Adını Sen Koy 301. Bölüm Detaylı Özeti 12 Mart Analizi

Adını Sen Koy 301. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 301. Bölüm bugün 301. bölümü ile Star Tv ekranlarındaydı. En son bıraktığımızda Zehra Ömer’e sarılıp seni seviyorum demişti. Bugün ise zaten romantik sahneler bekliyorduk; ancak beklediğimizden daha fazla romantik ve duygusal sahneler izledik.

Ömer Zehra’nın kendisine sarılmasıyla adeta yeni bir boyuta geçti ve gözleri yaş ile dolmuştu; fakat bir süre sonra Zehra’nın yanında olduğunu hissetti ve ağlamamak için kendini zor tutarken uyuyakaldı. Zehra ise uyuyan Ömer’in başında durdu ve onu bırakmayacağını, hep yanında olacağını söyledi ve bir kez daha Ömer’in ellerini tutup ona sarıldı.

Ayşe ise abisini merak ediyor ve abisini üzdüğü için kendisini suçluyordu. Ayşe’nin yine en  büyük destekçisi Nihat’tı. Yazık bu Nihat’a adam resmen dert babası oldu, Ayşe’nin dertlerini dinlemekten. Neyse Kerem ve Sabah’sa psikopat Burak ve adamları tarafından hırpalanmış ve dükkanları dağıtılmış vaziyette eve gelirler. Zaten iki kişi aşık oldu mu Adını Sen Koy senaristlerinden çok çekiyor yazık gariplere.

Canan İdil’i suçlasa da Sabah idil’in Burak’ı üstlerine gönderdiğine inanmaz. Kerem ise bu işin İdil’in işi olduğuna inanır. Sabah zaten saf her şeye dakikasına inanıyor. Neyse işte gece bir ara Ömer uyanır Zehra omzunda uyuyordur. Uyumadan önce söyledikleri aklına gelir. Başını Zehra’nın başına koyarak kokusunu içine çekerek tekrar uykuya dalar. Zehra ve Sabah uyandıklarında birbirlerine sarılmış şekildedirler  ve göz göze uyanırlar.Adını Sen Koy 301. Bölüm resimleri

O kadar masum o kadar içten bir sarılış ki sormayın gitsin. Ömer sonra kalkar gider. Zehra Ömer’le konuşmaya çalışsa da fayda etmez. Sonra Ömeri’n aklına Ayşe’nin garip hareketleri gelir ve Ayşe’nin planı olduğunu anlayınca soluğu kardeşinin odasında alır. Ömer Ayşe’ye bağırır çağırır. Zehra sese gelir ve Ömer’i sakinleştirmeye çalışır ama işe yaramaz. Ömer Zehra’ya da bağırır sonra çıkıp gider. Zehra önce Ayşe’yi teselli eder sonra Ömerin yanına gider.

Ömer toplantı odasını dağıtırken Zehra durdurur ve konuşurlar. Ömer çok kızgındır neyse ki sakinleşir. Zehra Hediye’ ile konuşurken Bahşende onları izler. Sonra Bahşende Hediye’yi sorguya çeker. İstediğini elde edemez tabi. Akşam herkes odasına çekilir. İdil’de Kerem’in evine gelir. Canan ve Kerem’den büyük tepki alır İdil. Ömer’se odada ruhu sıkılır Zehra’nın yanına gelir ve ona aniden sarılır. Zehra çok şaşkındır; fakat Ömer acı dolu sarılır. Bakalım ne olacak Ömer eski Ömer olacak mi? Kerem İdil’den kurtulabilecek mi? Bahşende ise konakta olanları öğrenebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.Adını Sen Koy 12 mart resimleri

Geceler geceler
Bu aşıklar neler çekerler
Bu nazonun yüzünden
Feleğin çemberinden geçerler

Umutlar yıkıldı
Güzelim aile dağıldı
Iyi mi oldu kötü mü bilmem ama
Ömer gibi izleyenlerde kırıldı

Geceye bir söz bırak
Geçmişi bırak ileriye bak
Cani yaniyorsa insanın
Dön son bir kez ardına bak

Gazulet karı
Yüzün oldu sap sarı
Birazda mor olsun
Dönecek bu maç ikinci yarı

Final turnuvası
Dikiz aynası
Bahoyu yollayın
Gargamel’in kaynanası