Adını Sen Koy 304. Bölüm Detaylı Özeti 15 Mart Analizi

Sevilen dizi Adını Sen Koy bugün 304. Bölümü ile ekranlardaydı. Ömer Zehra’nın gözünün içine bakarak Ayşe’nin konaktan taşınacağı söylenmişti. Ömer şoktaydı, bir şey diyemeden odasına gitmiş ve odasını dağıtmıştı. Ömer içten içe kardeşini özlerken bir yandan da kızıyordu kardeşine.

Zehra teselli etmeye çalışsa da pek işe yaramaz. Neyse Aysel sorunu çözülmüş ve Aysel’in sevgilisi sanılan adamın kardeşi olduğu ortaya çıkmıştır. Kaybolan dayı ise İpek sayesinde bulunmuş murada erilmiştir.

Ayşe abisini özlese de gururundan konağa dönmez. Cevriye ise gitmek için hazırlanır; fakat Bahşende gitmesini istemez. Tek istediğinin aileyi bir arada tutmak olduğunu söyleyen Bahşende’yi kıramayan Cevriye kalır.

Adını Sen Koy 304. Bölüm resimleri

Zehra Ömer’e yemek götürür ama yemez. Sadece portakal suyunu içer. Zehra’nın da gitmesini istemez. Zehra elini tutar kafasını omzuna yaslar sabah olunca Zehra eşofman takımıyla gelir. Şirin şirin konuşarak Ömer’i sahile gitmeye ikna eder; sahile giderler el ele dolaşırlar sonra da simit yerler, martıları beslerler. Tabi gudubet bu güzel manzarayı bozmaya yeminli

Ayşe mesaj atar şirkete giderler; fakat Ömer Ayşe’yle konuşmak istemez. İkiliyi bir araya getiren Zehra yine aralarını düzeltemez. Neyse işte şirketten dönerler o sırada konağın kapısı çalınır gelen Jülide’dir. Jülide’nin konağa kadar gelmeye cesaret etmesi Bahşen’denin hoşuna gitmez kapıda şok içinde kalırlar acaba Ömer annesini görecek mi? Bahşende Jülide’yi gitmesi için ikna edebilecek mi? Ya da her şey ortaya çıkacak mı bunu hep birlikte göreceğiz.

Adını Sen Koy 15 mart resimleri 1

Sıra sıra dizeler
Diziyi hangi deliler izlerler
Git gide düzeliyor
Acaba bu gidişatı nerede bitirirler

Kapsama alanı dışında
Bizim baho doksan yaşında
Elinde bir baston
Volta kırıyor konakta

Tilki gibi kurnaz
Köroğlunda ayvaz
Hiç bitmez bu çile
Gece disarlar ayaz

Sahil kenarı
Besler martilari
Simit alıp attılar
Alemin çifte kumrulari

Deli deli küpeli
Dört bilinmeyenli denklemi
Hadi çözün bakalım
Bu garip problemi

Kostur koştur gidelim
Deveye binelim
Yarı yola gelince
Bahoyu kargoya verelim