhret, aşk ve ihanet hikayeleri anlatılacak. Yüksek Topuklar dizisinin yönetmeni ise son olarak Vurgun dizisini yöneten Altan Dönmez oldu.

Yabancı Dizisi

İlker Kaleli’nin Show Tv ekranları için hazırlanan Yabancı isimli dizi de erkek başrol olarak yer alacağı kesinleşti. Yabancı dizisinin kadın başrol oyuncusu ise son olarak Bir Deli Rüzgar dizisinde yer alan Pınar Deniz oldu. Yabancı dizisinin senarist olması için de ünlü senarist Deniz Akçay’ın kapısı çalındı. O3 Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Yabancı dizisi oldukça yüksek bütçeli bir dizi olacak. Bilindiği üzere Poyraz Karayel ile yıldızlaşan İlker Kaleli son olarak Dip isimli İnternet dizisinde yer almıştı.

2020’de başlayacak dizileri bitirdik; şimdi sizlere 2019’de yayınlanan dizilerin listesini sunacağız.

2020 de Başlayan Diziler

Hizmetçiler Dizisi

Başrolerini Deniz Baysal Seçkin Özdemir Aleyna Solaker ve Yiğit Kirazcı’nın paylaşacağı Hizmetçiler dizisi Kanal D ekranlarında mart 2020 de ekranlarda olacak Hizmetçiler dizisini Fabrika Yapım’ın 2019 yeni sezonunda Fox TV için uyarlayacak. Hizmetçiler dizisi çok ünlü ve zengin beş ailenin esrarengiz bir cinayetin ardından yaşadıkları esrarengiz olaylari Hizmetçilerin gizinden anlatmasını konu alacak. Dizinin aslı Amerika’da Devious Maids olarak ve Meksika da Polvo de Estrellas olarak yayınlanmıştır.

Gençliğim Eyvah Dizisi

Başrollerini Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen’in paylaşacağı Gençliği Eyvah dizisinin 2020 de yayınlanacak bir yaz dizisi olacak. Atv ekranlarının yaz dizilerinden biri olacak Gençliği Eyvah dizisinin haziran ayında yayında olması bekleniyor. enaryosunu Barış Başar ve Ünal Yeter’in yazdığı Gençliğim Eyvah  dizisi kadrosunda bir çok yeni isim de yer alacak.

Bay Yanlış Dizisi

Bay Yanlış dizisi 2020 yaz dizilerinden izleyiciye ilk tanıtılan dizi oldu. Gold Filmin yapımcılığında haziran 2020 de ekranlara gelecek romantik komedi dizisi Bay Yanlış’da başroller ise Can Yaman ve Özge Gürel olacak. Özge Gürel ile Can Yaman daha önce de yine bir yaz dizisi Dolunayda başrolleri paylaşmış ve dizi hem ülke içinde hemde ülke dışında izlenme rekorları kırmıştı. Aşk mı? Mantık mı?  sorusu ile izleyicinin kafasını karıştıracak Bay Yanlış dizisinde yanlış anlaşılmalar aşkı da getirecek.

Çatı Katı Dizisi

Çatı Katı dizisi Furkan Andıç ile Deniz Baysal’ın yeni dizisi olacak. Yapımcı ise Mia Yapım olacak.

Masum Dizisi

Saath Nibhaana Saathiya  isimli 2010 da başlayan Hint dizisi 23 mart 2020 de Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Masum dizisi 560 bölüm olarak yayında kalacak ve 2021 kasım ayında ekranlarda olacak.

Ya İstiklal Ya Ölüm

Oyuncu kadrosunda İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Dolunay Soysert, Osman Sonant Aline Boz, Hilmicem İntepe, Rıza Kocaoğlu, Umut Karadağ, Ushan Çakır, Mehmet Özgür ve Altan Erekli gibi dev isimlerin yer alacağı Atatürk dönemi dizisi olacak. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi toplam 6 bölümde ekranlarda gelecek ve final yapacak. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Atatürk olarak İlker Kızmaz karşımıza çıkacak. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi Trt 1 de başlayacak ve 23 nisan da final yapacak

Gel Dese Aşk Dizisi

Osman Sınav’ın yeni dizisi olan Gel Dese Aşk ATV ekranlarında mart 2020 de ekranlarda olacak. . Gel Dese Aşk dizisinin başrollerini ise ünlü oyuncular Erkan Petekkaya Şebnem Bozoklu İlayda Çevik Ertan Saban Uğur Çavuşoğlu paylaşacak. Gel Dese Aşk dizisinde görevleri ve istekleri arasında kalan mutsuzluklarını bile dile getiremeyen 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden bulması anlatılacak.

Öğretmen Dizisi

İlker Kaleli ile görüşülen son dizi projesi Öğretmen dizisi olmuştur. İlker Kaleli’nin senaryo okuması yaptığı Öğretmen dizisi usta yapımcı Fatih Aksoy’un Fox Tv için çekeceği Mr. Hiiragi’s Homeroom dizisinin uyarlaması olacak. Öğretmen dizisi kadrosunda İlker Kaleli’ye Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu da eşlik edecek.

Ramo Dizisi

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in yazacağı Ramo dizisi 2019 eylül ayında Show Tv ekranlarında olacak. BKM Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Ramo dizisi Çukur tarzında bir dizi olacakmış. Ramo dizisinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan olurken dizinin erkek başrol oyuncusu ise son olarak Söz dizisinde yer alan Görkem Sevindik ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmacılığı sunuculuğundan ayrılan Murat Yıldırım oldu. Ramo dizisinin kadın başrol oyuncusu ise Esra Bilgiç olacak. Adana’da çekilecek Ramo dizisinin kasım 2019 da yayında olması bekleniyor.

Zümrüdü Anka Dizisi

Pastel Film 2019 2020 yeni sezonunda Star TV için Güvercin ve Kanal D için ise Zümrüdü Anka dizilerini hazırlıyor. Zümrüdü Anka dizisini Cemal Şan yönetecek ve dizi Kapadokya’da çekilecek. Zümrüdü Anka dizisi için Alp Navruz ve Ceren Yılmaz ile anlaşma sağlandı ve çekimler aralık ayı ortasında başladı.Alp Navruz olacak

Zemheri Dizisi

Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Hazal Filiz Küçükköse ve Caner Cindoruk’un paylaşacağı yardımcı oyuncu kadrosunda ise Hakan Taşkıran, Eylül Kandemir ve İlkin Tüfekçi gibi isimlerin yer alacağı Ay Yapım’ın yeni dizisi Zemheri gümbür gümbür geliyor. Show Tv de 2019 sonlarında izleyicis kaşrısında çıkacak zemheri dizisinin yönetmenliğini üstlenen Hilal Saral üstlenecek. ZEmheri dizisinin senaristi ise Sema Ergenekon olacak. Zemheri dizisi kesin olarak Show Tv ekranlarında yayınlanacak.

