Adını Sen Koy 348 349 350. Bölüm Fragmanı 16 Mayıs 18 Mayıs Özeti Tüyoları

Adını Sen Koy 349. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da çekimler ile ilgili bir tüyo vereyim; çekimlerde bol bol depo sahnesi çekiliyor; hatta size aşağıda gösterdiğim video da özel duman efekti verildiği de görülebilir. Adını Sen Koy’da Defne ve Ercan Keser iş birliği ne yazık ki Zehra’nın canını yakacak; yine kaçırılan Zehra olacak gibi. Bir de kız hamile. Yanlış duymadınız tahminlerimize göre Adını Sen Koy’da sezon finaline doğru bebek müjdesini alacağız bakalım Ömer ve Zehra sapa sağlam çocuklarını kucaklarına alabilecekler mi hep birlikte göreceğiz.Adını Sen Koy 349. Bölüm

Adını Sen Koy 348. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 348. bölümde Ömer artık Zehra’dan bir bebek istediğini aldığı küçük hediye ile söyler. Her sezonun en önemli konusu olan bebek 3. sezonun da en önemli öznesi olacak galiba. Zehra da çocuk konusunda en az Ömer kadar istekli ama çekinceleri de yok değil.

Zehra’nın önemli korkularından biri de hamile kaldığında kilolu bir kadın olacak olması. Ömer Zehra’ya bu kadar aşıkken tabi ki de Zehra’nın bozulan fiziğine takılmayacak ama Zehra hamileyken bile kendini Ömer’in yanına yakıştırmak istiyor.

Zehra’nın en önemli korkusuda bu dünyada Defne gibi Ercan Keser gibi kötüler çok fazla var. Ömer’in görevi ise bebeğinin güzel ve güvenli bir dünyaya gözlerini açması.

Ömer ve Zehra’dan bebek haberini beklerken bir yandan da Defne ve Ercan Keser iş birliğinden Zehra’yı kaçırmasını bekliyoruz tabi; umarım Zehra hamile iken Ercan Zehra’yı kaçırmaz zira Ömer o zaman çıldırır.

Defne’nin artık geriye dönme şansı yok Ercan Keser’in ağına düştü bir kere. Ercan Keser insanlara zarar vermeyi değil direk Ömer ve Zehra’yı öldürmeyi hedefliyor. Bunun içinde Defne’yi kullanacak; tabi Defne’nin işine Zehra’nın ölmesi gelirken Ercan’ın Ömer’i de öldürme planları Defne’yi de korkutacak. Bu sezonun sonunda Defne de Ercan’da belasını bulacak ama bakalım bizlere neler yapacaklar izleyip göreceğiz.

Salim ve Canan’da Ömer ve Zehra’ya yani Kercancıoğlu ailesine iadeyi ziyaret yapacak.  Tüm aile bir yemek masası etrafında toplanmışken Canan Defne’nin oynadığı oyunları yüzüne vuracak. Defne ise Ömer’i kaybetmenin verdiği acı ile kıvranırken bir anda bayılacak.

Adını Sen Koy 348 349 350. Bölüm

Adını Sen Koy Tüyoları

Adını Sen Koy’da sonunda Defne kararını verdi Defne her ne kadar Ömer’e her şeyi anlatmak istese de Defne büyük bir savaş içinde olduğunu düşünür. Zehra ile olan bu savaşında her yolu mübah gören Defne sonunda Ercan Keser ile iş birliği yapmaya karar verir.

Defne ya Ömer’i tamamen kaybedecek ve hapse girecek yada Ercan Keser denen adamla iş birliği yapacak ve Ömer’i elde etme şansı elde edecektir. Ercan Keser’in çok dengesiz ve güvenilmez bir adam olduğunu bile bile Ercan Keser ile iş birliğine giden Defne artık geri dönülmez bir yola girmiştir.  Ercan Keser evrakta sahtecilik ile suçladığı Defne’ye Ömer ve Defne’yi öldürtmek için elinden geleni yapacaktır; ancak Defne’nin işine gelen Zehra’yı öldürmektir.

Ömer ise Zehra’ya olan aşkını yere göğe sığdıramamaktadır. Şu hayatta değer verdiği üç kadın da yanındadır ve çok mutludur; Her şeyin güzel olacağını planlayan Ömer için kara bulutlar çok yakındır.

Ayşe ise artık Ömer ve Zehra’dan bir bebek beklemektedir. Kerem ise Sabah’ın yanında Almanya’da mutlu olacağından emindir.

Defne Ömer’in Zehra’ya olan aşkının canlı şahididir. Ömer’in Zehra’yı kaybettikten sonra ne halde olacağını düşünen Defne kendisinin Ömer’in yaralarına melhem olacağından emindir.add 1

Diğer taraftan Koray ve İpek arasında ise yakınlaşma devam edecek; umarım Adını Sen Koy’un yeni sezonunda ikinci başrol çiftimiz Koray ve İpek olmaz; Ayşe’ye bir erkek başrol gelir de Ayşe ve yeni gelen damadı izleriz.

