Adını Sen Koy 341. Bölüm Detaylı Özeti 7 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy’u 341. bölümü ile 5 mayıs pazartesi günü izledik. Adını Sen Koy 341. Bölüm de Zehra elindeki tutanağı görünce aklına Canan’ın söyledikleri gelir ve şüpheye düşer? Zehra olabilir mi acaba diye daha sonra çalışma odasına girer ve Canan’ı arar. Zehra durumu ona da anlatır; fakat Zehra yine iyi niyetli düşünerek olmaz filan der.

Canan ne kadar uyarsa da boştur tam o sırada Defne konağa gelir ve Zehra’nın tutanak hakkında konuştuklarını duyar. Defne önce korkar; fakat Zehra’nın hala olaya iyi niyetle yaklaştığını görünce hala bir şansı olduğunu düşünerek Zehra’ya yaklaşma çabalarında yeni fikirlere başvurur.

Bu sırada Bahşende Defne’yi alıp terasa çıkar. Zehra ise dinlendiğini sanıp koridora çıktığında kimse yoktur; konuşmasına devam eder. Bahşende Defne’yi dikkat çekmemesi konusunda uyarır tutanağı kimse görmeden aldım der ve yanında olduğunu söyler; fakat Defne Bahşende’yi de saf dışı bırakma peşindedir.

Salonda oturup kahve içerler Defne Zehra’ya yakın olma bahanesiyle dışarı yemek davetinde bulunur; fakat Ömer izin vermez ne kendisi nede Zehra gelecektir. Daha iyileşmedi der Ömer Zehra için.  Zehra ise Canan’ın kafasında uyandırdığı soru işaretlerini cevaplamaya çalışır uyumadan önce kendi kendine konuşan Zehra’yı Ömer hayalinden uyandırır.

Zehra ise Ömer’e şirkete gitmesen yanımda kalsan diye ısrar eder; fakat Ömer söz vermez telefonla görüşmek için dışarıya çıkacak olan Ömer’i Zehra seni seviyorum demesiyle durdurur. Yanına oturan Ömer karısına güzel sözler söyler ve onun gönlünü alır, sarılır.

Sabah kalkınca Zehra yürüyüş için hazırlanır; fakat Ömer takımlarını giyince Zehra üzülür. Zehra gitmesini istemese de git der. Ömer odadan çıkınca Zehra yastıkla savaş verir. Bende mi gitsem onları yalnız bırakmasam diye. Zehra tam yastığı bogazlarken Ömer spor kıyafetleriyle odaya girer ve Zehra’ya güler çok komiklerdir yürüyüş için bahçeye çıkan ikilimizi kem gözlü Bahşende izlemektedir.Adını Sen Koy 341. Bölüm 1

Bahşende içten içe kıskanır onların mutluluğunu zaten kim kıskanmıyor ki? Neyse işte o sırada şirkete gelmeyince Defne Ömer’i arar; fakat Zehra suratına kapatır izin vermez sinirden deliye dönen Defne adeta üç harfli görmüş goril gibidir.

Neyse Ömer ve Zehra konuşurken Ayşe arar çizimler der Ömer telefonu kapattırmak için çabalasa da zorlanır ama tam komedidir hele Ayşe’nin Zehra’nın o hallerine anlam verememesi dahada komiktir.

Telefonu kapatan Zehra’ya Ömer güler sen benimsin der sarılırlar. Neyse tam her şey güzelken Ömer şirket için hazırlanır. Zehra göndermemek için bahane üretir; fakat Zehra’yı öpüp çıkar Ömer.

Toplantıya giren Ömer’i mesajlarıyla oyalar Zehra.  Koray’sa Ömer’i meşgul etmemek için toplantıya el atar. O arada Zehra’ya laf yetiştiren Ömer Defne tarafından gıybetle izlenir.Adını Sen Koy 7 mayıs

Onlar toplantıdayken Çetin Canan’a iyilik için ortadan kaybolan Adem amcayı bulur. İkisi bir olur olayı tekrardan Zehra’yı arayarak adama anlattırırlar. Kafası iyice karışan Zehra olan biteni Ömer’e anlatmakta kararlıdır. O sırada Ömer odaya girer, Zehra kendini toparlar ve Ömer’e Defne der ve biter. Bakalım cidden anlatacak mi Zehra? Yada Ömer buna inanacak mi? İzleyip göreceğiz.

Karoke dansı
Bunlardaki fesat şansı
Bunlardan adam olmaz
Biz çekelim en iyisi faksı

Kiralık konak
Biz kafayı neye yorak
Dizideki bu karmaşayı
Acaba kime sorak

Korkuluk abidesi
Sanarsin ikiz kule prensesi
Hiç aynaya bakmıyor galiba
Çünkü suratı lağım faresi

Bizim kız nazlı
Kuzeni sazlı
Ikisi bir olunca

Ortalık iyi karıştı