Babil Dizisi

Babil dizisi önce Bein Medya Grup için hazırlansa da yaşanan zaman sorunları nedeniyle Star TV’ye satıldı. Büyük bütçeli olan Babil dizisinde  erkek başrol oyuncusu ünlü oyuncu Halit Ergenç’e olurken kadın başrol oyuncuları ise Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Birce Akalay oldu. Dizi de  Sisteme karşı bir akademisyenin hikayesinin anlatılacağı Babil dizisinde senaristler Özlem Yücel ve Nüket Bıçakçı’ ile anlaşıldı. Diziyi yönetmesi için ise Uluç Bayraktar’a imza attırıldı.

Tutunamayanlar Dizisi

Tutunamayanlar dizisi Trt 1’in komedi dizisi olacak ve 60 dakika olarak yayınlanacak. Tutunamayanlar dizisinin başrollerini Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Zafer Algöz ve Şinasi Yurtsever üstlenecek. Dizi de hayatında hiç bir işte çalışmamış ve çalışmakta istemeyen Tarık ile zengin bir ailesi olan Eylem’in babasının iflas etmesinden sonra Tarık ile karşılaşması sonrası komedi dolu hikayesi anlatılacak. Tutunamayanlar dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan’ın oturacak.

Atiye Dizisi

Netflix’in ikinci Türk dizisi olma özelliğini taşıyan Atiye dizisi 8 bölümden oluşacak. Atiye Dizisi gizem-drama türünde çekilecek. Göbeklitepe olmak üzere Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde ve İstanbul’da çekimler gerçekleştirilecek. OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın koordinatörlüğünde yapılacak çekimlerde yapımcılığını ise Alex Sutherland üstlenecek. Atiye Dizisi oyuncu kadrosunda Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi de yer alacak. Son gelen bilgiye göre de Beren Saat de Atiye dizisi kadrosunda.

Love 101 Dizisi

Netflix için çekilen Love 101 dizisi kadrosunda KubilayAka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Kaan Urgancıoğlu, PınarDeniz, Bade İşçil ve SelahattinPaşalı’nın yer alacak. Aşk dizisi olacak Love 101 Dizisinde Kubilay Aka ile Alina Boz MertYazıcıoğlu ile İpek Filiz Yazıcı KaanUrgancıoğlu ile de Pınar Deniz partner olacak. Gençlik dizisi konseptinde olacak Love 101 dizisinin çekimleri ise haziran ayı sonunda başlayacak.

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizi, Türkiye de dahil olmak üzere 130’a yakın ülkede izleyicinin beğenisine sunulacak. Love 101 dizisinde 90’larda yaşayan gençlerin hayatın çeşitli sorunları ile başa çıkma hilayesi anlatılacak.

2019 da Başlayan Diziler

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi

OG Medya’nın Tv8 için hazırladığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim ÇELİKKOL yer alacak. Ünlü senarist Eylem Canpolat’ın senaryosunu yazacağı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Çağrı Bayrak da yönetmen olarak yer alacak. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız romanından esinlenerek izleyicisi karşısına çıkacak Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşkını anlatacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin aralık ayında Tv8 de olması bekleniyor.

Hekimoğlu Dizisi

Tv8 ekranlarında House M.D. isimli Amerikan yapımı hastahane dizisi Karga Seven Pictures’ın yapımcılığında Berkun Oya’nın senaristliğini, Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönetmenliğinde Hekimoğlu dizisi  Tv8 de izleyicisi karşısında olacak.  Hekimoğlu dizisi ocak 2020 da yayında olacak şekilde planlanıyor. Hekimoğlu dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Timuçin Esen olacak.

Sefirin Kızı

O3 Medya ve NGM Medya ortaklığında Star Tv için çekilecek Sefirin Kızı dizisinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazacak. İbrahim Çelikkol ve Engin Akyürek’in erkek başrol olarak yer alacağı Neslihan Atagül’ün ise kadın başrol olarak yer alacağı Sefer’in Kızı dizisi  2019’un son aylarında yayında olacak.

Azize Dizisi

Süreç Film baş rollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un üstleneceği yeni dram dizisi Azize’nin çekimlerine eylül ayında başlayacak. 2019 ekim ayında izleyicisi karşısına Kanal D’de çıkarılacak Azize dizisinin senaristleri ise Başar Başaran ve Emre Özdur olacak. Azize dizisinin yönetmenliği için Çağrı Lostuvalı ile anlaşıldı. Buğra Gülsoy Azize dizisinde Kartal Hande Erçel ise Azize karakterine hayat verecek

Ferhat İle Şirin

Kasım 2019 da yayına başlaması için hazırlıklarını son sürat başlanan Ferhat İle Şirin dizisinin yapımcısı ismini İstanbull’u Gelin dizisi ile duyuran O3 Medya olacak. Ferhat ile Şirin dizisi Fox Tv ekranlarında yayında olacak. Dizinin erkek başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş olurken kadın başrol oyuncusu yani Şirin karakteri ise Leyla Tanlar olacak.  Ferhat İle Şirin dizisinin yönetmeni son olarak Yedinci Koğuştaki Mucize filmini yöneten Mehmet Ada Öztekin olacak. Ünlü oyuncu Cansu Dere de Ferhat İle Şirin dizisi kadrosunda yer alacak. 

Güvercin Dizisi

Pastel Film’in yeni sezonda Star Tv için hazırladığı yeni dizinin başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Nursel Köse, Menderes Samancılar, Eslem Akar ve Genco Özak yer alacak. Güvercin dizisinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturacak. Güvercin dizisi kasım 2019 da ekranlarda olacak.

