Adını Sen Koy 304 Bölüm Özeti Adını Sen Koy 15 Mart Yalnız Kalan Ömer

Adını Sen Koy’da 15 mart perşembe günü 304. bölüm izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy için ortalıkta dolanan tüyoya göre Zehra’nın hamile olduğunu açıklamasına çok az kaldı ama hala ortalıkta hiç bir gelişme yok hatta önemli geriye gidişler var bile diyebilirim. Öncelikle Ömer Zehra’nın jülide ile konuştuktan sonra kendisinden ayrılmaktan vaz geçtiğini eğer Jülide gelmese Zehra’nın kendisinden ayrılacağını öğrenecek.

Ömer Jülide’nin ismini bile duymak istemezken sevdiği kadının yanında olması konusunda annesine borçlu kalmaktan nefret edecek. O kadın kim ki benim evliliğime boşanmama karışıyor derken Ayşe’nin de Nihat ve Asya’yı alıp otele yerleşmesi hatta yeni bir ev bakmaları konusu tekrar canları sıkacak.

Adını Sen Koy 304 Bölüm resimleri

Jülide kendisinin geri dönüşü ile bozulan aile huzurunu tekrar Kervancıoğlu evine vermeye çalışacak; bunun içinde artık ne olursa olsun Zehra ve Ayşe ile konuşmayacağı konusunda hatta hayatlarından tamamen çıkacağı konusunda Ömer’e söz vermeye gelmişken Ömer’in konağa kadar gelmiş annesi ile konuşmak istememesi tüm izleyici ile birlikte Ayşe ve ZEhra’yı da üzecek.

Ömer Zehra’nın Ayşe’nin aklını çeldiği ile ilgili gerçeği öğrendikten sonra Zehra’dan da uzaklaşacak. Eskisi kadar zorba bir Ömer görmesekte son zamanların Zehra diye ölen Ömer’ini de göremeyeceğiz. En kötüsü de Ömer kimsesiz kalacak. Ne Ayşe nede zehra yanında olacak. Ömer bunca dert başında yalnız kalacak.

Jülide’nin Ayşe ve Ömer’in huzurunu ve kardeşliğini düşünerek kızı ile görüşmek istememesi Ayşe’nin çok ilgisini çekecek. Bu kadar ince düşünceli bir kadın neden bizi bırakıp gitsin ki diye düşünen Ayşe yine annesi Jülide’nin çocukları için ailesinden vaz geçmiş olabileceğini fark edecek. Ayşe her ne olursa olsun bu işin peşini bırakmayacak ve Jülide’nin bile bilmediği gerçekleri ortaya çıkaracak. Jülide ise Bahşende’nin geçmişte kendisine kurduğu tuzaklardan habersizdir.Adını Sen Koy 15 mart resimleri

Salim ve Aysel aşkı ise adeta gümbür gümbür geliyor. Her ne kadar Cevriye hala bu aşka karşı olsa da Salim ve Aysel’i kader her durumda bir araya getirmeye devam edecek. Salim Aysel hanımın ne kadar hanım efendi olduğunu; Aysel de Salim’in ne kadar beyfendi bir insan olduğunu bir kez daha göreecek .