Adını Sen Koy 306. Bölüm Detaylı Özeti 19 Mart Analizi

Adını Sen Koy 306. Bölümle ekranlara geldi.  Adını Sen Koy’da en son Zehra Ömer’e annesiyle ilgili gerçeği söylemiş ve Ayşe’nin bir suçu olmadığını savunmuştu. Zehra mahkeme gününden bu yana olan biteni anlatarak Ömer’e içini dökmüş Ömer’de dinlemişti; fakat Ömer hiç bir şey demeyince Zehra odadan ayrılır.  Zehra tekrar Ayşe ile geldiğinde Ömer2i bulamaz.

Neyse ayrılık vakti gelmiştir. Ayşe’ler konaktan gider; fakat Zehra Ömer’e ulaşamaz. Zehra telefonla Ömer’i arasa da Ömr telefonu açmaz.

Koray’sa kaybedilen ihale için İpek’i sorguya çeker. İpek hiç bir açıklama yapamaz sadece ağlar. Koray’sa fazla üstelemez ama bu işin peşini bırakma niyetinde değildir. Koray yaşananları Nihat’a anlatır ama İpek’i de ele vermez. Koray İpek ile ilgili araştırma yaparken İpek’in de kendi mahallerinden olduğunu öğrenir ve şaşırır.Adını Sen Koy 17 mart resimleri

Ömer sahile gelir kendi kendine dolaşırken Nihat mesaj atar ve ihaleyi kaybettik gel der. Ömer bunalmış bir şekilde şirkete gider.

Sabah ve Kerem’se sonradan gelip mutluluğu tadan çift olarak bizim favori çiftimiz Ömer ve Zehra’yı sollardı Sabah ve Kerem’i sevmediğimden değil keşke Sabah eski erkek tarzı kalaydı iyiydi. Sabah’ın o hali daha bir asildi şimdi Zehra gibi miy miy. Arkadaş Sabah ve Zehra aynı sofradan yemek yemişler sonuçta.

Neyse Salim konuşulanları duymamış bir tepkide vermemiştir Şükran ve Hamiyet’te Aysel’den özür dileyip tatlıya bağlarlar.

Zehra evde üzgün Ömer’i bekliyordur ama Ömer ortada yoktur; acaba nerede? Ömer bu nerede olacak şirkette. Ayşe abisinin yanına gelip duygusal bir konuşma yapınca Ömer’in gözleri dolar; fakat konuşamaz.

Hani Sabah Kerem’e cevap verecekti de orada kalmıştık.  Sabah orada Kerem’e dakikasında seni seviyorum demiş. Bizim Zehra tam tamına 200 bölüm beklemişti seni seviyorum demek için ama Sabah ve Keren  50 bölümde koşar adım gidiyorlar. Sabah ve Kerem hüsrana uğramasa bari. Gerçi Nazmiye bu ne yapacağı belli olmaz.

Gelelim Ömer’e, akşam eve gelir kendi odasında girer. Geçmişi hatırlar sonrada Zehra’nın yanına gider. Zehra uyuyordur önce onu izler sonra uyanınca Zehra Ömer’den özür diler. Kendisini affetmesini ister. Ömer’se affetmem der. Zehra şaşırır sonra Ömer bu hikayedeki en masum kişi sensin affedilecek bir şey yapmadın der ve orada kalır.

Bakalım Zehra bu durumda ne yapacak? nasıl bir tepki verecek? Koray olayları çözebilecek mi? Ayşe konağa geri dönecek mi izleyip göreceğiz.Adını Sen Koy 306. Bölüm resimleri d

Yollarına kar mı yağdı
Gökten bo yıldız mı kaydı
Seni sana bıraktım
Kalbin yanlız mı kaldı

Ömer yine acılarda
Canı yanmalarda
Yarası sarilsa keşke
Hali yamanlarda

Korkusu kaybetmek
Sevdiğine değer vermek
Bunuda çok görmeyin
Amacınız hepimize dert eklemek

Döküldü yaşlar
Suzuldu kalem kaşlar
Bu nasıl bir acıdır
Alıp götürsün kuşlar

Zehra sarıl omere
Kollarını sar beline
Bırakma onu yarına
Artık getir kendine

Musmula cadı
Başladı ikinci yarı
Sen yedek kulübesine geç
Yoksa takım yiyecek sayı