Sevgili Geçmiş

Sevgili Geçmiş dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenirken yönetmenliğini ise Aydın Bulut üstlenecek. Sevgili Geçmiş dizisi ekim 2019 da Star ekranlarında olacak. Sevgili Geçmiş dizisinin çekimlerine eylül ortasında İzmir’de başlayacak. Sevgili Geçmiş dizisinin erkek başrol oyuncusu Emre Kınay olurken kadın başrol oyuncusu ise Ece Uslu olacak. Sevgili Geçmiş dizisi kadrosunda Sevda Erginci Yunus Narin Mihriban Er Seçkin Özdemir ve Burak Çelik gibi isimlerde yer alacak.

Sevgili Geçmiş dizisi tam liste oyuncu kadrosu, karakter açıklamaları ve dizinin konusu için tıklayınız Sevgili Geçmiş Oyuncu

İncir Ağacı Dizisi

İncir Ağacı Trt 1 ekranlarında yayınlanacak yeni dönem dizisinin adıdır. Günlük dizi olarak ekranlara gelecek İncir Ağacı dizisi 7 ekim 2019’dan itibaren hafta içi her gün yayında olacak. İncir Ağacı dizisinin Türkiye’nin ilk dönem günlük dizisi olması diziye renk katsa da ne yazık ki dizinin başrol oyuncuları dahil pek tanındık isimler değil; ancak hepsi deneyimli tiyatrocu. İncir Ağacı dizisinin başrollerinde Ece Baliç, Aylin Kılınçarslan, Murat Demirkıranlardan  ve Enzel Damla gibi tiyatro sahnelerinden gelen isimler yer alacak. 

Benim Adım Melek Dizisi

Elimi Bırakma dizisinin yapımcısı olan Üs Yapım’ın Gaziantep’te çekilmesi planlanan dizisinin ismi Benim Adım Melek olarak planlanıyor. Benim Adım Melek dizisinin senaristi ise Berfu Ergenekon ve Nilüfer Aydın olacak. Benim Adım Melek dizisinin kadın başrol oyuncusu ise son olarak İkizler Memo Can adlı dizide rol alan Nehir Erdoğan ve son olarak Kalbimde Ki Deniz dizisi ile ekranlarda yer alan Kutsi olacak. Diğer taraftan kadroda  Uğur Yücel gibi bir çok dev isim de olacak.

Seksenler Dizisi

Romantik, Komedi ve Nostaji tarzında olan Seksenler dizisi 2012 2017 yılları arasında Trt 1 ekranlarında 6 sezon yer almıştı. Seksenler dizisinde anlatıcı olarak ve başrol oyuncusu olarak yer alan Şoray Uzun muhtemelen yeniden başlayacak Seksenler dizisinde de yer alacak. Seksenler dizisinin yeniden çekileceğini ise dizinin yapımcısı Birol Güven tarafından yeniden çekileceği açıklandı. Bakalım başka hangi oyuncular Seksenler dizisi yeni sezon kadrosunda yer alacak.

Kurşun Dizisi

Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu paylaşacağı Fox TV’nin yeni dizisi. Kurşun’nun yapımcılığını Most Yapım’ın üstlenirken, senaryosunu Kerem Deren’in kaleme alacak.  Kurşun dizisinin yönetmenliğini Burak Arlıer ile Murat Can Oğuz’un üstlenecek. Kurşun dizisinde Engin Altan Düzyatan Savcı Orhan Atmaca karakterine hayat verirken Burçin Terzioğlu Leyla Devrim olarak yer alacak.

Bıçak Sırtı Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Bıçak Sırtı dizisi toplamda 117 bölüm olarak ekranlara gelecek. Bıçak Sırtı dizisi 17 ekim 2019 perşembe günü yayına başlayacak ve orijinal adı Swaragini olacak.

Mucize Doktor  

The Good Doctor’ın yerli uyarlaması olan Mucize Doktor  dizisi 2019 eylül ayında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize Doktor dizisinin i, yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan otururken senaryosunu ise Pınar Bulut yazacak. Mucize Doktor dizisinin yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan üstlenecek. Mucize Doktor dizinin en geç Ekim 2019’da yayına çıkması bekleniyor. Mucize Doktor dizisinin erkek başrol oyuncusu ise Taner Ölmez olacak.

Aşk Ağlatır Dizisi

MF Yapım’ın Show Tv için Japon Love That Makes You Cry dizisinden uyarlayacağı gençlik dizisi. Kırsalda ve zorluklarla büyüyen ve büyük şehirde tesadüfen tanışan 3 gencin büyük şehirde ki aşklarını ve mücadelesini anlatacak dizi de erkek başrol oyuncularından biri Avlu dizisinin psikopat Alp’i Deniz Can Aktaş oldu.

Kuzey Yıldızı

Yeni Gelin dizisinin yönetmenliğini üstlenen ünlü yönetmen Ersoy Güler’in yeni dizisi Kuzey Yıldızı 2019 eylül ayında Show Tv ekranlarında olacak. Kuzey Yıldızı dizisinde eşinden ayrılan ve 3 kızıyla birlikte Karadeniz’e yerleşen bir adamın renkli hikayesi anlatılacak.  Ersoy Güler’in hem senarist hemde  yönetmen olarak görev alacağı Kuzey Yıldızı dizisi Ordu’da çekilecek. Kuzey Yıldızı dizisinde  3 kız babası Kuzey’i İsmail Demirci canlandıracak.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi

Sevdim Seni Bir Kere dizisi Star TV’nin günlük dizisi olarak 2019 eylül ayında izleyicisi karşısına çıkacak. Focus Filmin yapımcılığını üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere dizisi Ankara’da çekilecek ve hafta içi her gün 60 dakika şeklinde çekilecek. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde  Berk Bakioğlu, Şifanur Gül erkek ve kadın başroller olarak yer alırken Yağmur Çokgenç, Deniz Yıldızı’nda tanıdığımız Pervin Balcı ve Çağdaş Serter, Beni Affet’te rol alan Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan NALBANT dizinin ana kadrosunda yer alan diper oyuncular olacak.

Çocuk Dizisi

Çocuk dizisi kadın başrol oyuncusu Nazan Kesal oldu. Nazan Kesal Çocuk dizisinde Asiye karakterine hayat verecek. 

Yapımcılığını 1441 yapımın, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstleneceği Çocuk dizisinin kadın draması olması ve 2019 eylül ayında Star Tv ekranlarında olması bekleniyor. Çocuk dizisinin başrolleri için ise Özge Gürel ve Serhat Teoman ile görüşülüyor.

