Adını Sen Koy 311. Bölüm Detaylı Özeti 26 Mart Analizi

Adını Sen Koy dizisi bu gün 306. bölümü ile ekranlardaydı.  Son olarak Jülide kaçırılmış Zehra da bunu Ömer’e söylemişti; fakat Ömer bunun bir oyun olduğunu ve inanmaması gerektiğini söylese de Zehra dinlemez, aksine dahada endişelenir.

Ömer karısına yemek getirir ve yemesini ister. Ömer karısından sakin olmasını istese de Zehra inatla sakinleşemez. Ömer Zehra’ta meyve suyunu içirmek ister ama Zehra üzerine döker. Sonra Zehra’ya sarılır ve sakin olmasını ister. Tam o sırada telefon gelir. Ömer hastaneye emektar çaycı Osman amcanın yanına gider.

Jülide ise çocuklarına zarar vermekle tehdit eden Ercan beye kafa tutar ve elinden bir şey gelmese de onunla mücadele eder. Sabah’la Kerem’se yeni bir yola girmek için adım atmıştır. İkisi bir olup Sabah’ın gerçek ailesini bulacaklardır Sabah bu sefer bu fikri olumlu karşılamıştır. Aysel hanım ise zor durumdadır. Dükkanı boşaltması gerekir. Kerem’lerden yardım ister onlarda dükkan bulamayınca Kerem Sabah üzülmesin diye kendi dükkanını Aysel hanıma verir.Bakalım Aysel hanım kabul edecek mi? Olaylara şahit olan Salim ne yapacak peki?Adını Sen Koy 311. Bölüm resimleri 1

Hatice hanıma Aysel hanımdan bahseden Hamiyet Salim’i ikna etme konusunda bir sonuca varabilecek mi?

Nihat Kıbrısa gider. Ayşe Nihat’ın gitmesini istemese de Nihat’ı yolcu eder. Nihat şirket sorumluluğunu Koray’a bırakıp gider. Koraysa ipekten bir kez daha özür diler ve aralarını düzeltir. Ömer sabah hastaneden gelir Zehra ise Jülide hanımla konuşmuştur ve başının dertte olduğundan emin olmuştur. Zehra Ömer’den polise gitmesi gerektiğini söyler; fakat Ömer gitmeyince kendisi tek gitmeye kalkar. Zehra çıkarken Ömer’in arkadaşı Bahşende’nin yandaşı Defne gelir. Zehra Defne ile konuşmadan gider. Arkasından Ömer gelir oda aynı Zehra gibi merhaba deyip çıkar.

Ömer Zehra’ya ulaştığında yolun karşısında Ercan beyin adamları Zehra’yı kaçırırlar. Ömer de bunu görür peşlerinden koşar; ama yetişemez. Bakalım Ömer Zehra’yı kurtarabilecek mi? Ercan’ın  adamları Zehra’yı Jülide’nin olduğu yere mi götürecek? Yoksa Ömer annesine inanmamaya devam mi edecek? Bunları hep birlikte yarın göreceğiz.Adını Sen Koy 26 mart resimleri

Geldi omerin arkadaşı
Bahonun pis yandaşı
Bu kötülük yolunda
Ikisi bir elebaşı

Tarihe kazilacak
Kitaplara adı yazılacak
Alan olursa
Ikinci elden satılacak

Bi defne kalmıştı gelmedik
Sonunda onuda getirdik
Daha başka var mi gelecek
Zaten aklımızı yitirdik

Uykular firari
Geceler azami
Bizi soran olursa
Bu konuda daha acemi

Selam söyleyin
Bizi iyi bilin
Yakında sonunuz olacak
Sonucunu siz belirleyin