Adını Sen Koy 254. Bölüm Tüyoları 4 Ocak

Adını Sen Koy’da Ömer sonunda Zehra’nın para için değil gerçekten kendisine aşık olduğu için yanında olduğunu kendi kulakları ile duydu. Zira Bahşende Zehra’ya para teklif etmiş ve Ömer’den boşanmasını istemişti. Zehra ise asla gözünün parada olmadığını bir kez daha ispatladı.

Ömer’in kafasında ki en büyük soru da Zehra’nın bir gün annesi gibi kendisini bırakıp gitmesiydi. Biraz olsun Zehra’nın sözleri Ömer’in içine su serpse de Ömer adeta şizofreni hastası bir adam gibi davranıyor. Kafasında Zehra’ya karşı bir türlü gücen sağlayamıyor ve Zehra’ya karşı olan duyguları bir anda değişiyor.

Ömer Zehra’ya bence bir kez daha oyun oynayacak ve Zehra’nın kendisinden boşanma aşamasında o parayı alıp almayacağını görmek isteyecek. Ömer’i kaybeden Zehra acaba son anda parayı da almayı kabul edecek mi? Acaba bu Ömer’in Zehra’yı bir test etme yöntemi mi?

Tabi ki bu ütopik bir senaryo olurdu; bence Bahşende Ömer’in adına karar verecek ve Zehra’dan imzayı alacak? Peki sizce Ömer Zehra’nın kendisinde  ayrılmasına izin verecek mi? Tabi ki Ömer Zehra’yı deliler gibi sevdiği için Zehra’dan ayrılmayı asla kabul etmeyecek.

Zehra bir kez daha ne kadar fedakar bir eş olduğunu ispat edecek. Zira Kervancıoğu ailesi ve Ömer’in geleceği için sevdiği adamdan ayrılmayı bile göze almış bir insandır Zehra. Zehra’nın aşkı defalarca testten geçti. Sıra Ömer’in aşkını teste tabi tutmakta değil mi?

Adını Sen Koy’da 51. hafta olanca hızı ile devam ederken işte sevdiğimiz bölümler geri geldi diyebiliriz. Ben Ömer’in Zehra’ya uzak durduğu bölümlerden çok Zehra’nın böyle acı çektiği Ömer’in de canı pahasına Zehra için savaştığı bölümleri daha çok seviyorum.

Zehra hapishanede tutsaktır Ömer ise dışarıda. Dünya olanca genişliğine rağmen Ömer için artık dardır Zehra hapishanede olduğu sürece. Pitan denen adam bu kadar kurguyu bu kadar iftirayı tek başına yapamaz. Zehra’nın başına gelenler kesinlikle Piton’un bireysel hırsı yüzünden başına gelmemiştir. Bu işin içinde Sacid vardır.

Ömer’in düşmanı Sacid Piton’un azmettiricisidir; ancak bunu ispatlamak oldukça zor olacaktır. Piton gerçekleri açıklasa Zehra kurtulacaktır; ancak Sacid ve adamları buna asla izin vermeyecektir.

Zehra’nın acilen bu işten kurtulması için Canan’ın kaçırılma olayının olanca açıklığı ile ortaya çıkması gerekmektedir. Zehra o parayı Canan’ı kurtarmak için Ömer’den istemiştir. Önce şirketin başına gelenler sonra da Zehra’nın başına gelenler tesadüf olmayacak kadar keskindir. Ömer de bunun farkındadır.

Bahşende ise gökte aradığını yerde bulmuştur. Ömer’in kafasına girmek için sürekli bu olayı gündemde tutan Bahşende’ye tepki ise evin içinde sadece Ömer’den değil Ayşe’den de gelir. Ayşe babaannesinin Zehra’ya yaklaşım tarzından annesinin neden evden kaçtığını az çok anlamaya başlamıştır.

blank

Salim ise kızının başına gelenlerden başta Ömer’i sorumlu tutsa da olayın kendi yeğeni Canan’ın başından çıktığını öğrenebilecek midir?

Adını Sen Koy 204. bölüm tüyoları geldikçe sayfamıza eklenecektir. Adını Sen Koy dizisi setinden son bilgileri ve fotoğrafları sayfamızda bulabilirsinizblank