Şampiyon Dizisi

BSK Yapım’ın 2019 eylül ayında perşembe akşamları yayında olması beklenen yeni dizisinin erkek başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman oldu.

Benim Tatlı Yalanım

Annemi Beklerken dizisi 2019’un en dikkat çekici yaz dizisi olarak temmuz ayında izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Star Tv ekranların yaz dizisi konsepti ile ekranlara gelecek Annemi Beklerken dizisinin yapımcısı O3 Medya. Senaryo ve cast çalışmalarına hız verilen Annemi Beklerken dizisinin senaristi ise Pınar Ordu oldu. Pınar Ordu son olarak yine bir yaz dizisi olan Tatlı İntikam’ı yazmıştı. Annemi Beklerken dizisinin yönetmeni ise yine son olarak Meryem ve Tatlı İntikam dizilerinde yönetmen olarak görev alan Barış Erçetin oldu.

Annemi Beklerken  dizisinin erkek başrol oyuncusu olarak son olarak No 309 da başrol oynayan Furkan Palalı olurken dizinin kadın başrolü için ise son olarak Jet Sosyete’de yer alan Aslı Bekiroğlu’na teklif gitti.

Ali ve Sevda Dizisi

Kerem Cem ve İsmail Hacıoğlu’nun erkek başroller olarak yer alacağı Baba Yapım’ın yeni dizisi Ali ve Sevda nisan ayında Atv ekranlarında  izleyicisi karşısına çıkmayı planlıyor. Ali ve Sevda dizisinde Sevda karakterine hayat vermesi için ise Sebahat Kumaş’a teklif gittiği de gelen haberler arasında. Ali ve Sevda dizisinin senaryosu ise Hakan Kandal emanet edilecek. Muharrem Gürer ise Ali ve Sevda dizisinin yapımcısı olacak

Afilli Aşk

Afili Aşk  dizisinin detayları belli oldu. Dizi 2019 yaz dizisi olacak ve dizinin başrollerinde Aslan Ailem dizisi ile ekranlarda yer alan Burcu Özberk ve Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile çok sevilen Çağlar Ertuğrul yer alacak

Kötü Kız dizisinin senaryosunu Rüya İşçileri senaryo grubundan Barış Erdoğan ve İlker Arslan üstlenecek. Kötü Kız dizisinin haziran ayında bir yaz dizisi olarak Kanal D’de yayınlanması bekleniyor. Kötü kız dizinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstlenecek.

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi (Yeniden)

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisi yeniden yazılmaya başlandı ve 6 sene sonradan tekrar izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Çok sevilen dizi yıllar geçmesine rağmen hala konuşulmaya devam ediyordu ve yeniden ekranlarımızda olacak 2019 yılı içinde

Zalim İstanbul Dizisi

Avşar filmin yapımcılığında ekranlara gelecek başrollerinde Fikret Kuşkan Mine Tugay Ozan Dolunay Berker Güven ve  Simay Barlas gibi ünlü isimlerin yer alacağı ve Artvinli zengin bir iş adamı olan Agah Karaçay’ın hikayesinin anlatılacağı yeni dizi.

Yemin Dizisi

Kanal 7 tarafından şubat 2019 da yayında olması beklenen yeni dizi. Yemin dizisinin yapımcısı Karamel Film olacak. Yemin dizisinin başrollerinde Gökberk Demirci ve Özge Yağız yer alacak. Yemin dizisinde edilen bir yemin sonunda zorla evlendirilen Reyhan ve Emir’in hikayesi anlatılacak.

Yaralı Kuşlar

Yaralı Kuşlar dizisi de Kanal D’nin yeni günlük dizisi olacak ve hafta içi her gün yayında olacak. Başrol oyuncusu ise Deniz Özlem Durmaz olacak gibi

Artvinli Dizisi

Fikret Kuşkan ve Başak Köklükay’ın başrollerini paylaşacağı ve çekimleri Artvin’de yapılacak Artvinli dizisinin yapımcısı Avşar film olacak.

Zengin ve Yoksul Dizisi

2019 da yayında olacak Yoksul Akraba dizisinin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer yaparken senaristliğini ise son olarak Kırgın Çiçekler ile Aşk ve Mavi gibi dizilerinde senaristliğini üstlenen imza atan Yelda Eroğlu yapacak. Yoksul Akraba dizisinin kadın başrolünde ise Biran Damla Yılmaz’ın yer alacağı ile ilgili bilgiler var.

Bir Aile Hikayesi Dizisi Fox Tv

Daha önce ismi Hayat gibi olarak açıklanan başrollerinde Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş ve Alper Saldıran’ın yer aldığı Fatih Aksoy’un uyarlayacağı aile dizisi. Şubat 2019’un sonunda cuma günü başlaması bekleniyor. Yayın hakları ise Fox Tv tarafından alındı. 

Kuzgun Dizisi

Barış Arduç’un Kuzgun karakterine partneri Burcu Binicik’in ise Dila karakterine hayat vereceği ve şubat 2019’da Star Tv ekranlarında yer alması beklenen yeni dizi. Kuzgun dizisinin konusu aşk ve intikam olacak.

Tek Yürek

Tayanç Ayaydın, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Arda Anarat ve Eslem Akar gibi isimlerin başrolünde yer alacağı 2019 ocak ayında Trt 1 de başlayacak yeni dizi. Tek Yürek dizisi Zeytinburnuı belediyesinin sosyal sorumluluk olarak kurduğu Buz Hokeyi takımın hikayesini anlatacak. 

Vuslat Dizisi Trt 1

Trt1’in yeni dizisi Vuslat’ın erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu oldu. Kadın başrol oyuncusu ise Devrim Özkan oldu. Vuslat dizisinin kadrosunda Ümit Kantarcılar, Baran Bölükbaşı, Özcan Varaylı da yer alacak.  Vuslat dizisini Betül Yağsağan kaleme alacak. Vuslat dizisinin yönetmeni ise Murat Onbul olacak.

Nöbet

Saygın Soysal, Orçun Kaptan, Ertan Saban, Yurdaer Okur ve Deniz Bolışık başrollerinde yer alacağı Pana Film’in yeni asker dizisi Nöbet’in 2019’a kaldığı söyleniyor. Show Tv de ekranlarda olması beklenen dizinin çarşamba akşamı yayınlanacağı biliniyor. 

