Adını Sen Koy 308. Bölüm Detaylı Özeti 21 Mart Analizi

Adını Sen Koy 308. Bölümle ekranlardaydı. Ayşe ve Ömer karşı karşıya kalmıştı. Ömer pasaportları vermedi ve Ayeşe’nin gitmesine izin vermedi aksine Jülide ile görüşmesine müsade etti. Herkes çok mutluydu. Abi kardeş sarıldı Ayşe Zehra’ya sarılıp teşekkür etti. Her şey yolundaydı yani anlayacağınız.

Gelelim Kerem’e. Kerem Aysel’i tehdit eden adama kafa atmıştı adam kalkıp tehditler savurdu. Yani hedef birken iki oldu. Neyse onlardan hemen sonra Koray gelip Aysel’le de tanıştı ve İpekle konuşup özür diledi. Koray İpek’ten şirkete dönmesini istedi fakat İpek gururu incindiği için kabul etmedi.

İpek Aysel teyzesiyle bu konuyu konuştu ve durum değişti. Ertesi gün şirkete İpek döndü. Bakalım İpek Koray’a köstebeği bulmada yardım edecek mi? Neyse her şey iyi güzel eve eskiden de tanıdığımız misafirimiz Hatice hala yani Zehra’nın halası geldi. Sohbet muhabbet yemekler yendi. Konakta da kalınca Ömer’e gün doğdu çünkü Ömer odasına en önemlisi de karısına kavuştu. Zehra çok heyecanlıydı Ömer yanında olacak diye çokta utangaç tam o sırada Ömer gelince kocasına övgüler yağdıran Zehra iyice utandı.

Adını Sen Koy 21 mart

Ömer’e seni çok seviyorum iyi bir abi, insan ve eşsin dedi ve tekrar sarıldı. Ömer’se beni gerçekten affettin mi deyince oda evet dedi. Tam Ömer Zehra’yı öpecekken içeriye Hediye geldi. Her zamanki gibi farklı bir şey yok. Hediye Zehra’yı halasının yanına çağırdı. Ömer Zehra’yı göndermek istemese de izin verir. Zehra’yı beklerken Ömer de çok heyecanlıdır ama Zehra gelmez. Halasının yanında uyuya kalır. Ömer biraz üzülür ama bir şey demez.

Zehra da kahvaltı için Ömer’i ikna etmeye çalışır bir kez öper. Ömer fazlasını isteyince utanır. Onlar or da dursun gelelim önce Koray’a sonra Sabah’a. Koray E postanın Özge’nin bilgisayarından gönderildiğini öğrenir ve çok şaşırır bakalım Koray bunu Özge’nin yaptığını ispatlayabilecek mi ?

Adını Sen Koy 308. Bölüm resimleri 2

Peki ya Sabah. Saba Aysel hanımın yanında nöbet beklerken yine haraç isteyen adam gelir bu seferde yalnız değil üç kişilerdir. Bakalım Aabah ve Aysel bunlarla baş edebilecek mi? Neyse Bahşende Ayşe’yle konuşur. Annesiyle görüşeceğini ve abisinin de izni verdiğini söyleyince soluğu Ömer’in yanında alır. Ömer’den beklediği cevabı alamayan Bahşende Zehra’yı sıkıştırmayı düşünür. Salonda Zehra’ya kaba şekilde davranarak uyarır. Zehra boyun eğmese de ses çıkartmaz. Bu arada Bahşende’nin tehdit tarzındaki konuşmaları Hatice halada duymuştur. Şimdi ne olacak kim kime ne söyleyecek tüm bunlardan Ömer’in haberi olacak mı? Yoksa Hatice hala kendisi mi Bahşende’ye kafa tutacak bunu hep birlikte göreceğiz

Adını Sen Koy 308. Bölüm resimleri 1 Deli dolu günler
Fanlar mutlu yarınlar bekler
Nedir bu çektiğimiz
Nazo derdimize dert ekler

Firari kaçaklar
Birbirini kovalarlar
Bunun sonu gelmez
Habire kötülük yazarlar

Benden demesi
Sizden izlemesi
Bu nazonun yüzünden
Bedava delirmesi

Kıyasıya mücadele
Bakalım kim yenecek hele
Bu kadar madaradan sonra
Gülecek yüzümüz belkide

Gudubet yine başladı
Zehrami nasılda hasladi
Başlarım senin bastonuna
Senin suyun ikiye katladı