Adını Sen Koy 313. Bölüm Detaylı Özeti Fragmanı 29 Martta Neler Oldu?

Bugün Adını Sen Koy dizisi 313. bölümü ile ekranlardaydı. Son olarak Ömer Zehra’yı kurtarırken silahlı adamla karşı karşıya kalmıştı ve  bugünse tam adam Ömer’i vuracakken Zehra kapıyı demirle kırmayı başarmış ve kocasını kurtarmıştı. İkisi de çok korkmuş şekilde birbirine sarılır ve bulundukları yerden uzaklaşırlar. Zehra Ömer’e annesini söylemek istese de yapamaz; ama Ömer durumu anlayınca Zehra’nın telefonundan Murat Komiseri arar ve durumu anlatır.

Hatta bir ara durduklarında Ömer Zehra’ya senin varlığında özlerken yokluğunda sana nasıl dayanırım der. Zehra duygulanıp ağlar eve gelirler. Zehra’nın kolu ağrıdığı için krem sürmek için eline kremi alan Ömer önce Zehra’nın kolunu öper ve ön tedavi uyguladığını söyler, sonrada krem sürüp sarar. Zehra’ya güzel sözler söyler tabi bizim kız utanır başını eğer tam o sırada Hediye yemeğe çağırır.

Kerem ve Sabah’sa Aysel hanım için uğraşırlar; fakat zorlanırlar. Sabah ekmek teknesinin böyle hayırlı bir iş için kullanacağından mutludur ama öte yandan çok üzgündür. Bunun üzerine Kerem Canan’la konuşur emlak dükkanı yerine Aysel hanımın dükkanını satın alayım diye kendi hissesinden satıp Sabah’ı ve Aysel hanımı mutlu etmek için böyle bir fedakarlık yapar.

Neyse yemekten sonra Zehra Ömer’in yanına gelir annesiyle ilgili konuşur. Ömer konuyu kapatınca verandaya çıkıp hava almak ister daha sonrada Ömer gider. Zehra küçüklükte hasret kaldığı çocukluk anılarını anlatır. Özlemini duyduğu anne sevgisini anlatır. Ömer ona babasının müzik kutusunu dinletir. Zehra sarılıp ağlar Ömer’e sonra uyurlar odaya geçip. Sabah uyuyanınca Zehra Ömer’i sever o sırada Ömer uyanır. Elini çekmek ister Ömer izin vermez sonra tatlı tatlı atışırlar. Ömer müzik kutusunu tekrar açar ve yeniden uykuya dalarlar. Kalktıklarında Ayşe Zehra’ya annesini merak ettiğini ulaşamadığını söyler

Zehrada telaşlandırmamak için bir şey demez sakinleştirir. Ömer’in yanına gidip konuşmak ister tam o sırada Hediye gelip Jülide’nin şoförünün dışarıda beklediğini söyler. ikisi de dışarı çıkar fakat Ömer Zehra’ya kapıda beklemesini söyler. Adamla konuşmaya gider adam kendisine Jülide’nin hayatının tehlikede olduğunu söyler. Ömer’se şaşkın bir şekilde bakakalır. Bakalım Ömer ne tepki verecek Jülide’yi kurtarmalarına yardım edecek mi? Polise herhangi bir bilgi verecek mi yoksa yine susup oturacak mi? Peki Kerem’in sürprizine Sabah ve Aysel hanımın tepkisi ne olacak bunu hep birlikte göreceğiz.

Adını Sen Koy 313. Bölüm analizi resimleri

itsin bu çile
Aradaki çekince
Bu kadarda olmaz
Olmuş yasemince

Zehramin gözyaşları
Bitmeyen aglasmalari
Bu nazo yürek yakıyor
Kalmamış eski bakismalari

Uyku modunda
Karısı yanında
Daha ne ister bir adam
Sevdiği kadın kollarında

Üzülmesini istemez
Tirnagina taş degdirmez
Bu kadar yürekli bir adamı
Söyleyin kim sevmez

Kiyamaz karısına
Sarar kollarına
O ağladı mı
Bırakmaz yanlarına

Karısını kendine benzetti
Adamı ters düz etti
Ikisi bir olunca
Kötüler ülkesini fethetti

Güzel gidiyor
Ama birşeyler eksik duruyor
Sanki eksik bişey var
Bunu nazoda iyi biliyor