Vurgun Dizisi

Erkan Petekkaya’nın yeni dizisi Vurgun’un çekimleri 3 kasım da başladı. Vurgun dizinin başrollerinde ise Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Begüm Birgören, Cemal Toktaş ve Altan Erkekli yer alacak. Vurgun dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Yüzleşme Dizisi

Yüzleşme dizisinin başrollerinde Engin Öztürk, Pınar Deniz, Hande Doğandemir, Yiğit Kirazcı, Uğur Yücel ve Zeynep Eronat gibi önemli isimler yer alacak.

Hercai Dizisi

Mia Yapım’dan Banu Akdeniz’in yeni dizisi Hercai’nin çekimleri Mardin’de yapılacak. Yönetmenliğini Cemal Şan üstleneceği Hercai dizisinin başrollerinde İlay Erkök, Ebru Şahin, Tansu Taşanlar gibi önemli isimler yer alacak.  Hercai dizisi Atv’de yayınlanacak.

Kardeş Çocukları Dizisi

Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl Gold Film yeni dizisi Kardeş Çocukları’nda yer alacak. Kardeş Çocukları dizisinin oyuncu kadrosunda Nur Fettahoğlu Furkan Andıç, Murat Daltaban, Afra Saraçoğlu, Alara Turan ve Batuhan Ekşi yer alacak. Kardeş Çocukları dizisinin ocak 2019 da ekranlarda olması bekleniyor. 

Bozkır Dizisi

Blue Tv’nin yeni internet dizisi. Başrollerinde Yiğit Özşener, Ekin Koç, Ahmet Varlı ve Nur Fettahoğlu gibi isimler yer alıyor. Konu olarak polisiye dizisi olacak ve ünü oyuncu Altan Erkekli de dizinin kadrosunda yer alacak. Tam yayın tarihi belli olmasa da 2018 aralık gibi online platformlarda yerini alacak

İptal Olan Diziler

2019 da bazı diziler de daha çekilmeden iptal edildi kanal bulamadığı için. İşte 2019 da yayınlanması planlanan ancak iptal olan diziler.

İçimizden Biri

Türkiye’nin en önemli yapım şirketlerinde Süreç Film Marmaris’te çekeceği İçimizden Biri dizisinde Adam ile Havva’nın aşk hikayesi ekranlara taşınacak. Adam İrlandalı Ortodoks bir papazın oğlu iken Havva ise Türk bir ailenin kızı  olacak.

Zalim Dizisi

Atv’nin Mart 2019 da ekranlarda olması beklenen yeni dizisi Zalim için oyuncu seçme çalışmaları devam ediyor. Koliba Film’in yapımcılığını üstleneceği Zalim dizisinin dram tarzında olması bekleniyor. Zalim dizisinin yapımcısı Koliba Film Yeter ve Kanatsız Kuşlar dizisi ile Atv’ye çokça para kazandırmıştı.

Başlangıç ve Son Dizisi

Erler Filmin sahibi Türker İnanoğlu’nun 2019 yazın da yayınlanması için yeni bir projeye başladı. Başlangıç ve Son dizisi Nobel ödüllü Mısırlı yazar Necip Mahfuz’un ”Başlangıç ve Son” kitabından uyarlanacak.

Bedesten

Bedesten dizisinin hikayesi Yusuf Reha Alp’e aittir. Bedesten dizisinin 2019 haziran ayına kadar hazırlanması beklenirken Bedesten dizisi bir Osman Sınav dizisi olacak. Bedesten dizisinin dram dizisi olarak hazırlanacağı da biliniyor. 

Biz Korkmayız Ondan Bundan Dizisi

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstleneceği senaryosunu Tayfun Güneyer kaleme aldığı polisiye dizisi Biz Korkmayız Ondan Bundan 2019 da ekranlarımızda olacak. Biz Korkmayız Ondan Bundan dizisinin yapımcısı ise Süreç Film olacak.

Verda Dizisi  – Atv

Verda Pastel Filmin 2018 2019 yeni sezonunda Atv’de yayınlayacağı yeni dizidir. Erkek başrol olarak ise Kutsi oldu. Verda dizisinin kadın başrol oyuncusu ise Gonca Sarıyıldız  oldu. Mine Tugay ve Hale Soygazi dizinin yardımcı başrol oyuncuları arasında olacak.  

Sıfır Noktası

Zeytinburnu Belediye Başkanının sokak çocuklarından oluşan buz hokeyi takımının şampiyonluk öyküsü TRT ekranlarında dizi olarak yer alacak.  Sıfır Noktası dizisinin başrollerinde Hilmicem İntepe, Eslem Akar, Tayanç Ayaydın , Anıl Tetik ve Vildan Atasever yer alacak.

Sevene Kadar Aşk dizisi

Akşam gazetesinin haberine göre başrollerinde Barış Arduç ve Aybüke Pusat’ın olacağı yeni bir dizi için hazırlıklara başlanmış. Sevene Kadar Aşk dizisinin romantik komedi tarzında olması bekleniyor. Söz dizinin yıldızı Aybüke Pusat ile Kiralık Aşık’ın yıldızı Barış Arduç parner olarak karşımıza çıkacak.  Sevene Kadar Aşk dizisinde bir savcı ve öğretmenin tutkulu aşkını konu alınacak ve yapımcılığını Tims B Yapım üstlenecek.

Hayat Yolunda Dizisi

Hayat Yolunda dizisinin baş rollerinde Nehir Erdoğan, Burak Hakkı ve Nihan Büyükağaç yer alacak. Hayat Yolunda dizisinin yapımcısı ise Erler Film. Kanalı ise Kanal D olacak

Organizasyon Bizim İşimiz dizisi

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerini paylaşacakları komedi dizisi. Senaryo yine Selçuk Aydemir’den

Geride Kalan Dizisi

Furkan Andıç ile anlaşılan ve Kanal D ekranlarında yer alacak Pastel Filmin yeni dizisi. Ege Kökenli ile de anlaştı Pastel film diye haberler var.

Gerçek Yalanlar

25 Film’den Toprak Karaoğlu’nun yapımcılığını üstleneceği ve Gerçek Yalanlar isimli dizi için hazırlıklar arka planda devam ediyor. Yeni başlayan dizilerin yaşadığı hüsran sonrasında Gerçek Yalanlar dizisinin eylül 2019’a ertelenmesine karar verildi. Gerçek Yalanlar dizisinin yönetmeni ise Selim Demirdelen olacak.