Bu arada Adını Sen Koy’un sezon finali bir hafta uzatıldı ve 360. bölüme yani 1 haziran cumaya alındı. Sezon finali bir hafta ileriye alındı ama sahneler neredeyse değişmedi bunun yerine adeta Adını Sen Koy izleyicisi kandırıldı zira Adını Sen Koy’un bölüm süreleri azaltıldı. Bu açıkça kandırmaca.

Adını Sen Koy 348 349 350. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 348 349 350. Bölüm Fragmanı 16 Mayıs 18 Mayıs Özeti Tüyoları (4 Yorum)

  1. Su dizide kotuler bir cezasini bulmuyor omerde cokk salak saf oluyor bazen etrafinda donen oyunlari adam iki yildir bir farketmedi simdide sari ciyanin oyunlarina inaniyo ayrica hani bu omer hic bir kadina guvenmiyodu gecmisten gelen her kadin omerle cok yakin oldugunu soyluyo karar versinler omer capkin birimiydi yoksa kadinlarda nefret eden biri eger kadinlardan nefret etmiyorsa neden zehraya o kadar acimasiz davraniyordu hic sucu yokken hemde omerin arkadas akraba kardes herkes bir omerdir tutturmus omerde omer sanki omer bulunmaz hint kumasi adam evli karisini seviyor birakin mutlu olsunnlar ayrica hic bir dizide evli insanlarin arasina ucuncu kisiler bu kadar sokulmaz en fazla bir defa diziye her gelen yeni oyuncu basrollerin arasina giriyorr dizide zehra ve omer cookk yakisiyor bebekleri olsun mutlu olsunlar ozelikle zehra mutlu olmayi cokk hakediyoorr anne olmak da zehraya cookk yakisir….biraksin artik su senaris ercan ve su sari ciyani sonunda gidip defnenin sacini basini ben yolcamm ..

  2. Eski bolumler geti dondu defne alev ercan kesetdr hilmi yilmaz defne alev gibi zehranin olmesini istiyor omer kendisine kalsin diye ercan kederde hilmi yilmaz gibi omerin olmesini istiyor yine bunlar bir oyin yaparlar zehrayla omerin basina bir sey gelir orda sezona girer ilerleme yok hep gerji hep gr

  3. IYI AKSAMLAR HERKESIN ILK SAHURU BEREKETLI OLSUN DIZIYE GELIRSEK INSALLAH GECEN SEZON OLDUGU GIBI DEFNEDE SUC DELIL LERINI YOK ETMEZ ZEHRA VE OMERRIN CIKMAYAN SIRRI KALMADI USTELIK KIMSEYE ZARARI OLMAYAN SIRLARI DEFNE BIR SURU SUC ISLEDI ISLEMEYE DEVAM EDIYOR HALI HAZIRDA ZEHRAYI OLDURMUYE CALISMAK MUDURU HASTANELIK ETMEK SAHTE EVRAK A BUARADA BU KOMSER NERDE ERCAN NIN PESINDE DEGILMI ZEHRA NIN KAZASINDAN HICMI SUPELENMEDI YANI KONAK SAKINLERININ GIRENIN CIKANIN TELEFONU DINLENMIYORMU HADI BUNLARIDA GECTIM SU JULIDE KIMSEYE GECMISTE OLANLARI ANLATMIYOR HATTA BAHSENDE NIN HAREKETLERINDEN SUPELENMIYOR BILE BENCE DERHAL CEVRIYE GELMELI VE OLAYA EL ATMALI YADA KOCASINA KANCA ATAN KADINLARDAN AGZI YANMIS AYSE BUTUN HIRSINI DEFNEDEN CIKARSIN YANI SADECE CANAN DEGIL KONAK SAKINLERIDE BIRAZ EKSIN YASATSIN VE LUTVEN SU GERILIM BITSINDE GUZEL RAMAZAN SAHNELERI IZLEYELIM MESELA OMER VE ZEHRA NIN HAYALINDEKI MURTAZA VE HULYA CANLANDIRMASI GUZELDI BELKI SUBRIZ BIR CANLANDIRMA DAHA YAZILA BILIR RAMAZAN EYLENCESI YAPIP

    • Jülideyi konu mankeni getirmişler Müzeyyen hanım bile konulara daha hakimdi çok acı çekmiş Jülide ve kimin yüzünden acı çektiğini biliyor ama miy miy gelmesede olurmuş Cevriye gitti konak bitti cevriyeyi gönderip jülideyi getirdiler güya her şeyden bı haber Jülide.dfne dersen konaga žehradan daha hakim zehrada Jülide hala sığıntı.ayse dersen mşlh reblik ezberlemeyede gerek yok tek dediği abicigim annecim defnecim zehracim able Zehra birbirlerine çok yakışıyor degilmi.hic bir sorundan haberi yok daha çok yazılacak şey varda sinirlerim bozuldu