Adını Sen Koy 303 304 305. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 14 Mart 16 Mart Ayşe Gidiyor

Adını Sen Koy 303. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Ayşe ve Nihat otele taşınıyor. Otele bir kaç günlüğüne geçseler de ev bulup artık başka bir evde kalacaklar. Ayşe annesini ile ilgili bu gerçeği öğrenebilmek için bu kararı alırken Ömer’de Ayşe’nin nasıl olur da kendisini terk edip giden bir anne için abisini terk ettiğine anlam veremez; ancak Ayşe’nin planı başkadır. Abisi Ömer’in Jülide ile barışması imlkansızdır ama Ayşe gerçekleri öğrendikten sonra Ömer ile tekrar barışabilmeyi planlar.

Diğer taraftan Ayşe’nin konaktan gittiğini öğrenen Jülide de çıkar konağa gelir. Amacı iki kardeşin tekrar bir araya gelmesini sağlamaktır. Jülide konağa Ömer ile konuşmaya gelse de Ömer annesi ile konuşmayı asla kabul etmeyecektir.

En önemlisi de Zehra sonunda Ayşe’yi kendisinin Jülide anne ile görüşmeye ikna ettiğini itiraf eder. Peki Ömer’in tepkisi ne olacaktır?

Adını Sen Koy jülide öldü mü resimleri

Salim ve Aysel ilişkisi her geçen gün daha da gelişiyor. Aysel Hanım’ın dayısının kaybolması Aysel ve Salim’i biraz daha yaklaştıracak. Aysel hanımı yeğeni ile gören Cevriye ise ortalığın karışmasına sebep olmuştur. Bu yanlış anlaşılma Aysel Hanımın kulağına gidince işler yine karışmıştır; ancak Aysel bu yanlış anlaşılma için çok üzülecektir; ancak gerçekler kısa zaman içinde ortaya çıkacaktır. Adını Sen Koy 303 304 305. Bölüm resimleri

Bahşende ise Ömer ve Jülide’nin tekrar bir araya gelmesini isteyen Zehra tehdit etmeye devam eder. Eğer konağa Ömer Jülide’yi getirirse Bahşende’nşn konakta işi bitecektir. Bu nedenle ne olursa olsun Bahşende Ayşe ve Zehra’nın Jülide ile bağlantısını kesmeli Ömer’in yaralarını daha da derinleştirmelidir. Bahşende Ayşe’nin de konaktan gidecek olması ile iyice köşeye sıkışır. Ayşe artık annesinin kollarına gitmiştir ve kendisi ile ilgili gerçekler ortaya çıkacaktır.

Ayşe ise konaktan ayrılması gerektiğini düşünmektedir; zira abisinin ya annen ya ben seçimini yap demesine çok kırılmıştır. Ayşe’nin içinde ki en büyük ümit ise annesi Jülide’nin masum olabileceği gerçeğidir. Ayşe geçmişe gömülüp kalmayacak ve annesinin uzattığı eli tutarak gerçekleri öğrenmeye çalışacaktır.

Bir tarafta Jülide olayı hızla devam ederken diğer taraftan da Bahşende’nin başka bir planı ortaya çıkar. Bahşende Defne meselesini gün yüzüne çıkararak Ömer’in korkularını daha da arttırmak ister. Benim tahminlerine göre Adını Sen Koy dizisinde Defne karakterine İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız Merve Sevin dahil olacak.

İpek ise başına büyük bir bela almıştır. Özge’nin verdiği işi yapan İpek dosyada ihale teklifi ile ilgili yapılan kritik hatanın tek sorumlusu olarak gösterilecektir. Koray Özge’nin hatası olduğunu düşünürken bu hatayı İpek’in yapmış olmasına bir anlam veremez.

Diğer taraftan size setten bir tüyo da verelim. Ne yazık ki Jülide’de kendisine bu oyunu oynayanın gerçekte Bahşende olduğunu bilmiyor. Bu nedenle Bahşende’ye karşı sessiz. Peki Bahşende Jülide’ye nasıl bir oyun oynadı?Adını Sen Koy 14 mart

Adını Sen Koy 303. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy’da yine bir fragman akşamı daha geldi. Adını Sen Koy  61. bölümün son fragmanı yayınlandı. Adını Sen Koy’da 14 Mart 15 Mart ve 16 Mart fragmanında Zehra’nın nasıl Ömer’in yaralarını sarmak için uğraştığını izleyeceğiz.