Beni Bırakma Oyuncu Listesi ve Karakterleri

8 ocak 2018’de hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak Beni Bırakma dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. MG Yapım tarafından izleyici ile buluşturulacak Beni Bırakma dizisinde büyük oğlunun babasını saklayan bir kadına arkadaşı tarafından şantaj yapılması konu edinecek.

Beni Bırakma Yeni Gelen Oyuncular

Merve Üçer

27 yaşında Ankara doğumlu ve Ankara’da yaşan bir oyuncudur. Daha önce küçük bir rol ile Tatlı Küçük Yalancılar’da oynamıştır. Ankara’da felsefe eğitimi almıştır.

Furkan Engin(Kerem)

Furkan Engin 1984 yılında İstanbul doğmuştur ve 34 yaşını doldurmuştur. son olarak Unutma Beni dizisinde Mustafa karakterine hayat verecektir.

Kerem Tarık’ın çocukluk arkadaşıdır. Sıla’yı artık çaresiz kaldığı bir dönemde görür ve aşık olur. Kerem Amerika’da eğitim almış zengin bir ailenin çocuğu iken babasını kaybetmesi ile şirketin başına geçer

 Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu

Esengül Aypek(Meltem)

Esengül Aypek 1993 Ankara doğumludur ve 25 yaşındadır. Esengül Aypek 1.71 boyunda 53 kg ağırlığındadır. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Esengül Aypek Beni Affet dizisi ile tanınmıştır. Son olarak Esaretim Sensin dizisinde yer almıştır.

Meltem Tarık’ın nişanlısı. Bakımlı ve şık giyinen bir kadın. Tehlikeli bir tip. Tarık’a cici görünmek için ise başta kimseye sıkıntı çıkarmıyor. Gözünde para çok değerli

Emrah Akduman (Tarık)

Emrah Akduman 1982 Ankara doğumludur. 36 yaşında olan Emrah Akduman Sadri Alışık Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Keje, Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi dizilerinde yer alan yakışıklı oyuncu pop şarkısı da çıkarmıştır.

Tarık babasının şirketinde çalışan çalışkan bir gençtir. Babasının yıllardır tırnağı ile kazıyarak kurduğu şirkette işleri devralmıştır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir ancak o Sıla’ya aşık olacaktır.  Son derece kuralcı ve iş kolik iken bir anda aşk için savaşan bir gence dönüşecek. 

Sude Doğar(Sıla)

Sude Doğar  Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Matematik bölümünde okumaktadır. İlk deneyimi Beni Bırakma dizisi olacaktır

Sıla Hukuk fakültesinde maddi imkansızlıklarla okuyan başarılı bir kızdır. Tarık ile tanışması ile hayatı değişir. Önceleri ona yardım eden Tarık sonra ona aşık olur.  Hayata sıcak ve iyimser bakışıyla Tarık’ı derinden etkileyen Sıla aşkını kalbine gömecek ama Tarık onu bırakmayacaktır. 

Berkay Veli(Emre)

Berkay Veli Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir.

Emre Sayar ailesinin uçarı oğludur. Çılgın ve eğlenceli aynı zamanda da zeki bir tiptir. Tıp doktorudur. Zeynep’e aşık olunca hayatı birden değişir.

Sıla Özlem Önemli(Zeynep)

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı – Tiyatro bölümü

Zeynep Emre’nin aşık olduğu kızdır. Emre’nin annesi Arzu ile Zeynep’in geçmişe dayanan bir bir sırları vardır. Bu yüzden Arzu Zeynep’i gelin olarak görmek istemez. Tıp öğrencisi olan Zeynep Emre’den önce hatalı bir karar alınca başına iş alır ve Emre ile olan aşkları da tehlikeye girer. 

Fatih Gühan(Bora)

Zeynep’in ‘nın çocukluk arkadaşı. Zeynep’e kör kütük aşık bir genç

Keikobelir(Esin)

Keikobelir 1977 Yılında Japonya da dünyaya gelmiştir ve 41 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü mezunudur. Tiyatrocu yönü ile tanınır. Son olarak Beni Affet’de Piraye karakterine hayat vermiştir.

