Kanal D Sahur Programı 2018 Sunucusu Mehmet Fatih Çıtlak Kimdir?

Kanal D 2018 Ramazan ayı programını açıkladı. Kanal D ekranlarında Ramazan ayı boyunca gece 01:45 de canlı yayınla Mehmet Fatih Çıtlak’ın hazırlayıp sunduğu sahur vakti programını izleyeceğiz. Mehmet Fatih Çıtlak’ın sunduğu Sahur Vakti programı Ramazan ayının sonuna kadar izleyicisi karşısında canlı olarak farklı ve özgün konukları ile yer alacak. Kanal D Sahur Programı 2018

Mehmet Fatih Çıtlak’ın sunduğu Sahur Vakti Programı tanıtımında  “Hoş geldin Gönüllülerin ibadetle coştuğu üzerimizden rahmetin soframızdan bereketin eksilmediği Ramazanı Şerif.”

“Ramazan geldi. Rahmeti ile bereketi ile. Tüm güzelliği ile  Ramazan muhabbeti ile bizi kucaklar. Kardeşliktir Ramazan. Ramazan birlik beraberlik mevsimidir.  Ramazanın en güzel vakti sahur vaktidir” sözleri kullanılmıştır.

Mehmet Fatih Çıtlak’ın sunduğu  Sahur Vakti Programı  04.00’a kadar devam edecek. Mehmet Fatih Çıtlak sahur programı

Mehmet Fatih Çıtlak Kimdir?

M. Fatih Çıtlak 1967 İstanbul doğumludur. Fatih İmamhatip Lisesi mezunudur. Marmara Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi mezunudur. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde devam eden Mesnevî sohbetleri, Cumhuriyet tarihindeki katılımı en çok ve en uzun süreli kültürel faaliyet olarak kaydedilmiştir. Cumhur Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın eşi Reyyan Uzuner’in dayısıdır. Mehmet Fatih Çıtlak evli ve 4 çocuk babasıdır. Daha önce Trt 1 de ve Atv’de Sahur Programları yapmış ve başarılı olmuştur.

 Kanal D  Sahur Vakti Programı Tanıtımı

Kanal D Sahur Programı 2018 Sunucusu Mehmet Fatih Çıtlak Kimdir? (1 Yorum)

  1. Sayın Fatih bey;Kuranı kerimin mealini yazarken neden butun mesleklerden insanları bir araya getirip meal yazılmıyor.Orneğin;Döktor,mühendisle,İlagiyatçılar,çıfçiler,aslerler,Arap ça ve Türkçeye hakım olanlar gibi. selamlae.Diyanet işeri acil bu nu görev nilmeli.