Adını Sen Koy 347. Bölüm Özeti 15 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 347. Bölümle izleyicisi ile buluşma heyecanı yaşadı. Adını Sen Koy’da Ercan Keser’in Defne’nin karşına çıkmasıyla büyük şok yaşayan Defne kendini Ercan keserden uzak tutmak istese de beceremez. Kolundan tutup bırakmayan Ercan kendisini zorla dinlettirir. Defne’nin Ömer’e olan zaafını kullanarak intikamını almaya kararlıdır Ercan. Peki Defne’nin tüm yaptığı şeylerden nasıl haberi vardır?  Tabi ki ajanlar sayesinde.

Parkta çarptığı çocuk aslında Ercan Keser’in adamıdır ve Defne’nin çantasına dinleyici koymuştur bu sayede kendisine gerekli tüm bilgileri edinmiştir. Defne zorda olsa kurtulmayı başarır ve böyle bir şey yapmayacağını, böyle bir şeye ortak olmayacağını söyler; fakat Ercan kendinden emindir. Bakalım neler yapacak daha?

Ömer ve Zehra salonda otururken Ömer karısıyla baş başa kalmak için çabalar; fakat başaramaz. Önce Hediye’nin getirdiği kahveyi ağzı yansa da sıcak sıcak içer daha sonrada Zehra’yı zorlar. Tam kalktıklarında Asya Zehra’dan kurabiye ister.Adını Sen Koy 346. Bölüm resimleri 3

Ömer istemese de tatil planlarımız var onu ayarlayacağız dese de Zehra dinlemez mutfağa gider. Dayanamayan Ömer mutfağa gelir mutfak maceralarını anımsarlar; fakat Zehra’yı oyaladığı için Zehra Ömer’i gönderir ama Ömer gitmek istemez karısına sarılır öper. Hediye gelince Zehra oklavayı gösterir ve mutfaktan kovar. Tam kurabiyeler pişer Ömer yine gelir karısına sarılır öper fakat Zehra utangaç olduğu için çekinir daha sonrada kurabiyeleri mutfakta bırakıp odaya geçerler.

Ömer elini tutup ben seni çok özlüyorum ayrılma der daha sonra yatağın üzerine otururlar konuşurlar sabah olunca Zehra ıslak saçlarıyla Ömer’in uyandırmak için öper Ömer uyanıktır; fakat oyun yapar bir an kalkar Zehra korkar kalkmasını söylese de Ömer dinlemez aksine kızı kendine doğru çeker ve sarılıp tekrar uyuyacakken Zehra mahalleye gideceğim der ve babasını arar. Zehra ve Salim tam konuşurken Ömer telefonu alır ve akşama yemeğe geleceğiz deyip kapatır.Adını Sen Koy 346. Bölüm resimleri 1

İkisi bir şirkete giderler Defne ise çaresizdir tam her şey yolundayken Ercan arayıp Norveç planını yani kumruyla konuşmalarını dinletir daha sonra Bahşende ile olan ambulans meselesini dinletir eğer ortak olmazsa polise ve Ömer’e bunları göstereceğini hatta kaza tutanağını değiştirdiğini bile söyleyeceğim der.

Defne telefonu kapatır ve delirir odaya gelen Selin’i  bile kovar o derece yani neyse Canan’sa Zehra’lar yemeğe gelecek diye mutfağa girer fakat yine beceremeyince Aysel hanımı arar ve ikisi bir yemeği yaparlar.

Akşam için sofra hazırdır Canan’a güvenemeyip yemek siparişi veren Salim’se daha bir şaşkındır. Canan itiraf eder yemeği tek yapmadığını. Salim’de bir şey demez Zehra ve Ömer yemeğe gelirler sofraya oturduklarında Canan mutfağa salim el yıkamaya gidince Ömer fırsattan istifade Zehra’yı öper. Canan görse de güler geçer.

Tam Ömer elini yıkamaya kalkar o sırada Defne Ercan keserin hain planını anlatıp yardım istemek için arar fakat telefonu Zehra açar. Ömer’in müsait olmadığını söyler arkasından Ömer gelir sevgilim yanımdan ayrılma demedim deyince çileden çıkan Defne telefonu kapatır.

Öfkeden deliye dönen Defne son çareyi Ercan Keser’i aramakta bulur ve teklifini kabul ettiğini söyler. Bakalım bu işbirliği sonrası kim zararlı çıkacak yine aksiyon mu geliyor birleşen ikili aşıklara nasıl bir oyun oynayacak bu oyunun sonunda kim kazanacak bunu izleyip hep beraber göreceğiz.Adını Sen Koy 346. Bölüm resimleri 2

Sonsuza dek sürecek
Defolu mal gidecek
Bu burada bitmedi
Elbet hesap görülecek

Kurtuldum sanma
Bana laga luga yapma
Alırım ayağımın altına
Kendini ne sanıyorsun muşmula

Kapının önüne
Evinin dibine
Fare yesin
Gidesin ahirin dibine

Suratın sirke satıyor
Boş işler seni buluyor
Çok fazla şeytanlık yaptın
Gelen giden sana vuruyor

Artık ayıramazsın
Planında başarılı olamazsın
Çok fazla agresif olursan
Öyle yere yıkılırsın

Benden söylemesi
Senden dinlemesi
Ercan Keser iş üstünde
Sana kaldı tehdit edilmesi