Cansu’nun annesidir. Doktor Vedat’ın eşidir.

Çağla Çukurova(Cansu)

Esin’in üniversite öğrencisi kızı. Cansu’nun annesine göre tek şansı Emre ile evlenmek

Kaan Yalçın(Vedat)

Esin’in kocası. Paraya tapan bir kadın

Şükrü Masat(Beni Bırakma Mehmet)

Seher hanımın Cafesinde eleman olarak çalışırken köylüsü Sıla’ya aşık olan bir genç. 

Tuğçe Özbey(Aslı)

Başkent İletişim Bilimleri akademisinde eğitim almaktadır. Aslı Zeynep’in ev arkadaşıdır ve İstanbul’da üniversite eğitimi almaktadır.

Aslı Zeynep’in yakın arkadaşıdır.

Aysu Tunca(Pelin)

Cansu’nun kankası. İstanbul’da beraber yaşıyorlar.

Mithat Erdemli(Cengiz)

Zengin bir iş adamı. Mutlu bir hayatı var

Özlem Boyacı(Arzu)

Arzu Cengiz beyin eşidir. Tarık ve Emre’nin babasıdır.

Şebnem Gürsoy(Seher)

Emre’nin halası. Cengiz’in kız kardeşi

Gonca YAKUT(Hülya)

Zeynep’in annesi

Bergüzar

Bora’nın kapalı kapılar ardında tuttuğu yaşlı kadın. 

Ayça Dokumacı (Buse)

Meltem’in iş arkadaşı

Bekir

Celal ağanın oğlu. Sıla’ya deliler gibi aşık

Celal

Veysel

Kaan

Zeynep’in kuzeni

Yeliz

Esin’in para ile tuttuğu para için her şeyi yapabilecek aşağılık bir kadındır.

Kaan Berk Gültekin (Doktor Ahmet)

Doktor Emre’nin yakın arkadaşlarındandır.

Rızacan Durmuş

2000 yılında İstanbul’da doğan Rızacan Durmuş 18 yaşındadır. Rızacan Durmuş Ankara’da yaşamaktadır ve tam bir ikizler burcudur. Rızacan Durmuş Youtuber olarak hayatını sürdürmektedir.  Rızacan Durmuş Lise eğitimini tamamladıktan sonra özel oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ATV ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi ile yaşamamıştır. Rızacan Durmuş’un boyu 1.80 m Kilosu 60 kg’dır ve sevgilisi yoktur.

Buse

Şükrü Masat(Mehmet)

Sıla’ya aşık Sıla’nın köylüsü fakir bir genç

Elif Şeker Saka(Fatma)

Hizmetli

Sado

Bora’nın adamı.

Esmer

Esmer Zeynep’in hapis arkadaşıdır. Zeynep’i içeride korumuş kollamıştır.

Temi Karahan (Sedef)

1982 Ankara doğumludur. İstanbul Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar mezunudur.

Sedef başhekim Vedat ve Emre’nin asistanıdır.

Selcen Ezgi Dinçer (Sevda)

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları ve Oyunculuk mezunudur. Tiyatro oyuncusu olan Selcen Ezgi Dinçer’in ilk dizi deneyimi Beni Bırakma dizisi olmuştur.

Orhan

Tarık’ın babası.

Cenk

Cansu’nun beğendi oğlan

Beni Bırakma Dizisinden Ayrılan Oyuncular 

Doktor Mesut

Emre’nin hastahaneden doktor arkadaşı. Emre ve Mesut iyi arkadaştır. 

Beni Bırakma Oyuncu Listesi ve Karakterleri (17 Yorum)

  1. Bu dizideki İyi insanlar Ne kadar salak yeterin artık biz aptal değiliz… daha eğitici bir şeyler olsun..yöneticiler mi aptal oyuncular mı aptal biz değiliz

  2. Beni Bırakma’da Leyla’nın adını bilen var mı? Birde Leyla Beni Bırakma’ya geri dönecek mi?

  3. Diziye yeni giren dikiş atolyesindeki sıla ile uğraşan Gültenin gerçek ismi ney ya hangi dizide oynamisti daha once