Adını Sen Koy 319. Bölüm Özeti 5 Nisan Perşembe

Adını Sen Koy’da Ömer sonunda Özge’nin Ercan tarafından şirkete yerleştirildiğini tespit etti. Ömer her ne kadar suçsuz olsa da Zehra Ömer’e cezasını ağır ödetti. Zehra hazırlandı süslendi Ömer’in gelmesini bekledi. Ömer ise acil işim var erken gelitim diyerek gitti ama Özge’den gerçekleri öğrenmek uzun sürdü Ömer geç kaldı. Ömer geç kalınca Zehra’da Ömer’i yatak odasına almadı. Bence de Ömer gördüğü muameleyi sonuna kadar hak etti. Ömer ise kafasında Ercan meselesi varken Zehra’yı mutlu edemeyeceğini kendileri için özel olan bir akşamın Ercan yüzünden mahvolmaması için ZEhra’yı ekti.

Ömer bir taraftan Ercan ve Jülide ile uğraşırken aslında her tarafını düşmanların sardığını fark etmedi. Aslında her kes biliyordu; Bahşende’nin ne olduğunu ama Ömer bilemiyordu. Ercan’ı ev Bahşende’yi yakın takibe aldıran Ömer Bahşende’nin Ercan denen adamla buluştuğunu hatta görüştüğünü öğrenci. Peki bu yaşlı bunak Bahşende Ercan illa nasıl bir oyun çevirmişti. Ömer Bahşende’nin bu ihanetini de affedecektir. Zira Ömer gerçekleri çözmek için Bahşende’nin bildiklerine ihtiyacı olacağını düşünmektedir.

Adını Sen Koy 5 mart

Zehra ise Jülide ile bir kez daha buluştu. Jülide’nin en büyük korkusu Ercan denen tehlikeli adamın Zehra ve Ömer’e zarar vereceği oldu. Zehra Jülide’nin Ercan’dan çok korktuğunu fark etti. Gerçekte de tehlikeli bir adamdı Ercan. Zehra Jülide’nin Ercan’ın baskısına dayanamayıp çocuklarına zarar gelmesin diye gitmeyi kabul ettiğini fark etti.

Ayşe ise tam evlilik yıl dönümlerinde Nihat’ın ihaneti ile karşı karşıya kalacak. Evlilil yıldönümleri için Nihat’tan sürpriz bekleyen Ayşe otele gittiğinde karşısında Ömer’i ve sevgilisini görecek. Benim dikkatimi çeken Nihat’ın hem Ayşe’nin yanında hemde o sevgilisinin yanında moralinin çok bozuk olmasıydı.

Bu jülide meselesi Ayşe ve Nihat’ın arasını çok soğuttu. Ayşe annem derken kocasından oldu. Ayşe’nin ilgisizliği sonucu boşluğa düşen Nihat’ta bu kadının pençesine yakalandı. Nihat isteyerek aldatsa bu kadar üzgün olmaz. Neler olacak acaba hep birlikte göreceğiz. Belki de Nihat karakterine hayat veren Aykut İğdeli kendisini zorla diziden çıkarak  senarist ve yapımcıya kızdığı için gülmüyor.

Adını Sen Koy 319. Bölüm

Çetin meselesini Sabah ve Kerem’den saklayan Canan hem Sabah ve Kerem’in hemde Salim’in başına büyük bela alacak. Çetin yine Canan’ı kandırabilmek için elinden geleni yapacak. Bu Çetin sonunda da istediğini alacak.

Ayşe’nin üzüntüsü ile tabi ki Nihat’ın kardeşini aldattığını öğrenen Ömer Nihat’a çok kızacak ve Ayşe için çok üzülecek. Peki Ayşe Nihat’tan hemen ayrılacak mıdır?