Geride Kalan

Pastel Film, Show TV’de ekrana gelmesi planlana yönetmen koltuğunda ise Yasin Uslu yer alacak. Dizinin başrollerinde Furkan Andıç’ın yer alacağı kesinleşti.

Baraj Dizisi

Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’dan yeni bir dizi geliyor. İsmi Baraj olarak belirlenen yeni dizinin yapımcısı Medyapım olacak. Burcu Biricik ve Engin Akyürek baraj dizisinin kadın ve erkek başrolleri olarak karşımıza çıkacak

 

Suits Uyarlaması

Amerikan hukuk ve dram dizisi Suits’ten uyarlanacak yeni bir senaryo Kanal D ekranlarında eylül 2019 da izleyicisi karşısında olacak. Suist uyarlamasını ise Kerem Deren yazacak.

2018’de Başlayan Diziler

İkizler Memo Can Dizisi

Emir Berke Zincidi, Özgürcan Çevik, Nehir Erdoğan ve Burak Hakkı başrollerinde yer alacağı yeni dizi. Erler Film yapımcılığında ekranlarda olacak. ikiz kardeşlerin etkileyici hikayesi  anlatılacak

Muhteşem İkili dizisi

brahim Çelikkol, Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaşacağı  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak Tmc Filmin yeni dizisi

Bir Deli Rüzgar Dizisi

Piyasada Kırık Ayna olarak bilinen dizinin yeni ismi  Bir Deli Rüzgar Dizisi. Bir Deli Rüzgar Dizisinin yapımcısı Tmc Film. Dizinin başrollerinde  Berk Cankat Pınar Deniz Almila Ada ve Hatice Aslan gibi önemli isimler yer alacak. Bir Deli Rüzgar Dizisinin kanalı ise Fox Tv 

Ağlama Anne Dizisi

Süreç Film’in yapımcılığını üstleneceği,senaryosunu Esin Gök’ün kaleme alacağı,yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan’ın oturacağı ve Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizinin adı Yıllar sonra oldu gibi. Yıllar Sonra dizisi 2018 2019 yeni sezonunda ekranlarda olacak. Başrollerinde ise Cansel Elçin ve Birce Akalay yer alacak

Nefes Nefese Dizisi

TMC Film’in yapımcılığını üstendiği Star Tv’nin yeni dizisi. Başrollerinde ise Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Ezgi Şenler, Gülçin Santırcıoğlu yer alacak. Nefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınızOyuncu Kadrosu 

Bir Umut Yeter

MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği  Barış Pirhasan’ın yönetmenliğini yapacağı, senaristliğini  Melis Civelek’in  üstleneceği Hayat Işığım dizisi eylül ayında  Kanal D‘de ekranlarında yer alacak gibi. Esra Bilgiç ve Tolgahan Sayışman Hayat Işığım dizisinde başrol olarak yer alacak.

Keşke Büyümeseydik Dizisi

Mint Yapım’ın Show Tv ekranlarında yayınlanacak ve erkek başrolünde Hakan Yılmaz’ın yer alacağı yeni mahalle dizisi

Koca Koca Yalanlar

Kanal D’nin Limon Filme hazırlattığı yeni dizi. Daha önce ismi Kocamın Metresi olarak açıklansa da isim değişikliğine gitti ve Koca Koca Yalanlar olarak son halini aldı.  Koca Koca Yalanlar dizisinde Emre Kınay ve Özge Özberk başrol olarak yer alacak.

Kızım Dizisi

Beren Gökyıldız’ın başrolinde yer alacağı Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşacak Kore uyarlaması Dram dizisi. Bir küçük çocuğun dramı işlenecek dizinin başrollerinde ise Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu yer alacak.

Çarpışma Dizisi

Uzun zamandır sessizliğini koruyan Ay Yapım Kıvanç Tatlıtuğ’un erkek başrol olarak yer alacağı çok büyük bütçeli bir dizi ile izleyicisi karşısında olacak. Bol aksiyon sahneli bir dizi olmasını beklediğimiz Çarpışma dizisinin yönetmenliğini Hilal Saral yapacak. Çarpışma dizisinde Alperen Duymaz da yer alacak. Çarpışma dizisi Show Tv ekranlarında olacak. Çarpışma dizisinin kadın başrol Zeynep karakteri için Elçin Sangu ile anlaşıldı.  Böylece Çarpışma dizisinde Alperen Duymaz Elçin Sangu Melisa Aslı Pamuk  ve Sevtap Özaltun başrollerde yer alacak. 

Hanedan Dizisi

Nuran Evren Şit Handan dizisinin senaristi olarak açıklandı. Diğer taraftan Hanedan dizisi yapımcısı O3 medya olacak.

Bir Litre Göz Yaşı Dizisi

Mf Yapım’ın 2018 2019 yeni sezonunda izleyicisi karşısına çıkaracağı yeni uyarlama dram dizisi. Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrollerinde çok önemli bir değişiklik olmazsa Miray Daner, Mert Yazıcıoğlu‬⁩ ve Ekin Koç yer alacak. Bir Litre Göz Yaşı Dizisi omurilik hastası genç bir kızın dram dolu yaşamını anlatacak. Bir Litre Göz Yaşı Dizisi Kanal D ekranlarında olacak

Gözü Kara Dizisi

Kanal D iç yapımlar tarafından 2018 2019 yeni sezonunda hazırlanacak yeni dizi. 

 

Kırık Ayna

Kırık Ayna dizisinin başrollerinde Hatice Aslan Ferit Kaya ve son olarak Vatanım Sensin’de Yıldız karakterine hayat veren Pınar Deniz yer alacak

Bedeline hazırsan, gökkuşağının renklerinde ışıklarla yıkanırsın sloganı ile ekran karşısına çıkacak olan Kırık Ayna dizisinin yapımcısı Tmc Film olacak. Kırık Ayna dizisinde şöhret hırsı ve bu hırsın acımasız sonuçlarına katlanmak zorunda kalan bir kızın hikayesi konu alınacak.

