Adını Sen Koy 343. Bölüm 344. Bölüm 345. Bölüm Fragmanı 9 10 11 Mayıs Özeti Tüyoları

Adını Sen Koy 345. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 345. Bölümde Zehra evi terk edecek. Bilindiği üzere Adını Sen Koy’da Defne’nin sinsi oyunları devam ediyor. En son dış ticaret müdürünün adeta canına kast ederek onu saf dışı bırakan Defne adeta zorla Ömer’i Norveç’e götürmeye çalışacak.

Tabi Defne Ömer’i götürmeye çalışırken başında Canan’ın bulundu içinde Kerem’den Koray’a; Selin’den İpek’e kadar yer alan Defne’yi saf dışı bırakma ekibi de Ömer’i Norveç’e göndermemek için elinden geleni yapacak. Her ne kadar Canan ve Zehra biliyorsa da Defne’nin Ömer hakkında ki düşüncelerini Defne’nin kapısını dinleyen Selin de Defne’nin amacının Ömer’i ele geçirmek olduğunu görür. Bu noktadan sonra ekibin tek eksiği son dönemlerde pek görünmeyen Ayşe olur. Bakalım Defne’yi saf dışı bırakma ekibine Ayşe’de katılacak mı?

Zehra evi terk eder. Ömer’in asla Noveç’e baş başa gitmesine izin vermeyecektir; Defne’nin niyetinin farkında olan Zehra bu konuda sonuna kadar savaşma kararı alır. Peki şimdi Ömer Defne ile Norveç’e mi gidecektir yoksa küsen Zehra’yı geri getirmek için Salim’in evine mi? Zehra zaten ne zamandır Salim’in evine gitmiyordu… Ömer de gelecek mahalleye bakalım ey mi kazanacak yoksa bey mi?Adını Sen Koy 345. Bölüm 1

Adını Sen Koy 344. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Zehra nasıl bir oyun yapacak da Ömer’i Norveç’e göndermeyecek merak konusu ama görünen o ki Zehra ve Canan Ömer’i göndermemek için güzel bir oyun oynayacak. Bence Zehra Ömer’le tartışıp evi terk edecek.

Zehra tabi ki evi terk ederken gerçekten terk etmeyecek ama Ömer’in gitmesine de bence engel olacak. Tabi benim düşüncem bu. Zehra ve Canan Ömer’e böyle bir oyun planlamış olabilir. Tabi Ömer’in aklı uçtu Zehra’yı dudaklarından öpünce. Zehra’nın tadını alan Ömer Zehra’yı bırakıp bırakın Norveç’i işe bile gitmez. Bence’de Ömer Norveç’e gidemeyecek. Adını Sen Koy 344. Bölüm

Adını Sen Koy 343. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 343. Bölümde sonunda beklediğimiz öpücük geldi. Ömer sonunda karısını sıkıştırdı bir köşede ve dudağından öpmeyi başardı. Zehra Ömer’in dudağından öpmesi sonrası çok hoş ve garip duygulara kapıldı. Zehra Ömer’in kendisini öpmesi sonrası gerçekten evli oldukları ilk günkü heyecana ilk günkü aşka ve korkuya geri döndü.

Ömer’in ve Defne’nin Oslo planına ilk ret Zehra’dan geldi. Zehra asla ama asla kendisini bırakıp Oslo’ya yemeğe gidemeyeceklerini söyler; ama Ömer bunun önemli bir uluslar arası toplantı olduğunu ve gitmeleri gerektiğini söyler; ancak Ömer Zehra’yı ikna edemez.

Zehra ise Canan’a Ömer’in Oslo’ya Defne ile birlikte gideceğini söyler. Canan ise Zehra’ya bırakmadan Defne’nin oyununu bozmak için yeni bir plan yapar. Tabi bir plan var ama Ömer’in mi Canan’nın mı bilmiyoruz.

Zehra bence bu planda Ömer’i terk edip gidiyormuş gibi görünecek ancak gerçekte böyle bir şey olmayacak tabi.

