Ufak Tefek Cinayetler 33. bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ufak Tefek Cinayetler’de Oya Katil mi? Oya Kimi Öldürdü?

Ufak Tefek Cinayetler’in yeni sezon 3. fragmanında Oya katil olduğunu mahkeme de itiraf etti. Peki Oya kimi öldürdü? Ufak Tefek Cinayetler’in geçen sezonunda ölen iki kişi vardı biri Edip biri de doktor Elif. Doktor Elif’in ölümü ile Oya’nın bir alakası olmadığını görmüştük. 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 18 eylül 2018 salı günü Star tv ekranlarında olacaktır. Ufak Tefek Cinayetler başlayınca Erkenci Kuş ise 11 eylülden sonra Cumartesine gününe alınacak. Bu arada Ufak Tefek Cinayetler dizisi isim de değiştirdi. Ufak Tefek Cinayetler  dizisi yeni isme yeni afişte hazırlattı. Ufak Tefek Cinayetler ‘in yeni ismi Ufak Tefek Cinayetler  ve daha fazlası oldu

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezon çekimleri Kurban bayramı sonrasında başladı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yeni sezonda yine bol bol geriye dönüşler var. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezon dizi seti fotoğrafı. 

Ay yapım’ın sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 5 haziran salı akşamı sezon finali yaparak ilk sezonuna nokta koydu. Son zamanların en çok sorulan sorularından biri Ufak Tefek Cinayetler’de cinayet bu sezon ortaya çıkacak peki dizi nasıl devam edecek yoksa final mi yapacak sorusuydu.

Kesin olarak cevap veriyorum Ufak Tefek Cinayetler dizisinde cinayet ortaya çıksa da  cinayeti kimin işlediği ortaya çıkmayacak ve Ufak Tefek Cinayetler dizisi 2. sezonu ile yine 2018 2019 yeni sezonunda salı akşamları Star Tv ekranlarında olmaya devam edecek.

Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisinin sezon finalinde pencereden düşen ve ölen Edip oldu. Edip öldü ama bize çok önemli bir soru bıraktı. Peki Edip’i bilerek isteyerek öldüren kimdir? Merve mi Serhan  mı?

Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz ve Mert Fırat’ın başrollerinde yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi 2018 2019 yeni sezonunda 33. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisi sezona erken ara veren yapımlar arasında yer aldı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi muhtemelen 2018 2019 yeni sezonuna da erken başlayan yapımlar arasında yer alacaktır. 

Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Ay Yapım’ın önemli dizilerinden biri. Ay Yapım’a göre sezonun sonuna kadar devam ettirmek önemli değil yeni sezona dizilerin erkenden başlayıp yol alması önemlidir bu nedenle ben Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 33. bölümünün 18 eylül 2018 salı günü başlayacağını düşünüyorum.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları mayıs ayı sonunda sezon finali çekimlerin bitmesi ile tatile girecek ve yaklaşık 3 aylık bir aranın ardından ağustos ayı sonunda tekrar Ufak Tefek Cinayetler’in 2018 2019 yeni sezon çekimleri için kamera karşısına geçecek.

Ufak Tefek Cinayetler’in Yeni Sezonunda Neler Olacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin sezon finalinde Edip öldü. Edip Oya’nın Merve’den aldığı evinin penceresinden çiçeklerin üzerine düşüp öldü. Edip ile birlikte Elif de öldü. Elif Oya için hazırlanan zehirli Limonatayı içti ve zehirlenerek öldü. Elif herkesin ortasında öldü ölmesine ama kimse Elif’in öldüğünü görmeden Elif’i içeride sakladı ve parti bittikten sonra Elif’i götürüp denize attı. Elif Oya’yı öldürmeye çalıştığında Serhan Elif’e çok sinirlenmişti; ama Elif’e o meyve suyunu içiren ve Elif’i denize ata Serhan olamaz. Bence oynadığı oyunun ortaya çıkmaması için bütün bunları yapan ve Sarmaşık’ta ki savaşı devam ettirecek olan Merve attı Elif’i denize. Edip’i de öldüren bence Merve’ydi.  

Ufak Tefek Cinayetler 2018 2019 yeni sezonu Başlama Tarihi

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 2018 2019 yeni sezonu başlama tarihi şuanda net olarak belli olmadı; Ufak Tefek Cinayetler’in yeni sezon başlama tarihi ancak ağustos ayı sonunda eylül ayı başında belli olur. Ufak Tefek Cinayetler  18 eylülde ekranlarda olacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 18 eylül 33. Bölüm 3. Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 18 eylül Yeni Sezon 4. Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm Yeni Sezon Tanıtımı

Ufak Tefek Cinayetler 2018 2019 yeni sezon Tanıtımı

Ufak Tefek Cinayetler Yeni Sezon Teaser

 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi sanki final kararı almış gibi fragman vermeye başladı. Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm fragmanında sanki finale 3 bölüm kalmış gibi son 3 bölüm dendi ama bence katilin belli olmasına 3 bölüm kaldı; katil belli olacak izleyici görecek ama polis çözebilecek mi hep birlikte göreceğiz. Ufak Tefek Cinayetler ‘in sezon finali çekimleri tamamlandı. Normalde çekimleri tamamlanan bölümlerden sizlere bilgi verebilirdik ama Ufak Tefek Cinayetler’in senaryosunu yazan Meriç Acemi öyle bir sürpriz hazırlamış ki tüm başrol oyuncularının o balkondan düşüp ölme sahnesi çekildi. Hangisinin yayınlanacağı yani kimin öleceği ise şuanda tamamen sır.