Gülperi Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak; Nurgül YEŞİLÇAY, Timuçin Esen, Tarık Papuççuoğlu, Furkan Oğulcan İLKER’in başrollerini paylaştığı Tims B yapım tarafından ekranlara getirilecek yeni dizi

Can Kırıkları

Ntc Medya’nun Kırgın Çiçekler bittikten sonra Atv’de yayınlayacağı yeni dizisi. Elçin Sangu ‎ ve Serhat Teoman Can Kırıklıkları dizisinin kadın ve erkek başrolleri olarak karşımıza çıkacak. 

Miras Dizisi

Süreç Film’in Trt 1 ekranları için hazırladığı drama dizisi

Halka Dizisi

Halka isimli bir dizi için Es Film’de çalışmaların başladığı konuşuluyor. Halka dizisi bir polisiye dizisi olacak ve Halka dizisinin başrollerinde son olarak Börü dizisinde yer alan Serkan Çayoğlu’nun yer alacağı konuşuluyor. 

Cennet Dizisi  – Yalan dizisi

Ranini Tv’nin haberine göre Son olarak Kanal D de Hayat Şarkısı dizisini çeken Most Yapım Cennet ve Yalan adında iki farklı dizi ile 2018 2019 yeni sezonunda ekranlarda olacakmış. İki dizinin de çalışmalarına başlanmış. Seni Seven Annen

Yönetmenliğini Barış Erçetin’in yapacağı dizinin senaryosunu Ömer Genç kaleme alacak.Romantik absürt komedi türünde olacak. TMC Film’in yeni absürt komedi tarzında ki dizisi.

 

 

Bedesten dizisi

Makedonya’da çekilecek Atv’nin yeni dizisi.

 

Şimdi Susmak Zamanı Dizisi

Fox Tv ekranlarında 2018 yaz aylarında yayınlanacak ve yeni sezon da devam etmesi planlanan yeni dizi

4N1k

2018 yaz ayında başlayacak hazırlıkları yaklaşık 1 yıldır devam eden aynı zamanda da sinema filmi çekilen Fox Tv’nin yeni dizisi. Başrollerinde Gözde mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Buse Narcı, Cemrehan Karakaş , Berke Bük, Turan Cihan Şimşek gibi genç isimler yer alacak.

Kocamın Metresi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve başrolünde Emre Kınay’ın yer alacağı yaz dizisi. 

Leke Dizisi

Kanal D’de yayınlanacak başrollerinde Pınar Deniz’in yer aldığı yaz dizisi

Şems Dizisi

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakteri ile ünlenmiş Necati Şaşmaz’ın yeni dizi projesi

Selanik 1920 Destanı

Türkiye’nin kuruluşuna kadar olan dönemde Atatürk ve İnönü’nün gerçek hikayelerine paralel olarak senaryolaştırılan bir destan. Yeni sezonda perşembe akşamları Vatanım Sensin dizisinin devamı olarak yayınlanması planlanıyor 

Prison Break Uyarlaması

2018’de FOX’ta ekrana gelmesi planlanan Prison Break uyarlaması dizinin uyarlama senaryosunu Ozan Aksungur yazacak ve baş rollerinde muhtemelen Kıvanç Tatlıtuğ olacak

Kocaman Ailem

Atv’nin Mia Yapıma yaptırdığı yetişebilirse 2018 yaz sezonuna yetişemezse 2018 2019 yeni sezona hazırlanacak yeni dizisi. Başrol de ise Levent Ülgen Var

Servet

Ortaks Yapım’ın yeni dizisi Servet’in başrollerinde Yusuf Çim ve Bahar Şahin ve yan rollerde Ali Sürmeli, Arsen Gürzap ve Tülay Günal’ın paylaşacağı yeni dizi

Yasak Elma

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut ve Şevval Sam’ın yer alacağı Fox Tv’nin yeni dizisi. Önceden adı Altın Tepsi olarak açıklanmıştı

Meleklerin Aşkı

Seda Bakan’ın yeni yetim yurdu dizisi

Elli Kelimelik Mektuplar

Yapımcılığını Mavi Film’in üstleneceği, yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın yapacağı dizinin kadrosunda ise Fulya Zenginer, Ahmet Saraçoğlu ve Levent Ülgen yer aldığı yeni mini dizi. Trt 1 de ekranlarda olacak

Rumi Dizisi

Fox Tv’nin çok büyük bütçeli dönem dizisi. Mevlana ve Şemsi Tebrizi’nin hikayesi anlatılacak

Bir Zamanlar Çukurova

Atv’nin Tims & B yapım’a yaptırdığı Adana dizisi  Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde Vahide Gördüm Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi isimler yer alacak

 

Deli Fişek Dizisi

Kanal D yada Atv ekranlarında Ortaks Yapım’ın izleyicisi karşısına çıkaracağı yeni dizisi. DEvrim Yalçın’ın yeni projesi

Yüreğimin Zarif Acısı Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Yedi Güzel Adam dizisinin yazan ve milyonları peşinde koşturan Şilan Avcı’nın kaleme alacağı  Şermin ve Ali’nin imkansız aşkını anlatacak yeni dizi

Sil Baştan Dizisi

Kill Me, Heal Me isiml, Güney Kore dizisinin Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacağı dublaj dizisi

Feda Dizisi

Secret Love isimli Kore dizisinin Türkçe Dublaj hali Kanal  7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Aslında bu Kanal D’de yayınlanan ve final yapan Meryem dizisinin uyarlandığı Kore dizisi

Kalbimin Sultanı Dizisi

Star Tv ekranlarında 2018’de izleyicisi karşısına çıkması beklenen Kalbimin Sultanı Dizisinin başrollerinde Ali Ersan Duru ve Alexandra Nikiforova yer alacak.

Dip Dizisi

İlker Kaleli uzun süren sessizliğini bozuyor ve Neslihan Atagül ile bir internet dizisinde başrol olarak karşımıza çıkıyor. Bu dizinin adı kesin olarak İntiharcı olmasa da dizide aksiyonun hiç bitmeyeceği kesin gibi görünüyor. Puhu Tv de ekranlara gelecek yapımı TMC Yapım çekecek.

Insanlık Suçu

Pastel Filmin yapımcılığı üstleneceği İnsanlık Suçu dizisinin başrollerinde Kaan Yıldırım ve Gizem Karaca’nın olması bekleniyor. Dizinin 2018’de Kanal D ekranlarında olması planlanıyor. 

