Adını Sen Koy 306. 310. Bölüm Tüyoları 19 Mart 23 Mart Özeti Kıskanç Zehra

Adını Sen Koy dizisinde Ayşe karakterinin ayrılacağı ve Amerika’ya yerleşeceği haberleri ile ilgili resmi bir açıklama yapmak istedik. Yaprak Durmaz 15 mart itibari ile setteydi; kendi gözümüzle gördük. Saçma sapan iddialara inanmayın. Bu fotoğrafı da setten sizler için getirdik. 

Ayşe ve Nihat kesinlikle Amerika’ya gitmek için uçağa binemeyecek. Ömer’in pasaportları veremeyeceğini düşünen Ayşe Ömer’in zor da olsa pasaportları vermesi ile zor duruma düşecek ve gitmekten vaz geçtim de diyemeyecek. Ayşe’nin tek istediği abisinin annesi ile görüşmesine engel olmamasıdır. Jülide’nin abisi Ömer nedeniyle kendisi ile görüşmediğini bilen Ayşe böylece blöf yaparak abisinden izin almaya çalışacak ancak Ömer bölüfü yemeyecek. Ayşe’nin gitmesine ise annesi Jülide engel olacak. Adını Sen Koy set fotoğrafları

Adını Sen Koy 306. 307. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da bu hafta Ayşe’nin ani bir karar ile yurt dışına yerleşmek istemesi Ömer Kervancıoğlu’nu adeta bir çıkmazın içine sokacak. Zehra’nın üzerine de gidemeyen Ömer annesi Jülide’nin hayatlarına tekrar girmesi ile her şeyin tekrar eskiye döndüğünü düşünecek. Jülide giderken Ömer’i parçalayarak gitmişti; geri döndüğünde de parçalayarak döndü.

Ayşe ise annesinin kendisi ile konuşmama kararı sonrasında aldığı yurt dışına yerleşme kararını zor da olsa Nihat’a da kabul ettirecek. Nihat bu zor günlerde karısının yanında olmak için yurt dışına yerleşme fikrini hiç mantıklı bulmasa da kabul edecek. Ayşe burada kendisini çok yalnız hissedecek. Annesi de abisi de onunla konuşmak istemiyor.

Zehra ise Ömer’den bir kez daha Ayşe’yi kalması konusunda ikna etmesini isteyecek; ancak Ömer de kendisini yalnızlığa  itecek. Ömer’in kendi içine kapanması Zehra’yı da çok üzecek. Zehra her şeyin başa döndüğünü Ömer’in yine kendisini affetmeyeceğini düşünecek ama Ömer öfkesinin kırgınlığının Zehra’ya değil kendine ve annesine olduğunu söyleyecek.

Bahşende tüm bu yaşananların tek sorumlusu olarak Zehra’yı gösterecek. Zehra sonunda Ömer’i Ayşe’ye kalmasını söylemek konusunda ikna edecek; Ömer konağa dön diyecek Ayşe’ye ama kırgın olan Ayşe yurt dışına gitme konusunda kararlı olduğunu belirtecek. Peki Ayşe’yi kararından kim dönderecek?Adını Sen Koy 306. 307. Bölüm

Adını Sen Koy 306. 310. Bölüm Tüyoları

Adını Sen Koy 62. haftası ise Star Tv ekranlarını şenlendirmeye geliyor. Adını Sen Koy’da tam Ömer ve Zehra arasında her şey normale döndü deli aşıklar bir birilerine destek olmaya başladı bebek geliyor derken gene ne yazık ki işler sarpa saracak.

İlk tüyomuz Adını Sen Koy’a dahil olan yeni bir kötü karkaterden. Ne yazık ki daha önceden İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Merve Sevin muhtemelen Ömer’e aşık bir kız olarak dizimizi gelecek. Daha Jülide ve Bahşende meselelerinin çözülmeden Merve Sevin’in gelmesi sevindirici demek ki bu konular çok fazla uzamayacak. Bunu Cevriye’nin Jülide ile ilgili gerçekleri Hediye’den öğrenmesinden anlayabiliriz.

Jülide’nin ne kadar ilgili bir anne olduğunu Cevriye’de öğrenecek. Cevriye sır dese de bunu tutabilir mi? Tabi ki tutamayacak. Ayşe’nin annesinin suçsuz olduğunu ispat etmesinde bence Cevriye’de Ayşe’ye destek verecek. Ayşe’ye bu konuda Zehra ne yazık ki destek veremeyecek; zira o Ömer’in yaralarını sarmakla meşgul

Öncelikle Zehra’nın Ömer’e Ayşe ile Jülide’yi ben görüştürdüm demesi Ömer’in çok fazla zoruna gidecek. Nasıl olur da benim karım benim düşmanımla benden izinsiz görüşür diyen Ömer’in içinde ki öküz yine ortaya çıkacak ama bu sefer daha kısa sürecek; zira artık Ömer Zehra’yı kaybetmekten çok korkuyor. Daha kötüsü ise Ömer’in Zehra’nın Jülide ile konuştuktan sonra boşanmaktan vaz geçtiğini öğrenmesi olacak ama ona biraz daha var. Önce Zehra Ömer’in yaralarını saracak her şeye rağmen. Ömer yaralarını saran son insan Zehra’yı da kaybetmeyi göze alamayacak. Ama Zehra Ömer annesi ile görüştü diye kendisinden çok değer verdiği Ayşe’yi siliyorsa beni çoktan siler diyecek ve bence Ömer’in üzerine bu konuda çok gitmeyecek; ama Ayşe ile Ömer’i de bir araya getirmek için elinden geleni yapacak.

Adını Sen Koy 306. 310. Bölüm resimleri

Bahşende Jülide’nin eve kadar gelebilmesinden sonra sonun yaklaştığını yavaş yavaş fark edecek ama Bahşende’nin en çok sevindiği şey zamanında Jülide’yi konaktan gönderirken temiz iş yapmış olması; zira Jülide bile bunca başına gelenin tek sorumlusunun Bahşende olduğunu bilmiyor.

Gelelim Aysel ve Salim olayına. Ben Aysel ve Salim arasında bir aşk ilişkisinin olacağını biliyorum; zira Aysel tüm hayatıyla setimize girdi. mahalle çekimlerinde yeğenlerinden babasına kadar herkes oyuncu kadrosuna dahil oldu. İpek’ten Mıustafa’ya herkes Aysel’le ilgili sahnelerle bağlantılı konular. Eğer Aysel gidecek olsaydı yanında bu kadar karakterle gelmezdi. Özellikle İpek karakterine hayat veren NurBerfin Çiroğlu zaten setin yerlisi oldu. İpek Aysel’in yeğeni. İpek ve Koray arasında da yakında bir aşk var. Adını Sen Koy 19 23 mart resimleri

İpek ama biraz Özge yüzünden zor güler geçirecek. Özge tüm yaptığı pis işleri İpek’in üzerine atacak; ama iyilik perisi Koray yaptıklarını Özge’nin yanına bırakmayacak. Özge de hemen gitmeyecek. Koray ve İpek’in arasında Özge bir kara kedi gibi girecek.

Adını Sen Koy 306 307. bölüm fragmanı