Adını Sen Koy 309. Bölüm Detaylı Özeti 22 Mart Analizi

Bugün Adını Sen Koy 309. Bölümle ekranlardaydı. En son Bahşende Zehra’yı azarlarken Hatice hala onları duymuştu fakat yeni bölümde duymamazlıktan gelip bir şey söylemedi. Bahşende ise odasına gider.

Neyse gelelim Sabah ve Kerem’e onlar Aysel hanımın dükkanında yedek işçi niyetine çalışırlar adamdan korumak için. Akşam dükkan sahibi gelip sorunun çözüldüğünü söyler.

Bahşende ve Hatice hala önce mutfakta karşılaşırlar daha sonrada salonda. Bunun üzerine Hatice hala fenalaşır. Ha ondan önce Ömer ve Zehra odada romantizmin dibine vururlar. Ömer Zehra’ya sarılır öper, çok güzel olduğunu onu çok sevdiğini söyler. Sonra ara koridorda aksam onu bekletmemesini ister liseli aşıklar gibi konuşurken salona gelirler tam o sırada Hatice halanın fenalaştığını görürler onu koltuğa oturtup doktor çağırmak isterler. Fakat hala istemez aksine kandil için bir şeyler yapmak istediğini söyler. Ömer’de yardımcı olur. Zehra’da akşam için Yasin okur Ömer’de kapıdan dinlerler.

Gece olur halanın üzüntüden hastalandığını öğrenince kimin yaptığını merak ederler? Zehra Bahşende’yi söylemez ama tam uyuyacak zaman Ömer Zehra’yi bekler ama Zehra geç gelir. Sonra Zehra da halamın yanında kalacağım deyince Ömer istemez. Yanımda kal der yatağa yatar. Zehra’dan uyuyana kadar beklemesini ister. Zehra bekler uyusun diye saçını okşar ve öper. Ömer uyuyunca halasının yanına gider konuşurlar ve geç uyurlarAdını Sen Koy 308. Bölüm resimleri 2 1

Sabahta Ömer gelir Zehra’yı öperek uyandırır. Zehra utanır ama kocasını yolcu etmek için kalkar kapıda konuşurlar romantizim yine devam. Ömer akşamı iple çekiyorum beni bekle der. Zehra utanır.

Onlar orada iki dakika dursun biz Özge’ye gidelim. Koray Özge’ye ipeği anlatır. Özge de suçlu olduğu halde İpek’e bağırıp çağırır. Bunu hakaretleri Selin’de duyar. Selin İpek’i teselli eder. Sabah olunca da Koray gelip Özge’ye sen bunu nasıl yaparsın der. Bakalım Koray Özge’ye ne diyecek?  Bu durumdan Nihat’a bahsedecek mi? Bunu izleyip göreceğiz.

Odasında hediyeyi bekleyen Bahşende Hatice halanın gelmesiyle şaşkına döner. Bakalım ikili arasında nasıl bir tartışma olacak ve Ömer’in bundan haberi olacak mi? bunu göreceğiz. Neyse biz Ömer ve Zehra’ya geri dönelim. Arabaya kadar kocasını getiren Zehra kocasından iltifat duydukça utanır. Seni seviyorumlar havada uçuşur.

Zehra’yı öper gitmek için arabaya eğildiğinde telefonu çalar ve arayan Defne’dir.  Acaba Defne Ömer’i niçin aradı Defne’nin aradığını öğrenen Zehra neden şaşırdı. Zehra bu duruma nasıl bir tepki verecek? Bunu hep birlikte izleyipgöreceğiz.

Adını Sen Koy 308. Bölüm resimleri 1 1

Deli deli küpeler
Iki aşık candan severler
Onları ayırmaya çalışanları
Bu fanlar devirirler

Bi defnemiz eksikti
Hazırkılar bitikti
Yoldan geceni alıp getiriyorlar
Sanki gelenler gidikti

Hala niyetini anladı
Onu bunu anlamadı
Söz konusu zehra olunca
Bu durumda baho faka basıktı

Ömer zehrayi seviyor
Bunu herkes biliyor
Bırak nazo çocukları
Herkes torun bekliyor

Araya gene balayı soktun
Yine çiftleri ayrı koydun
Daha ne kadar sürecek
Herkesi tefe koydun

Senin o tipine
Yazı yazan eline
Iyi güzel yazıyorsun ama
Yapılır mı bu bize