Börü Dizisi

Börü dizisi Star Tv ekranlarında 2018’in ortalarında yayına girecek ve dizisi şimdilik sadece 6 bölüm olarak planlanıyor. Börü dizinin başrollerinde Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Murat Arkın ve Can Nergis gibi ünlü isimler yer alacak.

Mehmed – Bir Cihan Fatihi

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kenan İmirzalıoğlu ve Selin Demiratar’ın başrollerini paylaşacağı ve 2018 dizilerinin en pahalısı olması beklenen tarihi dizi. 

Avcı Dizisi – Cansu Dere Tv8 ile yaptığı dizi sözleşmesinden vaz geçti.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, Barış Falay’ın ve Cansu Dere’nin başrollerinde yer alacağı Avcı dizisine Kanal D’nin talip olduğu konuşuluyor. Bahar aylarında muhtemelen izleyicisi karşısında olacak Avcı dizisi

Avlu Dizisi

Limon Yapım tarafından Star Tv için hazırlanan Avlu dizisi için  geri sayım sürüyor. Başrollerini Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Rüçhan Çalışkur’un paylaşacağı Avlu dizisi 2018’in en iyi dram dizileri arasında yer alacak gibi.

Gülizar Dizisi

Kanal D ekranlarında O3 Medya’nın yapımcılığı ile izleyicisi karşısına çıkacak olan Gülizar dizisinde Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat başrol olarak yer alacak Gülizar dizisini diğer dizilerden farklı kılan ise yönetmeni Çağan Irmak olacak olması.

Adı Zehra

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Adı Zehra dizisi çok yakında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Adı Zehra dizisinin başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ile İnanç Konukçu paylaşacak. Adı Zehra dizisi tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alacak. 

Yuvamdaki Düşman

2018’de ilk ekranlara gelecek dizilerden birisi de Show Tv ekranlarında ocak ayında ekranlara gelmesi beklenen Yuvamdaki Düşman Dizisidir. Düş Gezginleri firmasının yapımını üstlendiği Yuvamdaki Düşman dizisi Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan gibi bir çok ismi de tekrar karşımıza çıkaracak.

İptal Olan Diziler

Firuze Dizisi

Ay Yapım’ın yeni dizisi Firuze için bir çok oyuncuya senaryo gitti. Dizinin erkek başrol oyuncusu olması için ise Alperen Duymaz ile kadın başrol oyunculuğu için ise Ayça Ayşin Turan ile anlaşma sağlandı. Ayrıca Kara Sevda dizisi ile ismini duyuran ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse de Firuze dizisinde yerini alacak. Son olarak Çarpışma dizisinde yer alan yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz Firuze dizisinde karizmatik bir karaktere hayat verirken Firuze dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme alacak. Firuze dizisinin ocak 2020 de yayında olması beklenirken dizide babasının uğradığı haksızlığı ispat etmek için Firuze isminde bir kızın verdiği mücadele anlatılacak.

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme alacağı Ramo dizisi Show Tv de ekranlara gelecek yapımcı ise BKM Yapım olacak. Ramo 2019 2020 yeni sezonunda ekranlarda olacak.

Bir Doğu Masalı

Elimi Bırakma dizisinin yapımcısı Üs Yapım 2019 2020 yeni sezonunda Bir Doğu Masalı dizisinin de yapımcılığını üstlenecek. TRT1’de yayınlanacak olan Bir Doğu Masalı dizisini Cem Akyoldaş’ın yönetmesi bekleniyor.

 

Diğer taraftan Babil dizisinin Bein Medya Grup için hazırlandığı ve dijital platformda yayınlanacağı kadın başrol olarak da Neslihan Atagül ile anlaşıldığı gelen tüyolar arasında.

2018’i bitirdik; şimdi gözümüzü 2019’a diktik; Peki 2019’da hangi diziler başlayacak? İşte 2019’da Yeni Başlayacak Dizilerin Güncel ve Tam Listesi Yeni Başlayacak Diziler

2020’de Yeni Başlayacak Dizilerin Tam Listesi(Güncel) (37 Yorum)

 1. Kağan urgancıoğlu serenay sarı kaya merve boluğur engin Aktürk bayılıyorum partner olarak çok yakışıyor

 2. Kivanch tatlı ve tubua büyük ostun harikalar alah bu ikisini bir birine yaratmich jesur ve guzL cokkkk guzaldiii ben İran dan seyrediyorum dizileri lotfan kivanch ve Tuba bidaha bir dizide gorelim

 3. Çarpışma bence kışın Başlasın Aksiyon dizisini sevdim bu gelsin uzun sürsün lütfen rica ediyorum sizlerden Ben izlerim

 4. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  .
  HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

 5. Ya:( kalp atışı final yapıyormuş. Üzülsemde çok doģru karar vermişler final vakti geldide geçiyordu bile. En azından bu yaza damga vurdu dizim:) Altın kelebekte en yakışan çift ödülü aldılar AlEy çifti:)

  Sağol Nisa ben iyim çok şükür. Birazda heyecanlıyım. Tanıdığım çoğu kişi kova burcu doğum günleri üst üste gelecek bu aralar:) sen nasılsın?

 6. Ya:( kalp atışı final yapıyormuş. Üzülsemde çok doģru karar vermişler final vakti geldide geçiyordu bile. En azından bu yaza damga vurdu dizim:) Altın kelebekte en yakışan çift ödülü aldılar AlEy çifti:)

  • İyi diyim iyi olsun şükür Sağol zara sen nasılsın çalışıyorsan kolay gelsin .arkadaşlar nasılsınız asi Serpil ela arzu ve sayın yönetici hayırlı cumalar gününüz hayr olsun .

 7. Elam kankam benim iyiyim hamd olsun yalancı baharı izliyorum sümüklü Ririşna delirttii beni. maşallah Tirişna da dil papuc, kadar konuş konuş kafalarnı yedi akılsız. Tirişna ne bekliyorsam

  Eee sen nasılsın aşkım iyimsin. Günün nasıl geçdi? ZAEL SENİ ÇOK seviyorum

 8. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  RESUL BEY NASILSIN
  ZARAMMM KANKAM BİRTANEM AŞKIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  EL❤️❤️ZA SENİ ÇOK SEVİYORUM

  • İyidir Ela. Bi sıkıntı yok çalışıyoruz; bir yandan da tatil yapıyoruz. Sen nasılsın ne yapıyorsun?