Adını Sen Koy 343. Bölüm Özeti 1

Adını Sen Koy’da bu haftanın da son fragmanı yayınlandı. Adını Sen Koy’da bu hafta Zehra ve Defne savaşını izleyeceğiz. Defne Ömer’in gözünde bir perde olduğunu söyler. Zehra Defne’nin bu sözlerini unutamaz zira Defne’nin Ömer’i elinden almasından çok korkmaktadır. Defne ise Ömer’in gözünde ki bu perdenin yakında kalkacağını en kötü ihtimalle Ömer’in Zehra’dan sıkılacağından emindir; ama Defne bunu hızlandırmalıdır zira hayat kısadır.

Zehra ise Defne’nin yeni oyunlar peşinde olduğundan emindir. Zehra dostu sandığı Defne’nin nasıl bir düşman nasıl bir tehlike olduğunu Ömer’e anlatmak ister; ancak Ömer yıllardır dostu arkadaşı olarak gördüğü Defne’nin böyle hedefleri olmadığından emindir bu yüzden de Zehra’nın sadece Defne’nin özgüveni nedeniyle kıskançlık yaşadığını düşünür; ancak Defne ve Bahşende’nin hain planı yaklaşmaktadır.

Zehra’nın ise elinden gelen en güzel şey Ömer’e olan aşkını itiraf etmektir. Ömer ve Zehra arasında çok güzel sahneler izleyeceğiz. Zehra Ömer’e Defne’nin gerçek yüzünü anlatmak için bir çare arar ama Ömer her seferinde Zehra’yı bu konuda konuşturmak istemez. Adını Sen Koy 343. Bölüm 344. Bölüm

Diğer taraftan Canan ise kurduğu Defne’yi yok etme timi ile ilk operasyonunu gerçekleştirir. Şirkette olan Koray ve İpek ise Defne’yi adım adım takip eder. Peki Defne’nin Zehra’ya oynadığı oyunu kim bozacaktır.

Ömer ve Defne’nin Oslo’ya gideceğini duyan Zehra ise Ömer’i Osla’ya göndermemek için harekete geçer. Ya Zehra’da Oslo’ya gidecektir yada Ömer’de gitmeyecektir. Uluslar arası bir organizasyon olan bu toplantı tamamen Defne’nin oyunudur; ancak şirkette Zehra için çalışan ekip bu durumu Canan’a bildirecektir.

Adını Sen Koy 343. Bölüm 344. Bölüm 345. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 343. Bölüm 344. Bölüm 345. Bölüm Fragmanı 9 10 11 Mayıs Özeti Tüyoları (4 Yorum)

  1. Defne ölsün bizde kurtulalim sari ciyan omerde salak olmasinbu kadar … bu zafer zehranin biz zehrayi cokk seviyoruz zehra ve omeri kimse ayiramaz hele ki bu defne yilani sinsi oyunlariyla insallah kendi kuyusunu kazar insallah o kuyudada bogulur sette gidip su defnenin sacini basini yolasim geliyor defneyi izlemeye tahamul edemiyorum .. senarist sacmalamayi birak evli ciftlerin arasina ucuncu kisileri sokmak sorundamisin

  2. Bence bu sezonun iyilerin zaferiyle bitmeli çünki mübarek ramazan ayına giriyoruz şeytan lar bağlanıyor kötüler rehberi olan şeytan olmadan işlerini fazla yürütemez ler bir araştırmaya göre ramazanda suç oranı yarı yarı-yarıya düşüyormuş ve kendi tesbitine gorede haksızlığa uğrayan insanların bir çoğu ramazanda ilahi adaletin tecelisiyle haksızlık yapanların çarpılmasını görüyor yani ben iyi bir gözlemciyimdir etrafında çok gördüm dizidede bu işlense çok güzel olur

  3. İyice kabak tadı verdi ya. Aynı sahnelerle seyirciyi oyalayıp duruyorlar. Yarım saat zehra ömer in canım cicim sözlerini dinliyoruz. artık gına geldi. Bu diziyi artık izlemiyeceğim.

  4. Nazmiye hanım artık bu çocuklar gerdeğe girmeliler sezon finalinde zehra hamile olmalı lütven diziden anormal kopmalarvar ben bile bir hafadır izlemiyorum değişen bir şey yok dizi aynı eksen etrafında dönüp duruyor işlenecek bir sürü konu var….yeter artık….