Adını Sen Koy 356. Bölüm Özeti 28 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 356. Bölümle ekranlara geldi. Zehra son dakika ses kaydını yetiştirerek Defne’nin planını boşa düşürmüştü. Herkesi odadan çıkartan Ömer Defn’eye gerektiği konuşmayı yapar. Sen hainsin bundan sonra görmek istemiyorum gitme buradan der. Defne yalvarsa da fayda etmez o sırada Zehra her şeyi Ayşe’ye anlatmıştır.

Ayşe çok üzülür hatta onun nasıl böyle bir şeyi yapabileceğini anlamaya çalışır. Defne odadan çıkınca Ayşe sen nasıl insansın vicdanın nasıl elverdi diye bağırır. Zehra sakinleştirir hatta şirketten kovar bir daha gelme diye daha sonra Zehra gidip Ömer’i sakinleştirir.

Ömer karısına teşekkür eder eğer son dakika yetişmeseydin her şey bitmişti der sarılırlar akşam yemeğini dışarıda yiyelim der. Ömer ikna eder karısını. Daha sonra eve gelirler. Ömer Bahşende’nin elini tutar teşekkür eder. Zehra’da güvendiği için teşekkür eder o anda Hediye yemek getirir yemedi deyince Zehra eline alır ikna eder ve yedirir.Adını Sen Koy 28 mayıs

Zehra yemeği yedirirken herkes salonda Defne’nin ihanetini Zehra’nın başarısını konuşurlar. Zehra ise Bahşende ile konuşur ona güzel sözler söyler hatta Ömeri çok sevdiğini yaşanan her şeyi unuttuğunu söyler.

Kapı dinleme ustası Ömer kapıyı dinler Zehra’nın söylediklerinden çok mutlu olur neyse onlar orada mutlu olsun biz Canan ve Çetin’in başarısına gelelim.

Son dakika Levent’in foyasını ortaya çıkartıp Aysel hanımı büyük bir hainlikten kurtarırlar bunlar konuşulurken Salim gelir ortalığı yatıştırıp adamı yollar. Hatta Selin ve İpek ise Koray’a başarılarını gösterirler. Koray pes eder daha sonra İpek’le konuşmak ister; fakat tam konuşacakken Sarp yani ipeğin arkadaşı gelir özledim filan deyince Koray kızıp çıkar.

Koray tekrar odaya geldiğinde Sarp’ın biriyle konuştuğunu ev ayarladığını duyar. İpek’le ilgili hain planları olduğunu anlar tekrar geldiğinde ikisi de çoktan çıkmıştır. Selin bir adres söyler kağıtta yazan onuda çöpe atar. Koray alıp o adrese gider İpek ve Sarp arkadaşları gelecek diye masa hazırlarlarken ayağı takılıp düşen ipek Sarp’ı da kendiyle birlikte düşürür.

Düşerken ses çıkartan İpek Koray’ı korkutur. Kapıyı kırıp içeri giren Koray onları yerde sarmaş dolaş görünce sinirlenir ve Sarpa yumruk atar bakalım bu yanlış anlaşılmanın sonunda gerçekler ortaya çıkacak mi? İpek Koray’a ne tepki verecek bunu göreceğiz.

Adını Sen Koy 356. Bölüm

Ercan Keser pes etmez Defne şirketten kovuldum dese de dinlemez şirkete gidip evrakları filan toplamasını ister. Defne gittiğinde hiç bir şey bulamaz bunun üzerine Ercan Ömer’in yerini bulmasını ister. Tabi Ömer yemek için yer ayırtmış beklemektedir.

Zehra Canan’la konuştuktan sonra Defne’ye ne olduğunu sormak için odaya gider yerde yazılı notlar bulur. Ömer sinsi bir gülüş atar notları toplayan Zehra Ömer’in kendisini deliler gibi sevdiğini bir kez daha görmüş olur. Bunun üzerine kapı dinlediğini de fark eder. Yemek için hazırlanmasını isteyen Ömer Zehra’y çok güzel bir yere götürür.

Ömer ve Zehra konuşurlar muhabbet ederler Zehra Ömer’den şiir okumasını ister Ömer şiir okur Zehra devamını getirir iftarlarını yaptıktan sonra çay içmek için sipariş verecekken Ercan Keser ve Defne ortaya çıkar. Zehra korkar Ömer o arada Zehra’ya mesaj atar ve korkma her şey kontrolüm altında der.

Ercan tehdit savururken etrafı polisler sarar ve Ercan Defne’yle birlikte yakalarlar ve Ömer Defne’yle yaptığı planı hatırlar yakalanan Ercan yine tehditler savurur bu burada bitmedi diye bakalım Ercan ve Defne hapsi boylayacak mi? Yoksa içeriden hain planlarına devam mi edecek? Koray İpek’le yaşanan yanlış anlaşılmayı düzeltebilecek mi hepsi ve daha fazlası yarın aynı saatte Adını Sen Koy’da

Kazdın kazdın
Ne olur sandın
Düştün kuyuya
Cevabını aldın

Bundan başkası
Yazıldı kara yazısı
Çoktan haketmişti
Allah’ın akıllısı

Iki dakka ara
İçinde ki yara
Şimdi kanayıp dursun
Acaba yarayı kim sara

Iki aşık şiir keyfi
Zehra aldı terfi
Yeni umutlar kurulurken
Nazo sana çok mersi