Adını Sen Koy 29 Mayıs Tam Özeti 358. Bölüm Analizi

Adını Sen Koy 258. Bölümle ekranlara geldi. Herkes Bahşende Jülide’nin söylediklerinden sonra fenalaşıp öleceğini sandı başta fakat fenalaşan Bahşende ilacını almaya çalışırken yataktan düşmeye gelir sesleri duyan Jülide içeriye girer ve kaldırmaya çalışır. Hediye hemşireyi çağırır onlar gelene kadar zaten ilacını verip sakinleştirir Hediye.Adını Sen Koy 29 MayısAdını Sen Koy 358. Bölüm 2

Ömer ve Zehra ise Kaan bebekle uğraşmaya devam ederler Ömer ne kadar istemiyorum dese de sırf Kaan bebekle ve karısı için bebeklik ile ilgili kitap okur maksadı karısına yardım etmektir. Zehra’da Ömer’i kızdırmak için bakıcılık yapmasını ister. Kaan’ı bırakıp gider Ömer çocukla konuşur sanki karşısında çalışan işçi vardır Zehra kapı dinler sonra mamasını yemesi için getirir Ömer’le dalga geçer; fakat Ömer bir şey demez.

Kaan bebeğe mamasını yedirirler uyutmaya çalışsalardı fayda etmez karnı aç zannedip mama yapmaya koyulan Ömer bu konuda başarılı olur Jülide ise Bahşende’yi Ömer’e söylemekte kararlıdır. Salonda tek başına oturan Jülide’yi Ömer görür ne olduğunu sorar Jülide anlatacağım der ama Ömer mamayı götürüp geliyorum deyince anlatamaz.

Ömer gidince geri gelmez; çünkü bebek uyumaz mamasını yemez ayağında sallamaya çalışan Zehra yorgun düşer başını Ömer’in omzuna yaslayan Zehra mutludur; fakat bebek yine uyumayınca kucağına alıp uyutmaya çalışır; fakat uyuya kalır. Ömer kaldırıp düzgün şekilde uyumasını sağlar ve bebeğe rağmen karısına sarılarak uyuyan Ömer’in keyfi yerindedir.

Salim ise Şükran ve Canan’ın Aysel hanımla ilgili baskılarına dayanamayarak evden gider geride gelmez yanlış anlayan Aysel’i Canan teselli eder fakat pek işe yaramaz ev bulup gitmekte kararlıdır Aysel.

Gelelim Koray ve İpek’e. İpek şirkette oturup Koray’ın davranışlarını düşünürken Selin gelir ve İpek’le konuşurlar olan biteni anlatan İpek’e aklı Selin verir Koray seni kıskanıyor hatta seviyor bile olabilir der. Bakalım bu konuda İpek’in kararı ve Koray’a davranışı nasıl olacak?

Neyse asıl meseleye gelelim çiftimiz Kaan bebeğin sesiyle uyanır uykusuz sersemi olan ikili çok tatlıdır. Ömer uyur Zehra uyandırır sonrada anlaşmaya varırlar parka gidelim diye kalkıp parka giden aşıklar bir banka oturur oradan geçen bir kadın Kaan çocukları zannedip övgüler yağdırır ikisi de çok mutlu olurlar eve gelince Jülide karşılar ikisini de Zehra bebeğe mama vermek için ayrıldığında Ömer konuşmak ister tam her şeyi anlatacakken Hediye tekerlekli sandalyede Bahşende’yi getirince anlatamaz ve Bahşende’yi alıp bahçeye çıkarlar

Jülide Bahşende’ye yaptıklarını anlatırken Ömer her şeyi bilmeli saklayamam der tam o sırada Ömer belirir bakalım Ömer konuşulanları duydu mu? Yoksa hiç bir şey duymadı mı? Jülide Bahşende’ye rağmen her şeyi anlatacak kaynanasını ifşa edecek mi hepsi ve daha fazlası yarın aynı saatte bizi izlemeye devam edin

Kaan bebek
Bu işi nasıl edek
Uykusuz bıraktı
Tez elden anasına verek

Paşa bahçe kafesi
Yapılır Türk kahvesi
Selam olsun bizden
Bitmeyen Nazo çilesi

Sezonun sonuna
Ne koydu senaryoya
Yine kötülük geliyor
İnşallah hayrola

Nazo’dan her şey beklenir
Derde itinayla dert eklenir
Daha biri bitmeden
Diğeri arkadan geliverir