Adını Sen Koy 298. Bölüm Özeti 7 Mart Analizi

Adını Sen Koy 298. Bölümle 7 mart çarşamba akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Salonda herkes Jülide’nin adı geçince Ömer’in tepkisinden korkmuştu; fakat Ömer Asya’nın anneanne demesini duymamış hiç bir şey olmamış gibi gelip salonda oturmuştu. Neyse işte Zehra’yla beraber oturup kahve içince Bahşende Zehra’ya söylemek istediklerini söyleyememiş ve odasına çekilmişti. Tam bu sırada şeytanın ikinci ortağı Mehmet bey gelir Zehra’ya iltifatlar göz boyamalar filan.

Tabi Ömer kıskançlık tiplerinde neyse işte akşam olur Mehmet akıllısı konağa kamp kurar bide anılarını anlatınca nasıl sinir olur. Ömer bu sırada Zehra’nın Ömer’i övmesi onu çok mutlu eder Ayşe’nin de çifte kumrular diye adlandırması Mehmet beyin hoşuna gitmez ve hemen konaktan bir bahaneyle ayrılır.

Ayşe Zehra’ya annemi buldum artık bırakmam der. Zehra destekler fakat Bahşen’de Zehra’yı Jülide’den uzak durması konusunda uyarır fakat Zehra direnir ve artık kimse engel olamaz ne ben ne de siz diyerek odadan çıkar.

Hayret gecelik değişmiş büyük bir adım devamını bekleriz. Neyse Ömer odaya gelir iyi geceler demek için sonra gidecekken geri döner ve akşamki iltifatlar için teşekkür ederim der ve Zehra’yı alnından öper zaten farklı bir şey olmadığı için bu normal bir şey.  Zehra’nın da hoşuna gider; fakat Ömer’e kal diyemez ama ikisi de uyurken birbirlerini düşünürler mutlu olurlar.

Sabah ve Kerem ise aşklarında yeni sayfa açmanın heyecanı ile güzel vakit geçirirler; fakat kara kedi İdil en güzel zamanda gelince sular kurur. Acaba İdil ne söyleyecek söyleyecekleri Sabah ve Kerem arasında nelere sebep olacak. Kahvaltıya gelecek olan Mehmet bey Ömer’i iyice kızdırır.

Nihat’ta bunu Ömer’in yüzüne vurunca komik sahneler ortaya çıkar. Tam bu sırada Ayşe annesiyle görüştüğünü abisine söylemek için cesaretini toplayıp çalışma odasına gelir korkak bir tavırla söylemeye çalışır. Bakalım ayşe abisine annesiyle görüştüğünü söyleyebilecek mi? peki Ömer’in buna tepkisi ne olacak? İşte bunu hep birlikte göreceğiz.Adını Sen Koy 298. Bölüm özeti resimleri

Kara kedi mehmet
Halleri neye niyet
Yakında dayak yiyecek
O zaman kime niyet kime kısmet

Adı iki hece dudaklarında
Yüreği sandık oldu dağlarda
Bir feryat etse dağlar yıkılacak
Ömrü geçecek yollarda

Gudubet bahsende
Dört gözlü morsende
Kapıya koysam paspas olmaz
Devreler yandı sanki beyninde

Baksan konuşması paris hilton
Ama duruşu üçüncü dalton
Şu bahoyu yollayın
Gidemiyorsa alalım bir fayton

Zehra omerin sevindirdi
Muradına erdirdi
Az daha sabır ömer
Çünkü karın başına bela getirdi

Jülide geldi
Omere kendini gösterdi
Bunca yılın üstüne
Kendini mezarlığa atıverdi